Dodaj do ulubionych

Szokmoda - nieuczciwy allegrowicz - ostrzeżenie

06.06.14, 11:43
Przestrzegam wszystkich przed użytkownikiem SZOKMODA, który sprzedaje odzież na Allegro. Pokrótce przedstawię swoje niemiłe doświadczenia z tym sklepem. Otóż kupiłam u nich sukienkę, którą miałam założyć na wesele. Na zdjęciu super - kolor, fason i cena przystępna 60 zł plus przesyłka. Po kilku dniach dostałam "coś", szmatkę, która w ogóle nie przypominała sukienki na zdjęciu. Przypuszczam, że zdjęcie podkradli jakiejś innej marce i wykorzystali do swoich celów. Sukienka bardzo słabej jakości, uszyta byle jak, kolor zupełnie inny niż na fotce - postanowiłam zwrócić, bo i tak bym w niej nigdzie nie poszła. Odesłałam ją i czekałam umówione 14 dni na zwrot pieniędzy. Niestety się nie doczekałam. Napisałam kilkanaście maili, a oni bezczelnie mnie zwodzili pisząc np. że zgubili formularz zwrotu, że już wysłali pieniądze (bzdura), że wysłali, ale na inne konto, bo się pomylili (bzdura), że księgowość właśnie się tym zajmuje i tak czas mija a kasy nadal nie ma. Teraz w ogóle nie odpisują. W przyszłym tygodniu zamierzam zgłosić to na policję. Niby 60 zł to nie jest duża kwota, ale jeśli ktoś zarabia 10 zł na godzinę i jeszcze studiuje to jednak robi różnicę... Poza tym jestem tak podirytowana, że nie chodzi mi już o te pieniądze, tylko żeby SZOKMODA poniosła jakiekolwiek konsekwencje, nie czuła się bezkarnie i więcej nie oszukiwała klientów. UWAŻAJCIE NA NICH!!!
Edytor zaawansowany
  • robi00000000 09.11.14, 21:35
    Dokładnie to samo przeżyłem otwierając paczkę z sukienką dla żony.....Super zaprezentowana na fotkach...na powabnych modelkach. Rzeczywistość-tandetny badziew sprowadzony zapewne z Chin....Szczerze odradzam...chyba że ktoś ma "wiejski" gust. Zwrot gotówki...zapomnijcie-regulamin. Trąd,czarna ospa,ebola....unikać!!!!!!!!!!!!!!!
  • dominia02 25.11.14, 12:09
    Ja też doświadczyłam ich oszustwa i nadal walcze o zwrot pieniędzy. Zamawiałam na stronie amimperial.pl , bo mają również aukcje na allegro. Na stronie są dwa numery telefonu, jeden nie jest akywny, a drugi nikt nie podnosi. Na maile praktycznie nie odpisują, udało mi się na allegro znaleść numer i w końcu ktoś podniósł, podejrzewam że ta kobieta która robi te całe machlojki. Twierdziła, że płatność została przekazana do działu księgowości, tylko że minęło 4 dni a zwrotu nadal nie ma. Powiedziałam że czekam do końca tygodnia i zgłaszam sprawę na policję. Ona spokojnym głosem poinformowała, że mają dużą firmę i to nie jest jej wina. Gdyby firma była duża to nie byłoby takich sytuacji. Prowadzi to jedna osoba, która wciska ludzią ciemnotę. Walczcie o swoje pieniądze i nagłaśniajcie sprawę. Mają już w sieci dwa sklepy!
  • vvrotka 30.11.14, 16:04
    Jeśli to użytkownik jakiego znalazłam z przedrostkiem www, to już po ilości negatywnych (925) komentarzy nigdy nie zdecydowałbym się zaryzykować jakiegokolwiek zakupu. Jak widać nadal są chętni na zakupy i niewielu kupujących czyta komentarze.
  • 12345.anna 04.12.14, 00:26
    również ostrzegam przed tym nieuczyciwym sprzedawcą! Po raz pierwszy spotykam się z taka polityką firmy i tak olewającym podejściem do klienta! Kupiłam towar na allegro który w rzeczywistości okazał się zupęłnie inny niż w opisie aukcji, odesłałam go ale dostałam odpowiedź że moja reklamacja nie została uwzględniona i już 3 miesiąc nie mam ani zakupionego towaru ani pieniędzy...najśmieszniejsze jest to ze spór toczy się o kwotę 53 zł... ale jeśli nie dojdziemy do konsensusu będę zmuszona złożyć pozew w procesie cywilny,
  • 5kropeczka79 02.03.15, 09:49
    OSZUŚCI, CZEKAM PONAD MIESIĄC NA ZWROT OD 26.01.2015 DO DZIŚ NIE DOŚĆ ŻE SZMATY NIE DO UŻYTKU, TO JESZCZE ZERO ODZEWU I ZWROTU PIENIĘDZY ALE POLICJA SIE NIE PRZEJMUJĄ BESZCZELNA KOBIETA KTÓRA ODEBRAŁA TELEFON SAMA POWIEDZIAŁA PROSZĘ TO ZGŁOSIĆ NA POLICJĘ. OSZUŚŚŚŚŚŚŚCCCCCCCCCCCIIIIIIIIIIIIIIII

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka