• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

gdzie plażować nad Zegrzem? Dodaj do ulubionych

• 03.07.08, 13:51
    Możecie polecić jakieś miejsce? Chcialabym sie wybrać z 2latkiem. Jedyna plaża
    jaką do tej pory odwiedzilam (pare lat temu) to ta przy hotelu 500, srednio mi
    odpowiadala.
    Czy generalnie plaże przy hotelach są ogólnodostępne?
    Zaawansowany formularz
    • 03.07.08, 15:05
      Spróbuj w Wieliszewie przy 600-lecia.
    • 03.07.08, 16:15
      Polecam plażę w Wieliszewie
      • 03.07.08, 22:29
        ano, w wieliszewie jest rteraz calkiiem fajny orodek nie tylko z piwem. DO tego
        plaza zostala powiekszona i jest czesc chyba z ratownikiem, bo wyraznie w wodzie
        sa wytyczone miejsca linkami na dwa sektory, plytki i glebszy.
        • 03.07.08, 22:44
          Słyszałem cos o plazy na Wodociagach gdzie to jest i o co chodzi,
          moze ktoś pomoże?
          • 03.07.08, 23:59
            fotoforum.gazeta.pl/72,2,880,81704881.html
            proszę bardzo :o)

----------------------------------------------------------------------
            - A ja ci mówię - zrzędził Królik - że to są skutki nadmiernego jedzenia.
            Myślałem o tym. Tylko nie chciałem nic mówić. O tym, że jeden z nas je o wiele
            za dużo. I to nie ja.
            • 04.07.08, 20:33
              Dziekuję za informację, bardzo przydatna, czy może wie ktoś jak
              dojechać środkami komunikacji miejskiej lub prywatnej do Wieliszewa?
          • 04.07.08, 08:00
            plaża w wieliszewie i plaza na wodociagach to ta sama plaza (chyba ze o czyms
            nie wiem :) )

Pozdrawiam
      • 04.07.08, 11:33
    • 04.07.08, 04:08
      ja jeżdżę do WDW Rynia. Jest płytko więc idealnie dla małych dzieci
      • 04.07.08, 09:42
        a co z czystością wody? OD kilku miesięcy na wysokości mostu w
        Zegrzu obserwuję mało zachęcający do kąpieli kożuch na wodzie.
        Nie boicie się kąpać swoje dzieci w takim syfie?

• 04.07.08, 09:47
          Trzeba sprawdzać komunikaty o czystości wody, ale w Wieliszewie rok
          rocznie kąpiel jest dozwolona.
          • 04.07.08, 10:28
            w wieliszewie i w rynii woda plynie i dzieki temu jest czystsza niz w innych
            miejscach,
            co do wieliszewa to wszedzie poustawiali zakazy wjazdu super tak to jest w tym
            kraju, szkoda ze nie jest tak jak w ogrodziencu - tam wszedzie zakaz wjazdu
            mozna tylko dla mieszkancow i zaopatrzenia, wielka strefa wokol zamku takich
            zakazow, a przed strefa tylko stoja sepy i machaja parkingi na dzialce...potem
            tez na zamek jedno z drozszych wejsc na calej jurze a miliony ciagna z budzetu i
            unii na "renowacje".

mam pomysl, zrobmy zakaz wjazdu do legionowa wjazd tylko dla mieszkancow i
            zaopatrzenia rozwiaze to wiele problemow, skoro nad zegrzem i tam ktos
            poustawial takie znaki :/
            • 04.07.08, 10:36
              zakaz zakazem, ale tym zakazem w sumie zakazali wiazdu na chyba jedyna namiastke
              parkingu przy plazy. postawili zakaz a innego parkingu w okolicy nie
              zaoferowali. I z jednej strony chcieliby zeby ludzie przyjezdzali (bo chyba po
              to tak dbaja o plaze) a przeciez teraz wiekszosc to zmotoryzowanych aparkingow
              tam totalniebrak.

Pozdrawiam
              • 04.07.08, 10:57
                "Dzika plaża" to nie jedynie miejsce gdzie można moczyć nogi w okolicach
                Wieliszewa :o)
                każdy ze spacerów, prowadzi na inne tereny...
                zapraszam na fotoforum, podzielcie się pomysłami na swoje spacery...
                fotki dodadzą smaczku ;o)
              • 04.07.08, 10:59
                Z tą namiastka to sie zgadzam bo dla nie wprawionego kierowcy marna szansa była na parkowanie ale przynajmniej samochód na oku się miało.Teraz parking jest przy ulicy a tam już hulaj dusza dla złodziei. Ale podobno samochód się tam palił i straż nie mogła dojechać stąd ten zakaz. Ja jeszcze polecam plaże nad Zegrzem w Białobrzegach pierwsza po lewej stronie, nie pamiętam jak sie nazywa ale jest tam czysto, toalety za darmo jedzenie i parking na poziomie. Wjazd 10 zł za samochód ale teraz wszędzie trzeba zapłacić.
              • 05.07.08, 23:26
                Zakaz wjazdy na plażę wiąże sie jak ktoś dobrze zauważył z bezpieczeństwem - kto
                byl w największy upał na plaży w WIeliszewie przed wprowadzeniem zakazów ten wie
                jak wyglądało parkowanie na każdym wolnym placu a czasem wręcz na środku drogi.
                250 m od plaży gmina zorganizowała duży parking, z którego wiodą wielgachne
                drogowskazy.
                Myślę, ze 250 m to nie jest gigantyczny dystans proszę sobie wyobrazić jak
                wygląda wędrowanie na plaże na morzem np we Władku - tam nikt nie zaparkuje przy
                plaży.
                A korzystając z okazji zapraszam na plażę w Wieliszewie:
                12.07 - koncert szant - zespół Spinakery 18-19.07 na rock reagge - Big Day,
                Bielizna, Tilt, 22-23.08 - folk i szanty w tym Banana Boat, Mechanicy Shanty,
                Żywiołak itp itd.. :) zawody w piłkę siatkową, pokazy filmów
      • 06.07.08, 18:19
        hmm a my wrócililiśmy na stare śmiecie czy do Promenady w Rynii. I
        jest znacznie lepiej niz na plaży WDW. A po zmianach jakie zaszły od
        zeszłego roku to będzie nas stały punkt weekendowy.

Wiadomo, że Zalew to nie błękit oceanu ale dopóki sanepid dopuszcza
        to my się kąpiemy. Po wodzie z zalewu nigdy nie miałam złych efektów
        zdrowotnych a po chlorowanej wodzie w basenie - często...
        • 06.07.08, 18:56
          Dzis bylismy w Emper Yacht w Bialobrzegach.
          Tydzien temu tam zeglowalam, wiec czystosc wody mialam okazje sprawdzic.

Jest w miare.
          Brak jednak zaplecza - typu np. jedzenie. Szkoda. Ale mozna samemu cos przyniesc
          na plaze.
          --
          Refluks, zum i wady układu moczowego
          Dziecko zaczyna śmiać się po upływie czterech tygodni, wcześniej widzi was
          rozmazanych
    • 04.07.08, 13:09
      tylko plaża w Serocku , woda czyściejsza jak w dole zalewu i chyba
      jest ratownik i plac zabaw dla dzieci , dawno nie byłem ale kiedys
      tak właśnie było .
      • 04.07.08, 13:59
        jest, teraz także nowowybudowane toalety i przebieralnie.
        I dużo mniej ludzi niż w innych miejscach.
        Zapraszamy :-)
    • 04.07.08, 20:01
      Ktoś wyżej dobrze napisał - syf.
      Nie wiem jak możecie chcieć się kąpać nad Zegrzem, wiedząc że jakiś czas temu
      wylało tam ściek.
      Fu.
      Wieliszew też nie lepszy.

Polecam basen :)

--
      Jestem robo-królem i w ogóle. Mam moc, mam moc.
      • 04.07.08, 21:08
        w wieliszewie widuję regularnir raki w wodzie - nikt mi nie wmówi że raki w brudnej wodzie żyją....
        --
        mój suwaczek
        • 04.07.08, 22:46
          cos Wam opowiem tylko się nie śmiejcie! Gdy miałam 7 lat mama wysłała mnie na
          kolonie do .... Serocka:-), to było ponad 20 lat temu a ja do dziś pamiętam taką
          małą plażę do której szło się przez las; dziś pewnie bym tam nie trafiła, ale
          było pięknie i też wtedy widywałam tam raki
          • 04.07.08, 22:58
            w samym Serocku chyba nigdzie las nie dochodzi do samej wody , chyba
            że pomiędzy Serockiem a Jadwisinem są takie miejsca i na końcu
            Serocka ale to już chyba należy do Wierzbicy. Na pewno była super
            kolonia .
            • 13.07.08, 18:10
              Jak dojechać środkami komunikacji miejskiej z Legionow do plaży w
              WIeliszewie?
              • 17.07.08, 19:25
                Generalnie polecam rower-jakieś 30 min całkiem sympatycznej trasy.Jeżeli chodzi
                o publiczną komunikację to PKS spod stacji PKP-wedle rozkładu jazdy.
                A co do plaży w Wieliszewie-polecam.Szczególnie sobotnie wieczorowe grania na żywo.
                • 17.07.08, 20:34
                  zapraszam już jutro i w sobote na Summer Reggea Rock Fest. A w programie
                  Bielizna, Soul Operators, Big Day, Tilt, Komety.
                  Szczegóły
                  www.myspace.com/wieliszewfest
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.