Dodaj do ulubionych

Allegro nie zwraca prowizji

16.05.14, 09:53
Allegro nie zwraca prowizji. Przedmiot został zakupiony. Za kilka dni kupujący powiadomił mnie że wybrał płatność ratami, ale miał jakieś problemy z uzyskaniem tej metody płatności i po prostu zrezygnował z zakupu. Kwota zakupu ponad 800zł, także prowizja wynosi ponad 20zł. Oczywiście znana odpowiedź Allegro, prowizja nie zostanie zwrócona, kupujący nie potwierdził tego stanu rzeczy. Czyli lichwiarze z Poznania dalej nas okradają. W świetle prawa i swoich regulaminów. Ale składam odwołania o udowodnienie płatności poprzez kupującego, napewno Allegro ma to w d...e wzięło kasę / w tym wypadku ukradło / i wszystko a motłoch niech się mota i sobie pisze.
W obecnym czasie Allegro stawia na zysk - swój. A użytkownika ma gdzieś, używa szablonów, automatów. Nie wiem czy nawet czytają te nasze wnioski itp.
Edytor zaawansowany
  • 21.12.16, 21:49
    to obecnie nagminne zjawisko, jak w filmie Barei: "nie oddamy prowizji i co nam pan zrobi?"
    wiadomo że z takim gigantem nikt nie wygra, oni ustalają zasady jak im wygodniej a ty płacz i płać,
    a do konkurencji nie pójdziesz bo Allegro zmonopolizowało cały rynek :(
  • 03.02.17, 11:58
    Oddają tylko musisz zaznaczyć że zapłacił we wniosku a nie że nie doszła do skutku czy co innego.
    Fakt że allegro ma to gdzieś to normalne im zależy na kasie tylko
  • 15.02.17, 21:22
    proponuje pozew zbiorowy . im nas jest więcej , to damy radę. mnie nie zwrócili już za 8 transakcji . bo kupujący nie potwierdził powodu .... bzdura totalna , pomimo iż przesłałem dowody wypłaty środków za tranzakcje

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.