Dodaj do ulubionych

Dentysta Noca Estetica?

30.09.13, 13:27
Hej,
czy jest tu ktoś z Ursusa i powie mi czy warto do nich wybrać na wizytę? Mam kilka zębów do zrobienia. Mieszkam w okolicy i mam blisko do nich. Nie mam znajomych co by mogli mi powiedzieć więcej na ich temat.

Chodzi mi o ten zakład: n-e.com.pl/kontakt-i-dojazd.html

W sieci są pozytywne opinie i chcę wiedzieć czy przypadkiem to nie przypadek - jak wiadomo, różnie z tymi opiniami jest.

Za opinię z góry dziękuję.

Przekierowali mnie tu z ogólnego wątku o Warszawie :)
--
pozdrawiam,
sui sui(at)gazeta.pl
Edytor zaawansowany
  • 04.10.13, 08:54

Witam
    Ja z czystym sumieniem mogę polecić tą klinikę. Chodzę tam ze swoją 6 letnią córeczką od 2 lat do Pani Martyny Wędrychowicz i powiem szczerze że tak powinien zachowywać się każdy lekarz który zajmuję się małymi pacjantami. Bardzo żałuję że tak późno z córką do niej trafiłyśmy. A dodam że odwiedziłam około 6 lekarzy w bardzo renomowanych klinikach, gdzie zapewniali mnie że dziecko dla nich jest zawsze na pierwszym miejscu - po czym jak uroniło łezkę to Pani doktor wypraszała z gabinetu twierdząc że dziecko nie jest przygotowane na wizytę i że mamy przyjść jak już nie będzie płakać - jednym słowem żenada za bardzo duże pieniążki.
    Dopiero Pani Martyna odpowiednio zajeła się moją Mają a wizyty nie zawsze przyjemne zawsze doprowadza do końca. Powiem krótko Pani Martyna w duecie z Panią Elą Sroką zdziałają cuda.
    www.bobasy.pl/gosik801

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.