29.04.14, 18:24
oto mamy wybory psiej piękności
gazetapowiatowa.pl/zaproszenie/twoj-pies-jest-wyjatkowy/
a zdjęcia się mają odbyć w parku, gdzie jest zakaz wprowadzania psów. CHyba wybory pośród psów przewodników będą jedynie bo im na pewno wolno.
--
jestem bez winy i pierwszy rzucam kamień
Edytor zaawansowany
  • zchotomowa 29.04.14, 22:24
    Zdebie,

A moze pójdziemy i wezwiemy Straz Miejska? W końcu pan Gawkowski bierze swoje wynagrodzenie z naszych podatków, wiec jesli łamie prawo fotoradarami i niekonstytucyjnymi wnioskami do Sadu (szczegóły wkrótce), to byc moze choć tym razem zrozumie swoje zadania prawidłowo?

Pozdrawiam,

Marcin
  • psychomaszyna 29.04.14, 23:44
    Jeżeli to prawda, to redakcja dała plamę i nie przemyślała sprawy.

Zakaz widocznie nie jest bez powodu - w pobliżu jest plac zabaw dla dzieci, może kwestią jest to, że pieski jednak brudzą i powinny być w parkach ogrodzone wybiegi dla psów, a tu nie ma. Jakieś względy jednak przemawiają, że nie jest to miejsce dla piesków. I należy to uszanować.
  • guayazyl1 30.04.14, 10:32
    Oj Panowie...nie bądźcie twardzielami.
    Od każdej reguły bywają wyjątki. Na przykład do Areny nie wolno wchodzić ze zwierzętami ale wystawy psów i kotów się odbywają. Wszystko zależy od organizacji imprezy i aktywności służb porządkowych. Dajcie dyspensę zwierzakom na parę godzin!
    Ja przyjdę :)
    --
    ® legio-fotki
  • zdebeq 30.04.14, 10:43
    no dla mnie to ten zakaz bez sensu.
    ale psycho mam pytanie w jaki sposób zwierzęta brudzą?
    Czy zostawiają puszki po piwie, rzucają papierki po cukierkach, wysypują piach z piaskownicy?
    bonie wiem.
    --
    jestem bez winy i pierwszy rzucam kamień

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.