Dodaj do ulubionych

Allegro nie zwraca prowizji

16.05.14, 09:53
Allegro nie zwraca prowizji. Przedmiot został zakupiony. Za kilka dni kupujący powiadomił mnie że wybrał płatność ratami, ale miał jakieś problemy z uzyskaniem tej metody płatności i po prostu zrezygnował z zakupu. Kwota zakupu ponad 800zł, także prowizja wynosi ponad 20zł. Oczywiście znana odpowiedź Allegro, prowizja nie zostanie zwrócona, kupujący nie potwierdził tego stanu rzeczy. Czyli lichwiarze z Poznania dalej nas okradają. W świetle prawa i swoich regulaminów. Ale składam odwołania o udowodnienie płatności poprzez kupującego, napewno Allegro ma to w d...e wzięło kasę / w tym wypadku ukradło / i wszystko a motłoch niech się mota i sobie pisze.
W obecnym czasie Allegro stawia na zysk - swój. A użytkownika ma gdzieś, używa szablonów, automatów. Nie wiem czy nawet czytają te nasze wnioski itp.
Edytor zaawansowany
  • 21.12.16, 21:49
    to obecnie nagminne zjawisko, jak w filmie Barei: "nie oddamy prowizji i co nam pan zrobi?"
    wiadomo że z takim gigantem nikt nie wygra, oni ustalają zasady jak im wygodniej a ty płacz i płać,
    a do konkurencji nie pójdziesz bo Allegro zmonopolizowało cały rynek :(
  • 03.02.17, 11:58
    Oddają tylko musisz zaznaczyć że zapłacił we wniosku a nie że nie doszła do skutku czy co innego.
    Fakt że allegro ma to gdzieś to normalne im zależy na kasie tylko
  • 15.02.17, 21:22
    proponuje pozew zbiorowy . im nas jest więcej , to damy radę. mnie nie zwrócili już za 8 transakcji . bo kupujący nie potwierdził powodu .... bzdura totalna , pomimo iż przesłałem dowody wypłaty środków za tranzakcje
  • 23.06.17, 22:08
    W moim przypadku było podobnie alergiczka kupiła produktów na 300 zł nie mogła zrobić płatności payU później znowu kupiła te same produkty jeszcze raz i znowu nie mogła zrobić płatności payU i i w sumie zakupiła towar z innego konta za którego zapłaciła napisałem jej ze będę musiał się zwrócić o zwrot prowizji powiedziała ok i w sumie allegro wysyła mi maila ze zwrot nie został przyznany bo alergiczka tego nie potwierdziła idzie się naprawdę wykurzyć bo żadne maile do nich nie docierają tylko odpowiada automat to są zwykli złodzieje z poznania i to któryś raz z kolei jestem w plecy a osób które okradają w ten sposób jest na pewno dużo więcej .
  • 12.07.17, 19:06
    Niestety nie jesteś jedyny. Do póki aledrogo ma monopol na tego typu aukcje to będą robić co im się podoba. Jak choćby to że uruchomili własny sklep eliminując z rynku wiele osób.

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.