Dodaj do ulubionych

**KUPIĘ ODZIEŻ UŻYWANĄ POSKLEPOWA daje super cenę*

27.04.16, 19:06
Kupię odzież używaną posklepową SUPER cena zapewniam własny transport. Nawiążę stałą współpracę. kontakt : 600 163 128
Edytor zaawansowany
  • sklepmona 22.08.16, 19:07
    Posiadam 600-700kg odziezy. Jestem w trakcie likwidacji sklepu. Odziez jest w bardzo dobrym stanie.Sklep jest w Lublinie. Tel.697250044
  • bozenkaxxxxxxx 24.11.16, 15:02
    Witam serdecznie
    Importer odzieży World Offers nawiąże współpracę z hurtowniami oraz detalistami.
    W naszej ofercie znajdą Państwo taki asortyment jak:
    ODZIEŻ NOWA
    -odzież damska
    -odzież męska
    -odzież dziecięca
    -obuwie damskie
    -obuwie męskie
    -galanteria damska oraz męska
    -biżuteria
    -erotyka(bielizna oraz akcesoria)
    ODZIEŻ UŻYWANA
    -odzież damska
    -odzież męska
    -odzież dziecięca
    OUTLETY
    -odzież damska
    -odzież męska
    -odzież dziecięca
    Zapraszam również do zapoznania się z naszą stroną internetową: www.worldoffers@.com.pl aby zapoznać się z cennikiem zapraszamy do zalogowania się na stronie

KONTAKT: 725025942
  • fintradeitaly 04.12.16, 20:02
    MAM DO SPRZEDAŻY ODZIĘŻ GŁOWNIE FIRMOWĄ : KOŃCÓWKI KOLEKCJI, NOWE I UŻYWANE, TOREBKI, BUTY, PASKI , UZYWANE W STANIE IDELANYM-PO ZLIKWIDOWANYM SKLEPIE Z ODZIEŻĄ - sprzedam całość w dobrej cenie-świetny towar do butikowego sklepu z odzieżą nowa i używaną FINTRADEITALY@GMAIL.COM POZNAŃ dpowiedź
  • blazej2225 13.02.17, 20:42
    Importer odzieży używanej A & B Quality Clothes,prosto z Anglii!!! Nasza odzież to gatunek 1 Mix Lux + cream!!!Zero odpadu,Wszystkie rzeczy nadają się idealnie na wieszak, odzież jest ułożona profesjonalnie w każdym worku , u Nas towar można w 100% sprawdzić!!! Dowozimy pod wskazany adres do klienta. (Cała Polska) Więcej informacji udzielę telefonicznie 662 339 760 na życzenie klienta wystawiam faktury,przy większych zamówieniach dajemy rabaty!!!Zapraszamy do współpracy!!
  • biuro.pphutur 25.11.16, 11:01
    witam, posiadamy domówkę i cream około 600 kg, towar przywieziony z Francji tel 041/25 10 150
  • fintradeitaly 04.12.16, 20:01
    MAM DO SPRZEDAŻY ODZIĘŻ GŁOWNIE FIRMOWĄ : KOŃCÓWKI KOLEKCJI, NOWE I UŻYWANE, TOREBKI, BUTY, PASKI , UZYWANE W STANIE IDELANYM-PO ZLIKWIDOWANYM SKLEPIE Z ODZIEŻĄ - sprzedam całość w dobrej cenie-świetny towar do butikowego sklepu z odzieżą nowa i używaną FINTRADEITALY@GMAIL.COM POZNAŃ
  • zarra14 27.01.17, 17:32
    HURTOWNIA ZARRA W SWIDNICY, OFERUJE PANSTWU ODZIEZ UZYWANA ZE SZKOCJI.
    WIECEJ INFORMACJI POD NR.TEL.663870947
  • produkcjaelisabeth 14.02.17, 10:28
    Mam do sprzedania wyroby z dzianin polskiego producenta, tj. swetry, tuniki, kardigany, czapki, szale, poncza.
    Tel. kontaktowy 324351322
  • zarra-hurtownia 24.04.19, 08:57
    Witam Jesteśmy bezpośrednim dostawcą odzieży z Anglii oraz Szkocji. Zapraszamy do współpracy oraz zapoznania się z naszą ofertą w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt drogą telefoniczną-663-870-947 bądź drogą mailową zarra-hurtownia@wp.pl. W załączniku przesyłam link do naszej strony www.zarra-odziez.pl/ oraz fanpage na którym wystawiamy nowośći www.facebook.com/Hurtownia-Odzie%C5%BCy-U%C5%BCywanej-Zarra-789403131418771/?modal=admin_todo_tour Możliwość ZAKUPU PRÓBNEGO Wysyłka Kurierem

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.