Dodaj do ulubionych

Skup odzieży używanej

09.08.14, 09:50
Skupujemy każdą ilość odzieży używanej męskiej , damskiej i dziecięcej w pierwszym gatunku
Zainteresowanych prosimy o kontakt 513080540 ; 509828368
--
www.next-sandomierz.pl
Edytor zaawansowany
  • 03.09.14, 14:16
    Likwiduję sklep z odzieżą używaną. Mam ponad 200kg ubranek w bardzo dobrym stanie.
    Odzież zakupiona jako cream. Bez plam i dziur-niektóre z metkami-bardzo dobra jakość.
    Modne i znane marki.
    Można podjechać i zobaczyć
    Cena do uzgodnienia.
    Jeśli są Państwo zainteresowani proszę o kontakt

606 318 357
  • 30.11.14, 17:12
    witam. mam do sprzedania kilkanascie ubran w wiekszosci sa to nowe ubrania ktore po zakupie okazaly sie za male a zajmuja tylko miejsce w szafie. ze sprzedaza na allegro czy olx za duzo zachodu wiec jak to wyglada u panstwa? ile panstwo placicie? i czy jest jakas minimalna waga ciuchow? moje rzeczy sa nowe wiec na wage nie wiem czy to mi sue oplaci. pozdrawiam
  • 04.03.15, 16:52
    Witam . Posiadam sort niemiecki ( odzież , zabawki , posciel , buty, czapki , szaliki , apaszki ) czyli wszystko co można znalezc w niesorcie .Rzeczy są w db i bdb stanie . Zainteresowanym prześlę ponad 400 zdjęc odzieży . Cena za kg 4 zł . kontakt izakow22@wp.pl
  • 28.05.15, 11:06

Skupię odzież używaną damską i dziecięcą (obecnie sezon wiosna-lato)
    po 7 zł za kilogram.

Odzież nie może być brudna, zniszczona, zmechacona. Mogą również Państwo pozbyć się niechcianej biżuterii, torebek, butów.

Sklep Margotka Odzież na wagę
    Pasaż Stokłosy 11 (metro Ursynów)

zapraszam na skup
    wtorki godz. 10-19
    piątki 10-13
  • 03.06.15, 00:26
    Likwiduję sklep z odzieżą używaną mam ponad 200kg towar zakupowany w hurtowniach jako gat. 1 + cream, sprzedam w cenie 5zl/kg W razie pytan prsze o kontakt. kop-ciuszek.konin@wp.pl
  • 05.07.15, 22:11
    Skupię odzież używaną damską i dziecięcą. Sezon wiosna-lato po 7zł/kg, jesień-zima 5zł/kg.

Odzież nie może być brudna, zniszczona, zmechacona. Mogą również Państwo pozbyć się niechcianej biżuterii, torebek, butów.

Sklep Margotka Odzież na wagę
    Pasaż Stokłosy 11 (metro Ursynów)

zapraszam na skup
    wtorki godz. 10-19
    piątki 10-13

www.facebook.com/margotkaodzieznawage
  • 05.02.16, 13:12
    sprzedam odziez mix dziecieca,mlodziezowa i damska w rozmiarze S M L w bardzo dobrym stanie.mam tez buty,torebki.Ok.300 kg
  • 04.08.15, 16:30
    witam, mam do sprzedania odzież używaną posortowaną i pakowaną w workach po 20 kg.odzież jest czysta, poukładana i niezniszczona! Jak jest Pani zainteresowana to bardzo proszę o kontakt.693536518.Pozdrawaim
  • 08.02.16, 16:48
    sprzedam odzież dziecięcą, młodziezową,damską SML w bardzo dobrym stanie. mam też buty,torebki,paski . proszę o tel 698259044
  • 28.11.17, 21:18
    Posiadam trzy worki ubrań chłopięcych spodnie koszulki po moich synach różne rozmiary telefon kontaktowy 506792812
  • 04.08.15, 16:36
    witam, czy nadal są Państwo zainteresowani skupem odzieży używanej?proszę o kontakt 693536518.dziękujęi pozdrawiam
  • 05.02.16, 13:18
    sprzedam odziez dziecieca,mlodziezowa,damska w rozmirze S M L w bardzo dobrym stanie. mam tez buty, torebki,itp. ok.300kg
  • 24.09.15, 21:47
    Sprzedam ciuchy z szafy młodej dziewczyny. Odzież zadbana niektóre rzeczy nigdy nie noszone, niektóre tylko raz - topy,koszulki na ramiączkach, bluzeczki, tuniki, sukienki dżinsy, rybaczki, spodenki, spódniczki, bluzy. Wszystko młodzieżowe w rozmiarze 36-38 około 100 kg są też i cieplejsze rzeczy bluzy polarowe kurteczki jesienne, marynarki. Mam też odzież XXXL około 50 kg. Buty, kozaki, sandały, torebki - bardzo dużo. Czekam na oferty propozycje.
    tel. 666 362 462
  • 29.09.15, 20:58
    Mam do sprzedania towar ok 500 kg .Jest to odzież damska , męska i diecięca oraz akcesoria czyli buty ,torebki ,biżuteria ,Wszystko w bardzo dobrym stanie ,gdyż jest to towar wyselekcjonowany bez brudnych czy podartych ciuszkow Polecam -cena do uzgodnienia !
    tel.889354062
  • 02.10.15, 12:56
    Witam,
    Sprzedam odzież używaną. Głównie kobiece, ubrania w większości eleganckie (biznesowe kostiumy, garnitury, koszule, spodnie, marynarki, sukienki, spódnice itp.) oraz casualowe. Marki ZARA, MONNARI, MOLTON, MONTEGO, PRETTY ONE, RESERVED, TARANKO, LEE, WRANGLER, LEVIS, TOMMY HILFIGER. Buty wszystkie skórzane na obcasie w idealnym stanie - raz założone VENEZIA, GINO ROSSI, VIA ROMA, WOJAS
    tel. 794-945-294
  • 07.10.15, 17:50
    Marzysz o prowadzeniu ciucholandu?kup wyposażenie i działaj

Witam, likwiduję second hand z przyczyn osobistych.Jeżeli masz możliwość wynajęcia lokalu w dobrym punkcie to ta oferta skierowana jest do Ciebie.
    Posiadam na sprzedaż całe wyposażenie ciucholandu.Nie musisz nic dokupować,wszystko wystarczy do prawidłowego prowadzenia takiego sklepu.Po prostu wynajmujesz lokal,wstawiasz to co kupisz ode mnie i funcjonujeszwinkDam Ci również namiar na świetną i tanią hurtownie.Wyposażenie wypełni 40-60 m2 powierzchni lokalu w zależności od rozmieszczenia.
    w skład wyposażenia wchodzi:
    -lada, 2x stojak wysoki dwustronny,2x kosz wsypowy,2x kosz rurkowy,1x mały stojak, 1x waga,1x prasowalnica, ekspozytory bielizny 12szt,łancuchy ekspozycyjne,2x krata ekspozycyjna, system rur 4x 2metry góra dół, 1x3 metry góra dół, 1x4metry góra dół, wieszak półokrągły, 1x przymierzalnia, wieszaki duże ok 2000szt, wieszaki małe ok 2000szt, manekiny stojące 4szt, 3x tors, 3x duży kontener do segregacji odzieży na zapleczu,2x lustro,1x krzesło, 3x atrapa kamery, 5x kinkiet oświetlający,1x lampa halogenowa, kalkulator z drukarką, ok 400kg odzieży +buty , w wiekszości odzież zimowa,kurtki, jeansy, kombinezony( odzież posegregowana kategoriami w workach, bluzki do bluzek, spodnie do spodni) do dyspozycji również strona internetowa warta 2000zł którą dorzucę gratis, możliwość wysyłki wyposażenia na terenie całej Polski na mój koszt.Wiecej informacji na maila cena która mnie interesuje to 7tyś, aby otworzyć taki sklep od podstaw potrzeba ponad 2x tyle.e mail: sklepowo_990@o2.pl
  • 12.12.15, 14:33
    Witam, mam do sprzedania duzą ilość ubrań, są to ubrania uzywane, ale w dobrym stanie, w rozmiarach xs-m : spodnie, bluzki, podkoszulki, dresy, bluzy, polary itp. jezeli byliby Państwo zainteresowani prosze o kontakt 518321957
  • 29.12.15, 11:17
    Likwiduję z przyczyn osobistych sklep z używaną odzieżą dziecięcą sprowadzaliśmy tylko cream. Posiadam ok 500kg towaru w super stanie TYLKO DZIEDZIĘCE. Mam na sprzedaż również 4 manekiny dzieciece 2 na ok 110 i 2 na ok 140, 2 stojaki z 4 ramionami, 7 dużych metalowych krat na ścianę, 4 uchwyty przykręcane do ściany, oraz system skręcany z rur, mam też dużo wieszaków dziecięcych w większych i mniejszych rozmiarach oraz z klamrami do spodni. Cena do uzgodnienia. Informacja pod nr 663-433-145 możliwość wysłania zdjęć
  • 05.02.16, 13:34
    sprzedam odziez dziecieca, mlodzezowa,damska w rozmiarze SML wbardzo dobrym stanie. ok.300 kg mam tez torebki,buty,zabawki.prosze dzwonic 698259044
  • 09.02.16, 13:35
    Skupuja Panstwo rowniez odziez outletowa???
  • 09.02.16, 15:20
    skupujemy odzież uzywana

--
    www.next-sandomierz.pl
  • 23.02.16, 10:14
    skupujemy tylko odzież używaną

--
    www.next-sandomierz.pl
  • 17.02.16, 10:41
    Używana odzież z co tygodniowej wymiany towaru.
    Damska męska i dziecięca.
    Do odbioru w Szczecinie.
    Możliwy dowóz po wcześniejszym uzgodnieniu.
    Cena 1,20 Pln / kg
    tel 607 867 564
  • 13.03.16, 13:15

Sprzedam towar i wyposażenie sklepu z odzieżą używaną. Sklep ma powierzchnię 200 m2. Oferta obejmuje: - ponad 12 000 sztuk odzieży z Anglii i Holandii (odzież damska, męska, dziecięca, obuwie, zabawki) - komplet stelaży do ekspozycji odzieży z chromowanych rurek stalowych - lada do obsługi klientów - manekiny - solidne wieszaki (ok. 8 000 sztuk) - kosze wysypowe - segregator do wieszaków - inne meble sklepowe Jednym słowem wszystko od A do Z, co jest potrzebne do uruchomienia sklepu od zaraz. W razie pytań, proszę o kontakt pod numerem tel. 603 787 535 lub na maila. Zaproponuj swoją cenę. Rozpatrzę Twoją propozycję. Możliwy zakup części towaru i wyposażenia.
  • 25.07.16, 16:12
    Witam wink mam do sprzedania parę ciuchow po niskiej cenie. Robilam małe porządki w szafie i znalazłam kilka niepotrzebnych mi ubrań,sa one prawie nie noszone,gdyż miałam je na sobie z 3,4 razy. Zainteresowanych proszę o kontakt pod nr 536181130
  • 16.05.17, 20:13
    witam,czy interesuje pana/pania ubrania uzywane ale przebrane(przebrane to znaczy przychodzi to w takich duzych kostkach po450kg i ja to otwieram i wyjmuje ,dziurawe,jakies reklamowki itd.sa tam oguinalne rzeczy jak i nie ale tez ladne ,prosze o odp,napewno sie dogadamy i jak to mam sortowac garsonki go garsonek,spodnie do spodni,butu do butow?????przepraszaam za te pytania ale robie to pierwszy raz,ja jestem z Zabrza na Slasku,jesli sa panstwo zainteresowani prosze o kontakt pod nr,794-244-557,odp na esy bo nie zawsze moge odebrac,czekam na odp i pozdrawiam
    napewno sie dogadamy co do ceny
  • 16.05.17, 20:14
    witam,czy interesuje pana/pania ubrania uzywane ale przebrane(przebrane to znaczy przychodzi to w takich duzych kostkach po450kg i ja to otwieram i wyjmuje ,dziurawe,jakies reklamowki itd.sa ram ogdinalne rzeczy jak i nie ale tez ladne ,prosze o odp,naoewno sie dogadamy i jak to mam sortowac garsonki go garsonek,spodnie do spodni,butu do butow?????przepraszaam za te pytania ale robie to pierwszy raz,ja jestem z Zabrza na Slasku,jesli sa panstwo zainteresowani prosze o kontakt nr,794-244-557,odp na esy bo nie zawsze moge odebrac,czekam na odp i pozdrawiam
    napewno sie dogadamy co do ceny
  • 17.07.17, 20:55
    Mam na sprzedanie dużą ilość jeansów i spódnic damskich ,bluzek, chciałam zapytać w jakiej cenie skupujecie odzież.Proszę o kontakt malinowygaj@op.pl
  • 12.08.17, 11:30
    Witam. Mam do odsprzedania około 10 worków z ubraniami damskimi i dziecięcymi (z mojej szafy). Ubrania w bardzo dobrym stanie i warte zainteresowania. Osoby chętne proszę o kontakt 604086931.
  • 19.08.17, 15:29
    Dzień dobry, mam do sprzedania ok 30kg (może być trochę mniej lub więcej). odzieży damskiej i dziecięcej chłopięcej, odzież letnia, jak i zimowa. Podaję kontakt 505 135 378 - Szczecin
  • 21.09.17, 09:46
    Witam mam na sprzedaż duże ilości odzieży używanej (niesortowanej) różnego typu męska damska dziecięca sezonowa okrycia wierzchnie. Posiadamy własny środek transportu interesuje nas stała współpraca obecnie na odbiór czeka 100t głównie Anglia Norwegia. Docelowo 25 t miesięcznie. Cena do uzgodnienia. Interesuje nas (z wliczonym transportem) 6 zł/kg
  • 08.10.17, 21:52
    Witam serdezcnie

Mam do sprzedania odzież używaną i nową damską i męską
    bluzki, spódnice, spodnie, żakiety, futra, torebki, buty
    różne rozmiary, różne pory roku

Odzieży jest okolo 400 kg.
    Propozycje cenowa: 4 zł/ KG
    Istnieje możliwość negocjacji ceny przy zakupie całości .

W przypadku pytań proszę o kontakt:
    665 554 404
    lub email europa30@op.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.