Dodaj do ulubionych

Chodorski wójtem

01.12.14, 09:03
Będzie ciekawie w Jabłonnie...
Widać mieszkańcy mieli już dość stęchlizny Muniakowej i jej "doradców" i wybrali niedoświadczonego chłopaka. Każdy, byle nie Muniak i jej "pomagierzy". Ciekawe co teraz zrobi nielot umysłowy dodo, pewnie znów zaczął pić na potęgę.

Mizgalski już zapewne skończył płakać, że jego ulubiona "załatwiaczka dotacji" skończyła karierę i będzie próbował przytulić się do nowego wójta. W Legionowie nie udało się zaszantażować Romana, który ma gdzieś byle kogo zchotomowa, więc pozostaje nowy wójt.

Ciekawe czy Chodorski wytrzyma w swoich zapowiedziach oczyszczenia tej jabłonowskiej stajni Augiasza, pozwalniania zapijaczonych doradców, czy też "ulegnie przeważającej sile wroga". Radę ma raczej przeciw sobie. Będzie ciekawie.
Edytor zaawansowany
  • zdebeq 01.12.14, 09:24
    Albo ktoś nie zauważył, że skończyła się kampania. Albo żałuje czegoś i już usprawiedliwianie się rozpoczyna. Ale ja sie nie znam wiec nie wiem
    --
    cynizm i bezczelność, jako reakcja na durnotę
  • 3goust 01.12.14, 09:30
    Taki tekst z rana jak śmietana :D
    Banan od ucha do ucha :D
  • uszaty7 01.12.14, 10:52
    Legio104 nie radzisz sobie z krytyką na forum? Taka forma psychoterapii Ci pomaga?
  • nielot_dodo 01.12.14, 15:10
    Słaby kamuflaż. Przecież wiesz, że po zakończeniu szkoły sam się zwolniłem.

Do końca roku wpłynie 5 mln. na konto gminy z NFOŚiGW w ramach programu "Lemur".
    Pomyśl ile byłoby na trzeźwo ;-) o polisach nie wspomnę.
  • zchotomowa 01.12.14, 15:48
    legio niby wstał po andrzejkach, ale jeszcze C2H6(OH) działa :)

Marcin
  • mieszkanieczbloku 01.12.14, 19:10
    zchotomowa napisał(a):

> legio niby wstał po andrzejkach, ale jeszcze C2H6(OH) działa :)
    >
    > Marcin
    .......
    Nie to że się czepiam... ale czy nie chodziło ci o C2H5OH ??? Etanol
    ;)
  • zdebeq 01.12.14, 19:31
    > Nie to że się czepiam... ale czy nie chodziło ci o C2H5OH ??? Etanol
    > ;)

Taa, z tego robią
    --
    cynizm i bezczelność, jako reakcja na durnotę
  • zchotomowa 01.12.14, 20:07
    mieszkanieczbloku napisał:

> Nie to że się czepiam... ale czy nie chodziło ci o C2H5OH ??? Etanol

mój błąd, tak chodziło o etanol :)

anyway - legie jełopowato coś majaczy. 2 dni po andrzejkach :)

Marcin
  • zchotomowa 01.12.14, 15:55
    legio104 napisał:

> Będzie ciekawie w Jabłonnie...

łza wzruszenia mi się ciśnie bowiem:

legio104, zawsze przeciwny poruszaniu innych, niż legionowskie tematów, sam z siebie SAMODZIELNIE pisze o mojej zapadłej wiosce.

To takie wzruszające, jak na je-łopa spore osiągnięcie :)

Marcin
  • uszaty7 06.12.14, 11:15
    Ciekawie też w powiecie, podobno Zadrożny złożył ślubowanie, a to może oznaczać, że nie będzie już zastępcą Najjaśniejszego... A w ogóle to po co nam drugi zastępca skoro oświata podlega pod KZB, a spółki gminne pod Chrzanowskiego? I po co Tamarze dwie sekretarki skoro sama odbiera telefony? Chyba nie tylko ja nad tym się zastanawiam, bo podobno jedną z nich też czeka awans za szczególne zasługi w kampanii, m.in. pilnowanie w drukarni (w ramach obowiązków służbowych?) czy na czas będą ulotki jedynego słusznego komitetu... Także w gminie też ciekawie, pierwsze awanse już rozdane: Talarski, Borkowska... Pierwsze wypowiedzenia też.
  • zchotomowa 06.12.14, 13:56
    kto wie, kto wie?

wg przesłuchów:
    a) Tamara - dokonała przewrotu pałacowego i zaraz z UM poleje się krew (frakcja "Mytko" zwyciężyła),
    b) Talarski - nie wie, jaka czeka go niespodzianka :)
    c) je-łop - bez znaczenia, jego los nie ma dla nas wartości, dołączy do Masiakowej

pozdrawiam,

Marcin

• uszaty7 19.12.14, 10:26
    Czy to prawda, że likwidują legionowską telewizję? Czy to ta niespodzianka?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.