aparat stały na zęby... Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Czy znacie w naszym rejonie dobrego ortodonte, ktory zaklada aparaty stałe na
    zeby? jaka jest koszt tej "przyjemności"?
    • 5 lat temu zakladalam staly aparat w Gabinecie stomatologicznym MÓJ DENTYSTA
      w Legionowie ul. Husarska 28 tel. 0-22 784 51 35 lek. stomatolog Marcin Dolecki

jest dobry, ale bardzo drogi :(
      --
      Pozdrawiam,
      Dunia
      • Zgadza sie wszystko. Na dodatek facet jest totalnie zakręcony (pozytywnie), ale
        nawet w niedziele przyjmnie, jak jest jakis wypadek...

I-man

p.s. poza tym to nie jest zwyczajny dentysta, ktory ogranicza swoje pole
        widzenia do jamy zwanej ustną. ja polecam!
      • Witam!!
        Wiem ,że załolżenie aparatu stałego jest drogie- wykonałam kilka telefów. Cena
        raczej wszędzie byla podobna . Dlatego szukam sprawdzonego i dobrego ortodonty,
        niż isć do słabego i wydać i tak duzo pieniedzy ;). Zadowolona jesteś z
        leczenia u tego stomatologa/ ortodonty?
        Pozdrawiam
      • a mo "mój dentysta" (który już mój nie jest schrzanił zęba - uparł się żeby
        wymienić dobrą plombę narobił ileś tam zdjęć na kompie pokazywał że niby trzeba
        wymienić i tak mi zrobił nową plombę że nie dość że nieładnie to wyglądało to
        porysował mi szkliwo obok a co najgorsze nie docisnął jej dobrze (to było przy
        samym dziąśle) że przytomnie poszłam to skonsultować z innym dentystą bo byłoby
        po zębie!!! a pan doktor oczywiśćie jak poszłam żeby sprawdził bardzo milutko
        obejrzał i powiedział że jest ok :-/

i na każdej wizycie proponował mi aparat (nie wiem po co bo nie mam złego
        zgryzu? mówił że dlatego bo mam małą szczękę? tylko mi to w niczym nie
        przeszkadza) i wybielanie - paranoja jakaś ...

a ceny u niego tak jak już ktoś napisał chorendalne !
        --
        Pozdro Aguś :-)
        • dzwonilam do tego gabinetu to dowiedzilam sie ze cena od 2700 i ze koniecznie
          dentysta zaklada tylko aparat "na gore i dol" ( nie ma takiej mozliwosci zeby
          tylko na sama gore). wiem ,ze moje kolezanki maja zakladane pojedyncze - i na
          taki aparat cenowo bylam nastawinona. Nie mam duzej wady zgryzu- tylko z
          przyczyn wykonywanego zawodu musze dokonac lekkiej korekty zebow. Dlatego
          szukam uczciwego ortodony, zeby mi pomogl a nie naciagnal na kase :(
          Pozdrawiam
    • z tylu stacji Shella jest gabinet w takich domkach szeregowych. U mnie w
      rodzinie tam ktos mial zakladany aparat. Ale na pewno jest tam drogo, wiecej
      niz srednia na rynku. Zwykle leczenie zeba tam jest drozsze niz w Mediqu, wiec
      aparat na pewno nie jest tanszy.
      Pozdrawiam
    • 2 łuki + wizyty u ortodonty co jakiś czas przez min 2 lata - trzeba liczyć ok 5-
      6 tyś zł
    • Witam! Polecam ortodontę w białym domku zaraz obok zakonnic czyli niedaleko
      pętli 723. Ta pani przyjmuje również w Klinice dentystycznej w W-wie.
      Zakładałam u niej aparta i jestem zadowolona, w bardzo krótkim czasie
      yprostowały mi się ząbki a cenowo nie różni się od innych usług
      ortodontystycznych.
    • Czy słyszeliście o tym Centrum? Jak z jakością usług?
      • moje dzieciaki mają aparaty noszone na noc, są to aparaty które nie tylko
        załatwiają potrzeby ortodontyczne ale również logopedyczne (wady wymowy, blokada
        języka), zainteresowani będą wiedzieli o co chodzi ;o) koszt takiego aparatu
        wynosił ok 700 zł i co więcej jest skuteczny co widzę u starszego malucha (było
        1,5 cm różnicy pomiędzy górą i dołem, m.i.)acha i co ważne to to że nie trzeba
        czekać żeby wypadły mleczaki jak twierdzą niektórzy ortodonci...

jeśli chodzi o dorosłych to godny polecenia jest aparat zdejmowany a nie stały,
        u jednego starego "tygrysa" :o) przesunięcie kła wystającego ze szczęki i
        rozsunięcie zębów górnej szczęki trwało około roku, nie muszę dodawać że aparat
        taki był noszony w nocy i w czasie jazdy samochodem, wygodnie i bez świadków ;o)
        cenowo podobnie, natomiast leczyć próbowali go inni ortodonci (w innym mieście)
        przez 5 lat, pięć aparatów i nie muszę dodawać ile kasy...

babeczka jest skuteczna, przy czym zajmuje się tym zawodowo, bo widziałam jak
        "naprawia" rozszczepy podniebienia.... nic dodać nic ująć... na pierwszą wizytę
        koniecznie trzeba wziąść zdjęcie panoramiczne szczęki, przyjmuje raz w tygodniu,
        na Pradze... jak ktoś chce mogę poszukać jaki tam adres, można przynajmniej
        skonsultować problem, pozdrawiam

--
        Tam, gdzie mieszkasz, już biało od śniegu ...
        • Szukam fachowca od aparatów stałych w Legionowie.
          W Warszawie mam namiary, ale ponieważ trzeba często pojawiać się na wizyty, to
          dojazd odpada.
          Z aparatami ruchomymi próbowałam-nosiłam przez 5 lat, efekt nawet był, ale
          obecnie jak minęło 7 lat od zdjęcia to zęby z powrotem się pozsuwały i wygląda
          to koszmarnie. Moja ostatnia szansa to aparat stały i dlatego poszukuję dobrego
          lekarza.
        • w.iwo podaj prosze ten adres na Pradze - aparat zdejmowany na cofniecie kla ile
          kosztowalo?pozdrawiam
    • kosztuje od pyty ale dobrze zakładają na ul.Sowińskiego niedaleko zakonnic
      • witaj beti
        po sześciu ortodontach nareszcie trafiłam na dobrego i nie cofnęło się z
        powrotem ponieważ lekarz zrobił miejsce żeby kieł wskoczył i zablokował się ;o)
        leczę tam dwie moje małe, bo tygrys już skończył leczenie i z zaciekłością rwie
        mięsko równymi zębiskami ;o)
        znajdę nr i adresw potfelu tygrysa i podam wieczorkiem (strasznie niebezpieczna
        misja ;o))
        --
        Tam, gdzie mieszkasz, już biało od śniegu ...
    • Dr kamianowski
      klinika Mediq
      ul.piłsudzkiego 20 c
    • a to strona www,mediq.pl
      • dr Kamianowski przyjmuje też w Centrum Dentystycznym na Batorego 6. ceny te
        same jak w Mediqu.
        • Nie polecam pani ortodontki z bialego domku, chciala mi wyrwac 3 zęby - dwie
          trójki i czwórke. Poszlam do "Mojego dentysty". Obylo się bez wyrywania. Za
          aparat + wizyty + aparat retencyjny zaplacilam ok. 7.000 zl. Ala faktycznie,
          zamiast wyleczyć mi ząb, "zakitował" tylko dziurę, potem musialam go przez dwa
          miesiące leczyć oczywiście gdzie indziej, kosztowalo mnie to ponad 700 zl,
          ponadto mam porysowane szkliwo, a na każde uwagi ze coś tam jest nie tak,
          odpowiadal z uśmiechem, że wszystko jest w jak najlepszym porządku. A wcale nie
          bylo.
          • 7.000 zł ??? dobrze przeczytałam ?

chyba powinnam zmienić zawód... dwie klientki na miesiąc i życie jak w Madrycie
            ;o) no , może trzy... w końcu kosmetyczka, fryzjerka haha...
            --
            Tak być musi, już zmienić nie zdoła niczego
            Zaczajona w twych oczach tęsknota...
            • Tak, dobrze przeczytałaś..niestety.. w sumie za wszystko tyle wyszło, nie
              licząc licznych RTG i tym podobnych. I później człowiek idzie leczyć zęby do
              kogo innego, bo się okazuje, że miał próchnicę w zębie zakitowaną czymś tam
              żeby się nie pokruszył. Kosztowało mnie to 700 zł za ten jeden ząb.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.