Dodaj do ulubionych

Groniec: Prasowanie i śpiewanie

18.12.11, 00:30
Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
Edytor zaawansowany
  • papatison 18.12.11, 00:48
    I o take Polske zesmy walczyli. Swietna robota, panie redaktorze. Prosimy o wiecej. Nie kojarze pani Groniec, ale z tego, co czytam, jest to megafajna osoba. Serdeczne pozdro.
  • unleashed 18.12.11, 01:45
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • art.usa 18.12.11, 02:19
    Jesteś śliczna jak anioł pożądania.
    Ale nie prowokuj, bo zostaniesz sama.

--
    Twój ślub, to legalne złodziejstwo.
    Wszystko co posiadasz jest tylko pół warte.
    Pamiętaj! Po rozwodzie będziesz ją finansowo
    dalej utrzymywał, a twa renta jest też tylko pół warta.
  • ubiquitousghost88 18.12.11, 11:02
    ...Umieram z zazdrości...

art.usa napisał:

> Jesteś śliczna jak anioł pożądania.
    > Ale nie prowokuj, bo zostaniesz sama.
    >
    >
  • dzidziol9991 18.12.11, 03:38
    ty głupku
  • dzidziol9991 18.12.11, 03:41
    Kasiu, zakochałem się w Tobie platonicznie od pierwszego wejrzenia;

jesteś wspaniała
  • artremi 18.12.11, 05:33
    Ha, ha, ha!! Dobre to !!
  • artremi 18.12.11, 05:34
    Ha, ha, ha!! Dobre to !!
    Kto pisze te durne artykuly dla Wyborczej!

kibol_antystec napisał:
    > ~~lepiej mieć już rzeżączkę niż prenumeratę gazety wyborczej~~
    >
    > dobre czy nie pismaki gw??
    > heh
  • mlodaemerytka 18.12.11, 07:27
    artremi napisała:

> Ha, ha, ha!! Dobre to !!
    > Kto pisze te durne artykuly dla Wyborczej!
    >
    > kibol_antystec napisał:
    > > ~~lepiej mieć już rzeżączkę niż prenumeratę gazety wyborczej~~
    > >
    > > dobre czy nie pismaki gw??
    > > heh
    -----------------------------------------------------------------
    "Madrale" macie lepsze ?
  • mlodaemerytka 18.12.11, 07:19
    do kibolantistec
    -----------------------
    A moze ty masz spiaczker ? INTELEKTUALNA ?
    Nie kazdy moze podolac wszystko przed toba.
  • mlodaemerytka 18.12.11, 07:56

Z ta wieczna "mlodoscia" to zart oczywiscie. Spostrzezenie trafne. dzis ludzie nie wstydza sie dranstw, a wstydza sie zmarszczek. Kiedys szanowano starosc za wiedze. Teraz wydaje sie takjim smarkatym medrkom ,ze Googl, Wikipedia wystarcza a tam same "smiecie". Ilekroc chce znalesc haslo infoemuja mnie,ze "jeszcze takiego nie ma, ze moge napisac "! Zgroza amatorzy pisza encyklopedie, wiec wiadomo, jaka wiedza wtlaczaja do mozgow "madrali"?
    Kiedys potrzebowalam date zalozenia PIW znanego i podajze po Wydawnictwie Literackim najwiekszej oficyn wydawniczej w Polsce. Nie ma hasla, nie ma nic !
    "Zalozyciel" tejze wikipedii zacheca do darowizn. Dlka kogo ? Hasla pisza amatorzy. Imponuje Im ,ze sa "redaktorami".
    Nedzny ten swiat, w ktorym wszyscy "odgrywaja" marionetki nieprawdziwych. Taka Meryl
    Stryp tez sie dala oglupic iloscia ksmetycznych operacji, jakby nie wystarczyla Jej slawa
    dobrej aktorki. Mysle, ze wylacznie Sofia Loren jeszcze nie "zwariowala,. Ale te mlode
    "byle co" doszly do absurdu. daja sie ubrac w buty na obcaszch 20 centymentowych i zeby wogile mozna bylo to "kopyto'wlozyc na noge wstrzykuja sobie BOTOX w podeszwy znieczulenie bolu, trucizna przypadkowo stosowana w kosmetyce.
    Kuzym powiedzial do mnie dzis pieknosc : to botox i silikon Ciociu nie to,co kiedys.
    Piekne kobiety uwazaly swoja urode za cos normalnego. Teraz te "podrobione" chca byc matkami karmisacymi silikonowymi piersiami. A w ilosci zlej angielszczyzny bijemy rekordy! Polska papuga natrodow ! Slusznie poeta i mawial "Polacy nie gesi swoj jezyk maja".
    Owszem potrzebna nauka do porozumiewania sie nie tylko we "wsi spokojnej,wsi prawdziwej", ale tez poza granicami, ale nie spolszczaanie angielskich slow, jak nazwa
    pewnego baru Elefancik zamiast sloniatko ! Jakie to glupie !
    Cieszy ogromnie,ze pani Groniec jest wyjatkiem nie tylko talentu,inteligencji
    i zdrowego swiatopogladu. Cieszy , ze daje innym przyjeemnosc sluchania i wsparcie
    duchowe. Poki tacy ludzie sa mam sewiadomosc,ze swiat zupelnie nie zwariowal! Jeszcze
    ma szanse ODRODZENIA. Dziekuje pani Groniec. Wiewlst Wielka ! Miedzy inny6mi poprzez swoja skromnosc, normalnosc.
    Niestety zatrzymac procesu starzenia nikt nie zdola. Smierci nie unikniemy a przed nia
    chorob i zmarszczek.
  • 2.pradziad 18.12.11, 12:03
    emerytkomłoda !
    Czy byś Ty nie mogła przed wysłaniem swoich licznych postów - poprawić dziesiątki niechlujnych błędów ? Zwracam Ci życzliwie uwagę, bo na te błędy nie zasługujesz. Zwłaszcza że - jak sama sugerujesz - nie jesteś z pokolenia mającego polszczyznę poprawną totalnie w dupie.
  • porazostatni 19.12.11, 16:46
    Jak się nie umie szukać, to się nie znajduje. PIW A o języku to ty się lepiej nie wypowiadaj. Twoja polszczyzna leży i kwiczy.
  • niebieskozloty 18.12.11, 07:59
    Ciekawe czym zasłużyła sobie Pani Groniec na czołowy artykuł w GW, nawiasem mówiąc której mało kojarzę z krajowego rynku muzycznego .Pewnie piosenką papieską.
    Polska prowincjonalna z Częstochowy powinna przecież być dumna ze swojej postępowej widowni która jest nie mniej antyklerykalna niż widownia z wielkiej metropolii.
    Niedawno GW próbowała napuścić fanów muzyki heavy metalowej na kościółek ale wyszło tak sobie, może uda się z miłośnikami twórczości Pani Groniec.
  • prztyk-pl 18.12.11, 08:36
    No pewnie nie zasłużyła, skoro mało kojarzysz. Ja bym zadzwonił i to zgłosił na twoim miejscu, o wszechwiedzo niezmierzona!
  • wojtek-gdansk 18.12.11, 11:07
    A czy Pan kojarzy Dodę z krajowym rynkiem muzycznym? Bo jeżeli tak, to nie dziwi, że Pan nie kojarzy Groniec.
    Nie win Pan GW za to, że Pan czegoś nie kojarzysz tylko czym prędzej zacznij się Pan rozglądać dookoła bardziej otwartymi oczami. Wyjrzyj Pan , od czasu do czasu, ze swojej sekty (muzycznej) no świat.
  • q-ku 19.12.11, 08:56
    niebieskozloty napisał: "Ciekawe czym zasłużyła sobie Pani Groniec na czołowy artykuł w GW, nawiasem mówiąc której mało kojarzę z krajowego rynku muzycznego"

otóz nie ma się czym chwalić, że nie znasz. p Groniec jest w czołówce polskiej piosenki z tekstem i poziomem, wszyscy ją znają
    "wszyscy" tzn wykształceni i obyci
    kiedyś się ludzie nie przyznawali gdy nie znali jakiejś postaci lub nurtu w kulturze - teraz taki wali otwartym tekstem na forum ogólnym - zadziwiające

fakt - to nie jest Doda
  • omastall 18.12.11, 08:40
    Groniec, sublimuj swoje outsiderstwo i dbaj o zdrowie!
  • wojtek-gdansk 18.12.11, 10:58
    Do tej pory byłem z lekkim dystansem do twórczości i dużo większym do osoby (a właściwie image'u bo osobiście osoby nie znam). Po przeczytaniu wywiadu dystans sie zmniejszył zdecydowanie. Obiecuję (no niech będzie, że SOBIE obiecuję) posłuchać piosenek od nowa.
  • greges58 18.12.11, 12:03
    Kasiu !
    Czy chcesz tego, czy też nie,
    dla " szerokiej publiczności " już na zawsze pozostaniesz była żoną Olafa...
    Kropka.

Powodzenia ^^
    Grzesiek
  • ju-li1 18.12.11, 12:18
    A ja nie cierpię prasować. Strasznie nudna czynność i nogi bolą od stania nad deską.
    --
    carpe diem
  • wojtek-gdansk 18.12.11, 13:34
    Jak już posiadłem umiejętność prasowania na siedząco, to mi się spodobało używać nieprasowanego :), a co mi tam. Dobrze się prasowało przy słuchaniu większych form muzycznych albo Listy Przebojów Trójki.
  • aspiryn30 18.12.11, 21:22
    Takie naprowadzenie dla tych, którzy jej nie kojarzą. Wdzięczny jestem biegowi dziejów, że umiejscowił mnie w takim miejscu, że kojarzę bohaerkę wywiadu jeszcze z tamtych czasów.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka