Dodaj do ulubionych

Przedszkole Miejskie nr 7 w Legionowie - opinie

11.03.16, 20:22
Drodzy rodzicie, wybraliśmy z mężem dla dziecka PM nr 7 przy Husarskiej, głównie ze względu na odległość. Oczywieście dopiero będziemy składać wniosek o przyjęcie. Usłyszałam dzisiaj, że nie jest jednak najlepszy wybór.
Czy jest tu ktoś, kto może coś napisać na temat tego przedszkola?
Wybór też padł na PM nr 5 na Kwiatowej i PM nr 9 na Królowej Jadwigi.

Będę wdzięczna za jakieś sugestie. Naczytałam się już rożnych opinii na forach, ale bez konkretów.
Obserwuj wątek
    • mni_ch Re: Przedszkole Miejskie nr 7 w Legionowie - opin 13.03.16, 22:48
      Temat jest trudny, bo 7 jest wypasiona i lepszej nie znajdziesz pod względem wyposażenia i wielkości sal. Jeśli twoje dziecko ma uczulenie na kurz, to też jest to idealne dla ciebie przedszkole. Pomysł miał ktoś super z podziałem sal i tematycznym wyposażeniem, dzieci każdego dnia przebywają w innej i mają okazję sprawdzić, rozwijać się w różnych dziedzinach. Minusów jest jednak dużo. Słaba kadra, Panie są dręczone, dołowane psychicznie przez Dyrektorkę, od niektórych Pań wieje depresją, przychodzą prymitywniejsze, a stara fantastyczna kadra się wykruszyła. Między Paniami nie iskrzy i zdarzają się nieporozumienia, dezinformacja. Fatalna kuchnia Vita Menu- promująca zdrowe odżywanie stała się dla mnie nauczką. Miałam fioła na punkcie zdrowego odżywiania, ale w domu przygotowuje się smaczne posiłki i zdrowe,a w przedszkolu tylko zdrowe i NIESMACZNE. Niektóre Panie wprost ci powiedzą, że czegoś nie dało się zjeść. Teraz uważam że dzieci mają prawo jeść to co im smakuje (bez słodyczy). No i żadnych zajęć dodatkowych! Atrakcji typu wycieczki, teatrzyki - z roku na rok gorzej. Z funduszu rady rodziców Pani Dyrektor zafundowała sobie tablicę multimedialną za 6.000. Wycieczek nie organizuje i bardzo jest niezadowolna z inicjatywy rodziców w tym kierunku. Babsko jest nieprzyjemne.
        • mama-j-i-b Re: Przedszkole Miejskie nr 7 w Legionowie - opin 01.04.19, 08:28
          Jak dziecko w domu je słodkie kaszki, danonki, parówki i inny syf to nie dziwne, że wybrzydza przy zdrowych produktach bez soli i cukru. U mnie zarówno trzylatka jak i pięciolatek jedzą bardzo chętnie i zdarzały się tylko jakieś pojedyncze potrawy, które im nie podpasowały, bo nie lubiły jakiegoś składnika. Często w weekend syn mnie prosi żebym zrobiła „zupkę jak w przedszkolu” albo przedszkolne placki, co świadczy samo o sobie.
    • aaappp_123 Re: Przedszkole Miejskie nr 7 w Legionowie - opin 16.03.16, 18:05
      Pozwolę sobie nie zgodzić się z poprzednią opinią. A przede wszystkim sprostuję nieprawdziwe informacje. Rada Rodziców opłaca wszystkim dzieciom naukę języka angielskiego, zajęcia taneczne i ćwiczenia zapobiegające wadom postawy. Dodatkowo każda grupa ma dwie wycieczki w ciągu roku szkolnego i teatrzyk lub koncert muzyczny raz w miesiącu. Rada Rodziców nie finansowała zakupu tablicy multimedialnej tylko projektor do tablicy na kwotę 1 500 zł. Był to wydatek, na który zgodzili się wszyscy przedstawiciele dobrowolnie i z własnej inicjatywy. W mojej opinii kadra jest bardzo dobrze dobrana. Panie angażują się w nowe i ciekawe zajęcia edukacyjne dla dzieci. Wystawiają nawet regularnie dla dzieci swoje teatrzyki. Depresję to mogą mieć po przeczytaniu właśnie takich niesprawiedliwych opinii na swój temat. A jeżeli komuś zależy na tym aby jego dziecko jadło zdrowo to powinien być zadowolony z programu Vita Menu. A to, że przedszkole jest cytuję "wypasione" to właśnie zasługa p. Dyrektor.
    • co_tu_wpisac Re: Przedszkole Miejskie nr 7 w Legionowie - opin 16.03.16, 18:20
      Szczerze polecam 7.
      O salach pisał/a już mni_ch, więc nie będę dublował tylko się zgodzę. Przedszkole jest nowe i bardzo zadbane. Najpierw uczęszczał do niego mój starszy syn, teraz edukuje się młodszy. Nigdy, nawet przez moment nie przyszło mi do głowy, że to był zły wybór. Co do kadry kierowniczej, nie mam zastrzeżeń. Oczywiście zdarzają się nieporozumienia czy niedoinformowanie ale wystarczy dobry przewodniczący grupy i komunikacja jest sprawna. Moi synowie uwielbiają swoje opiekunki. Ten starszy (który już drugi rok nie uczęszcza) jak spotyka Panią ... to się przytula i pozdrawia serdecznie. Więc nawet jeżeli zdarzają się nieporozumienia to nie są one przekazywane na nasze pociechy. Z drugiej strony jeżeli w przedszkolu pracuje ok 20-30 Pań to trudno oczekiwać aby nie było nieporozumień... Korzystaliśmy również z pomocy psychologa i logopedy, oczywiście bezpłatnie i w godzinach pracy przedszkola. Pani Dyrektor pod żadnym względem nie sprawia wrażenia tyrana, zawsze ma czas dla rodzica, jeżeli nie to umawia się na konkretny termin. Jeżeli ktoś pisze, nieprzyjemne babsko to mu współczuję i życzę powodzenia w przyszłych relacjach. Nie byłem świadkiem kontaktów na linii szef-podwładny, więc nie będę się wypowiadał. A jak słyszę, że żadnych wycieczek i zajęć dodatkowy to mnie szlak jasny trafia. W roku przedszkolnym, min. 2 wyjazdy autokarowe dla dzieci, zajęcia ruchowe (dodatkowe), angielski, teatrzyki itd. Na dzień Babci i Dziadka po wystąpieniu wnuka moja mama przez 2 godziny nie mogła dojść do siebie (ze wzruszenia oczywiście). Vita Menu nie jest idealne. Mój starszy syn jak był niejadkiem tak jest a młodszy jak miał apetyt tak ma w dalszym ciągu. Oczywiście, jak w każdym menu są dania smaczne jak i mniej smaczne. Dla mnie najważniejsza aby były zdrowe i ten warunek również jest spełniony. Z tego co się orientuję to funduszem RR dysponuje Rada Rodziców a nie Pani Dyrektor, więc ten argument również do mnie nie trafia. Czy ta tablica jest w przedszkolu czy u Pani Dyrektor w domu? Bo jeżeli w przedszkolu to służy kolejnym dzieciom, jeżeli w domu to proszę zgłosić wniosek do prokuratury.
      Konkretów najlepiej szukać u źródła. w godzinach 8'00-8'30 podpytać rodziców odprowadzających dzieci do przedszkola o ich opinie...
    • mamusia_synusia7 Re: Przedszkole Miejskie nr 7 w Legionowie - opin 16.03.16, 18:46
      Rzeczywiście, opinia jest porażająca. Na szczęście tylko dla rodziców, którzy z tym przedszkolem nigdy nie mieli do czynienia. Śmiem twierdzić, że cała reszta, z wyjątkiem osób, które - tak jak mni_ch (sądząc po tendencyjnej treści wpisu) - mają z panią dyrektor Stankiewicz jakieś prywatne porachunki, posiada o tej placówce dobre zdanie. Albo tak jak ja - bardzo dobre. Trudno mi się odnieść do przypisywania paniom nauczycielkom "depresji", ich "udręczenia" i "dołowania psychicznego" lub złych relacji interpersonalnych. Po pierwsze, nie jestem psychologiem, a po drugie na odległość pachnie to osobistą zemstą. Tyle że dokonywaną tchórzliwie, w anonimowych, internetowych rękawiczkach. Dla mnie głównym wyznacznikiem jakości przedszkola jest to, czy dziecko rano nie marudzi i z ochotą do niego podąża. A mój synek tak właśnie robi. Owszem, kiedy w PM 7 nastąpiła "kuchenna rewolucja", dla maluchów był to swego rodzaju szok. Jednak przy umiejętnym wsparciu ze strony rodziców oraz dzięki pomysłowości twórców Vita Menu on szybko minął. Dziś ja i mąż musimy chować się przed synkiem, kiedy mamy ochotę... zjeść chipsy. Bo a nuż zobaczy nas największy domowy fan zdrowego żywienia!:) Jeszcze kilkanaście miesięcy wcześniej wzorcowy wręcz niejadek... Cóż, smak to kwestia... smaku. Ja kilka razy miałam okazję uszczknąć coś z oferty przedszkolnej kuchni i byłam pod wrażeniem. Pozytywnym oczywiście. Na koniec o "nieprzyjemnym babsku". Nie wiem, jak inne mamy, ale początkowo czułam się dziwnie, kiedy po skończonych zajęciach mój synek - zamiast w stronę wyjścia - ciągnął mnie do "cioci Dorotki". Bo chciał się z nią pożegnać. Dziś już się do tego przyzwyczaiłam. I cieszę się, bo wiem, że kto jak kto, ale dzieci na ludziach znają się najlepiej.

• ddddiament Re: Przedszkole Miejskie nr 7 w Legionowie - opin 17.03.16, 11:05
      Wszelkie wydłużone wywody są zbędne. Przedszkole po prostu REWELACYJNE pod każdym względem, PEDAGOGICZNYM, PODEJŚCIA DO DZIECI, ZAJĘĆ I ICH RÓŻNORODNOŚCI I ADEKWATNOŚCI DO WIEKU, POTREZB MŁODEGO CZŁOWIEKA, OPIEKI, KADRA DOSKONAŁA, ZAANGAŻOWANA, CHCE SIĘ IM CHCIEĆ. A te różne niepochlebne, ALE ZARAZEM NIESŁUSZNE, opinie tylko DEMOTYWUJĄ pracowników, którzy dotychczas oddawali całe swoje serce dla tej pracy. KTOŚ SŁUSZNIE ZAUWAŻYŁ - ODBIORCĄ TEJ PRACY SĄ DZIECI I TO ONE WYSTAWIAJĄ NAJWAZNIEJSZĄ OCENĘ. A DZIECI (W TYM MOJA DWÓJKA) ZAWSZE CHĘTNA DO SPĘDZENIA KOLEJNEGO DNIA W PRZEDSZKOLU, OPUSZCZAJĄCA JEGO MURY Z UŚMIECHEM NA TWARZY, A JESLI TEGO USMIECHU ZABRAKŁO TO TYLKO DLATEGO, ŻE ZBYT WCZEŚNIE ODEBRAŁEM JE Z PRZEDSZKOLA. NIE RAZ CHCIAŁY WYCHODZIĆ Z PRZEDSZKOLA OSTATNIE... BO TAK IM TAM FAJNIE. SZCZERZE POLECAM... I BŁAGAM - NIE KRZYWDŹCIE TYMI OSZCZERSTWAMI NIESŁUSZNIE TYCH FANTASTYCZNYCH LUDZI PRACUJĄCYCH W PRZEDSZKOLU, Z PANIĄ DYREKTOR NA CZELE...
    • edytka1230 Re: Przedszkole Miejskie nr 7 w Legionowie - opin 17.03.16, 20:36
      Witam ,uważam że 7 to dobry wybór.Moja córka chodzi tam drugi rok i jest bardzo zadowolona ,nigdy nie chce iść do domu.Panie bardzo fajne służące zawsze pomocą,wszystko robią z myślą o dzieciach,to samo dotyczy się Pani Dyrektor,która w każdej sprawie pomoże ,jeśli jest taka potrzeba..Sale świetnie wyposażone,czysto i przyjemnie.Jedzenie dobre,zdrowe żywienie.Z tego co wiem ,to wycieczki są przynajmniej 3 i duża impreza piknik rodzinny.Wszystko jest jak potrzeba i nie wyobrażam sobie innego przedszkola.
    • mni_ch Re: Przedszkole Miejskie nr 7 w Legionowie - opin 19.03.16, 16:16
      Domyślam się skąd może się brać taka rozbieżność w relacjach. Może gdyby nie odeszły 2 pierwsze panie wychowawczynie w grupie dziecka, byłabym bardzo zadowolona i dałabym 5 tej placówce. Pechowo trafiła się nam osoba, która budziła w moim dziecku strach. Przeżywało bardzo i pytało mnie czy ta Pani znowu dziś będzie. Było ciężko przez ostatni rok wytrzymać. Moją opinię podzielały inni rodzice z mojej grupy, nie byłam odosobnionym przypadkiem. Jeśli chodzi o p. Dyrektor to przyznam tu wszystkim zainteresowanym, że jest rewelacyjna w kontaktach z dziećmi i jak najbardziej nadaje się do pracy z nimi, ale niestety potrzebuje szkolenia z zarządzania personelem i pozytywnego motywowania. Potrafi też naskoczyć na człowieka i być nie miła, kiedy w zasadzie wypadałoby trochę delikatności w rozwiązywaniu konfliktu. Mam nadzieję, że to przeczyta. Po tylu pozytywnych opiniach przykro mi, że trafiliśmy tak pechowo. Nie wiem czy Państwo wiecie, że kiedyś było w przedszkolu karate i balet i ceramika. O takich dodatkowych zajęciach piszę. Za angielski płaciłam na osobne konto. Może się wiele zmieniło?
      • adaamzmuda Re: Przedszkole Miejskie nr 7 w Legionowie - opin 20.03.18, 12:27
        Tak! karate, balet i ceramika i angielski jeszcze a za rok lub dwa to obowiązkowo chińsjki i pianino! niektórzy rodzice to przelewaja na dzieci jakieś swoje niespełnione ambicje i zabieraja dzieciom dzieciństwo. Program przedszkolny jeśli jest realizowany to w pełni zapewnia dziecku rozwój. oprócz tego dziecko musi spędzać czas na swieżym powietrzu , rozmawiać z rodzicami i koniecznie książka przed snem. W tym czasie czytana przez rodziców. Ceramika niekoniecznie. Plastelina i modelina przedszkolakowi wystarczaja w zupełności!!!
    • arkadiuszwieraszko Re: Przedszkole Miejskie nr 7 w Legionowie - opin 24.03.16, 12:55
      Witam Państwa serdecznie. Do PM 7 uczęszczał mój starszy syn (teraz jest w 1-ej klasie SP) a ostatni rok uczęszcza mój młodszy syn. Ogólnie rzecz biorąc problemem wydaje się brak zainteresowania przede wszystkim rodziców - rodziców, których dzieci przyprowadzają dziadkowie, ciocie, wujkowie itd... Podczas tych kilku lat, gdzie odprowadzałem swoje dzieci faktycznie przedszkole zmieniło się - na lepsze. Zaczynając od kadry - część nauczycieli, którzy niestety musieli odejść ze względów rodzinnych (żałujemy). Nauczyciele, którzy nie spełnili się w swoim powołaniu, po prostu nie dali rady odeszli. Została mocna kadra, doświadczona, też miałem odczucie na początku, że "młodsze nauczycielki" mają lepsze podejście do dzieci - NIE - te młodsze uczą się od tych bardziej doświadczonych. Pisząc dalej o nauczycielach - popieram poprzednią wypowiedź - dzieci tęsknią za przedszkolem, za nauczycielami, bardzo niechętnie idą do domu, mają swoje ulubione sale, pytają się jaki jest dzień tygodnia "rano", już mają plany co będzie dziś "fajnego". Powiem szczerze planuje szczególne podziękowanie dla nauczycieli moich synów bo na to zasłużyły. Mój młodszy syn nie był aniołkiem, wspólna współpraca Pani Dyrektor, wyśmienitej pani psycholog Pani Agnieszki Balla (nie jedno przedszkole i szkoła chciały by mieć takiego psychologa) oraz oczywiście kadry nauczycielskiej doprowadziło do poprawnych zachowań mojego syna. Jedynie współpraca między rodzicami a przedszkolem daje pozytywny efekt. Apropos negatywnych opinii, o których wiem, że były rozgłaszane przez rodzica z grupy mojego dziecka - zgodnie na zebraniu stwierdzilismy z rodzicami, że niestety ale niektórzy dorośli potrzebują pomocy. Były organizowane szkolenia z psychologiem jak postępować z dziećmi - oczywiście rodzice, którzy mieli najwięcej do powiedzenia na tych szkoleniach się nie pojawiły ale to pozostawie bez komentarza. Dziecko moje przez tego rodzica było ciągane po psychologach - bo takie było zalecenie - gdzie diagnoza nie wykazała żadnych problemów. Jak widzi się u kogoś złe strony trzeba najpierw się zastanowić czy samemu się jest w porządku. Co do Pani dyrektor - postawcie się Państwo na miejscu tej osoby - z jednej strony nauczyciele, z drugiej rodzice, z kolejnej jeszcze strony utrudnienia ze strony urzędów (znają sami Państwo postępowania UM i słynnego KZB). Pogodzić to wszystko nie jest łatwo - Pani dyrektor daje rade. Co do wyżywienia - proszę nie narzekać na wyżywienie w PM7. Młodszy syn jest zadowolony z posiłków, starszy był - bo niestety w szkole zrezygnowałem z obiadów - wcale nie jadł. Wiadomo - nie każdemu się dogodzi - trzeba wybrać większość. W podsumowaniu - kontakt z rodzicami - SUPER, kontakt z nauczycielami - SUPER, kontakt z P. Dyrektor i resztą kadry - SUPER. Pozdrawiam i polecam, nigdzie w Legionowie nie ma takiego standardu niż w KOCHANEJ 7-CE.
    • asanachotomow Re: Przedszkole Miejskie nr 7 w Legionowie - opin 22.09.17, 15:45
      Podbijam temat, ponieważ jestem teraz też w momencie poszukiwania przedszkola dla młodszego dziecka. Z PM 7 zrezygnowaliśmy po wielu niefajnych sytuacjach, a przede wszystkim z powodu braku drzemki dla 3-latków. Nie będę pisać gdzie przenieśliśmy dziecko, żeby to nie zabrzmiało jak reklama. Ogólnie 7 robi dobre wrażenie tylko ze względu na wyposażenie i zdrowe wyżywienie. Natomiast kadra, przynajmniej w naszej grupie, była niedoświadczona, brak było też wsparcia: nowe nauczycielki z najmłodszą grupą, adaptacja to był koszmar. Pani dyrektor obiecała na spotkaniu organizacyjnym, że do maluszków w te pierwsze dni będzie zaglądać też inny personel, kierownictwo też na kolanach będzie tulić płaczące dzieci. Totalna bajka! Pani była sama, dzieci płakały wniebogłosy, raz nawet widziałam scenę: pani pod prysznicem z zafajdanym dzieckiem, reszta w sali płacze, bez pomocy, bez nikogo.. Współczuć tylko tym nauczycielkom. Często odbierałam dziecko zamorzone, wysuszone, okazało się, że nie jadło - i nikt nie zauważył problemu! Trzeba było zrobić śledztwo w sprawie, żeby ktokolwiek się zainteresował. Nie wspomnę też o tym, że dziecko było niekompletnie ubierane na spacery. Jakie więc dobro dzieci na pierwszym miejscu? Ja wiem, że są ograniczenia, nie wymagam wiele, ale przynajmniej mieć to serce do dzieci, wskazać nowym paniom kierunek, pomóc. Rozmowa z dyrekcją nic nie zmienia, zgadzam się z przedmówcami, którzy też negatywnie ocenili całokształt kontaktów.
    • asanachotomow Re: Przedszkole Miejskie nr 7 w Legionowie - opin 16.02.18, 12:26
      Interesuje mnie dokładnie co jest tam super? Oprócz tego, co widać od razu gołym, okiem: wyposażenie, kuchnia.. Czy rodzice dzieci mogą wyrazić opinie głębsze, bardziej wnikliwe? Z moich obserwacji nie ma żadnej komunikacji między nauczycielkami w grupie: coś się wydarza i Pani po zmianie nie wie, nikt jej nic nie przekazał. Dzieci mogą nic nie jeść cały dzień i nikt rodzicowi nie wspomni o problemie, dzieci nie myją rączek po toalecie - nikt nie zauważa, nie myją ząbków codziennie, są niekompletnie ubrane na spacerze. Takie podstawy, czy ktoś z rodziców zawraca na takie rzeczy uwagę?? Nie na wypasione sprzęty?
        • pojebalomisie Re: Przedszkole Miejskie nr 7 w Legionowie - opin 23.03.19, 20:21
          Dzieci bardzo mało spędzają czasu na świeżym powietrzu, wychodzą na krótki spacer między blokami. Prawie cały dzień siedzą w salach super wyposażonych w tonę plastiku, tandety i byle jakości. Z materiałów plastycznych typu farby, plastelina, bibuła nie korzystają bo się pobrudzą. Przedszkole nie zaspokaja podstawowych potrzeb dzieci jak potrzeba ruchu, swobody, zabawy, a nawet potrzeba rozmowy.
            • Gość: peace Re: Przedszkole Miejskie nr 7 w Legionowie - opin IP: *.unknown.vectranet.pl 27.03.19, 00:05
              Pozwolę się nie zgodzić z przedmówcą. Znam Przedszkole Miejskie Nr7 od 4 latach, chodzi do niego moich dwójka dzieci. Ja sam jestem aktywnym rodzicem- biorę udział w zebraniach ,spotkaniach rady rodziców, ,wyjazdach, wszystkich uroczystościach i programach, które oferuje naszym dzieciom kadra pedagogiczna tego przedszkola. Krótko mówiąc znam przedszkole od różnych stron.Nauczyciele na czele z Panią Dyrektor, to otwarte, kompetentne osoby z troską i odpowiedzialnością podchodzące do edukacji naszych dzieci. Wyposażenie w przedszkolu jest z najwyższej półki, wszystko posiada certyfikaty i jest starannie dobierane. Jeżeli chodzi o wychodzenie na świeże powietrze -codziennie monitorowana jest jego jakość -ostatnio nawet zainstalowano na budynku przedszkola czujnik jakości powietrza, więc myśle, że dbałość o czas pobytu jest taka jak potrzeba. Dla mojego przedmówcy mam propozycję -jeżeli coś cię niepokoi i wiesz, że dzieci są zmuszane do tzw relaksacji to zgłoś ten problem w przedszkolu (może przyjdź na zebranie rady rodziców?)wypisywanie w internecie ,to moim zdaniem tchórzliwe zachowanie.Ja PM7 POLECAM!!!
              • Gość: Byłam pracowałam Re: Przedszkole Miejskie nr 7 w Legionowie - opin IP: *.184.176.108.ipv4.supernova.orange.pl 27.03.19, 21:12
                Jeżeli chodzi o przedszkole nr 7 i o kadrę to jest znakomita, dbają o dzieci pod każdym względem na ile pozwala pani dyrektor. Pani Dorota to osoba która przymili się do każdego rodzica natomiast kadrę będzie mieszać z błotem. Pracownicy dla niej są nikim, nie szanuje nikogo więc nie ma się co dziwić że nauczyciele, pomoce, i inni pracownicy się zmieniają jak rękawiczki bo jak i ile można być popychlem za 1800
                • legionowo42 Re: Przedszkole Miejskie nr 7 w Legionowie - opin 28.03.19, 11:47
                  Wszystko się zgadza. Wszyscy o tym wiedzą, łącznie z urzędnikami w mieście i nikt z tym nic nie robi. Nikogo nie dziwi, że jest to jedyne przedszkole w całym powiecie, w którym jest taka rotacja pracowników. Każdy wie, że praca w placówce publicznej jest dobra, wszyscy się takich posad trzymają, a tam jest ciągła rotacja. Nie bez przyczyny. Pracownicy są nie szanowani, Dyrektor placówki Pani Dorota, robi sobie z placówki prywatny folwark. Kadra nie ma nic do powiedzenia.
                  • legionowo42 Re: Przedszkole Miejskie nr 7 w Legionowie - opin 28.03.19, 11:58
                    W placówce w ogóle jest w tej chwili bardzo źle, Dyrektorka żałuje na wszystko środków, nawet na to, na co powinny być bezwarunkowo. Podkreślić należy, że środki są.
                    Nauczyciele muszą się prosić rodziców o przynoszenie chusteczek higienicznych, kubków jednorazowych na wodę, papieru do ksera, itp. Nauczyciele muszą kupować przedmioty do wykonania pomocy naukowych dla dzieci z własnych środków. Pani Dorota wręcza nauczycielom kijki i mówi "proszę zrobić 20 palm wielkanocnych". Z czego zrobisz, to już twoja sprawa. kończy się tym, ze nauczyciele kupują produkty ze swoich środków, drukują pomoce w swoich domach, a wszystko po to, żeby P. Dorota wykazała się oszczędnościami, żeby zasłużyć na nagrodę od władz miasta za gospodarność. Paranoja.
                    Dzieci w placówce chodzą głodne, bo zaniżane są racje żywieniowe.
                    Taka gospodarna jest Pani Dyrektor.
    • mama-j-i-b Re: Przedszkole Miejskie nr 7 w Legionowie - opin 01.04.19, 08:20
      Znam to przedszkole odblokuj lat i jestem bardzo zadowolona z wyboru dla moich dzieci. Wszyscy pracownicy, od dyrektora po nauczycielki i woźne, są bardzo mili i kompetentni. A ten program żywieniowy jest super, dzieci jedzą bardzo chętnie i zawsze są najedzone, dzięki niemu i w domu chętniej zjadają zdrowe rzeczy. Myślę że jeśli ktoś ma jakieś uwagi to powinien je wyjaśnić osobiście w roznowie z personelem, bo wylewanie żali i hejtu w internecie nic nie zmieni.
      Mama dwójki przedszkolaków z 7
      • kadra7 Re: Przedszkole Miejskie nr 7 w Legionowie - opin 07.04.19, 20:18
        W imieniu osób pracujących w przedszkolu, którzy są zadowoleni z pracy i chcą pracować, trudno się zgodzić w anonimowymi, pełnymi krzywdzących uwag opiniami. W przedszkolu nie ma miejsca i czasu na zmuszanie kogoś do czegoś. Rozumienie komunikatów i relacji drugiej osoby to indywidualna sprawa a generalizowanie opinii na temat tłamszenia kadry godzi w poczucie zadowolenia, satysfakcji osób w niej pracujących. Nikt nas nie pytał, czy czujemy się zmieszani z błotem a z wielką śmiałością pisze opinie sugerując sprawy, z którymi się nie zgadzamy, szerząc subiektywną opinię fałszującą rzeczywisty obraz naszej pracy. Przedszkole jest otwarte i gotowe na rozmowy, szczyci się pomysłami i projektami, służy radą i pomocą, propozycją działań dla dziecka. Zapraszamy do rozwiązania wszelkich wątpliwości, ale na miarę XXI wieku w sposób cywilizowany i po prostu ludzki poprzez rozmowę, otwartość i życzliwość.

Joanna G, Marta M, Małgorzata G, Mariusz M, Aneta M, Aneta L, Anna J, Ewa T, Grażyna A, Aldona P, Magdalena K, Magdalena J, Marta O, Dorota K, Joanna S, Aneta K, Agnieszka R, Joanna G-Ś, Antonina F, Małgorzata B, Katarzyna W, Magdalena P, Anna G, Elżbieta K, Paulina K, Katarzyna M,

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka