Dodaj do ulubionych

O czym oni bredzą? to ma być debata?

29.11.10, 19:04
Frankiewicz robi z siebie ofiarę niezasłużonych ataków i niemal łka do sitka i razem z prowadzącym debatę ciągną jakieś bzdurne sprawy, które są dla słuchaczy kompletnie nieczytelne. słucham jakichś bredni o tym, że prezydent nie ma wiedzy o tym, żeby jego zwolennicy zamalowywali plakaty wyborcze Wygody i wspólnie z redaktorem wskazują na zwolenników opozycji...
a ja widzę bilbord Wygody z dopiskiem, którego na tym i na innych forach używa niejaki h0lek piszący z adresu IP: *.na5.pl.

poza tym, znana z forum ekwilibrystyka moralna prezydenckich dworzaków jest właśnie prezentowana przez Frankiewicza. styl tej retoryki jest taki: Frankiewicz ukraść krowę, to dobrze - nazwać Frankiewicza złodziejem, to źle.
czyli nic nowego.

--
"Jest to zapewne jakiś pomysł, który trzeba dokładnie rozeznać, bo nie zawsze to, co wygląda atrakcyjnie jest do końca pomyślane"
– Zygmunt Frankiewicz
Edytor zaawansowany
 • somepoint210 29.11.10, 19:39
  czy debata odbywa sie w jakims lokalnym osrodku telewizyjnym? nie?
  a tak w ogole, ktory z kandydatow plci obojga ma w swoim programie wyborczym legalizacje marychy w gliwicach? zaden?

  no to proponuje wziac pod uwage wynalazek rodem z alaski i na karcie do glosowania wpisywac nazwisko swojej/go kandydatki/ta. w ten sposob senator murkowski pokonala oficjalnych pretendentow z obu lamerskich partii.

  mam niejasne wrazenie, ze gdyby w polskim prawie byla taka legalna mozliwosc zaden z obecnych kandydatow dwoch unikajacych, jak ognia dialogu z mieszkancami gliwic nie uzyskalby przyslowiowego promila:)

  trzym sie:)
 • Gość: kibic IP: *.dip.t-dialin.net 29.11.10, 19:55
  somepoint210 napisał:

  > trzym sie:)

  Wiesz ja tam nie wiem za co trzyma sie sss9, ale ja już trzymam sie za 'łeb' kiedy słucham prezia, ze w Gliwicach na grunta (działki) jest cena wolnorynkowa . Widocznie 1,81 zł /1m², bo tak sobie prezio wycenił swoją , to najlepszy przykład tej wolnorynkowości:-)
 • sss9 29.11.10, 21:33
  hehehe... w radiu katolickim, które dotuje od lat reklamami. skróty mają być w magistrackiej ITVG :D
  może rzeczywiście Frankiewicz powinien zacząć palić zioło, może rozszerzyłby horyzonty i nie robiłby takiej wiochy, jak przed chwilą, kiedy na pytanie, czy uważa, że kulturę trzeba rozwijać, czy nie, zachwycony opowiadał o bardzo dobrej sytuacji kultury w mieście i wymienił: parkowe lato, uliczników, itp pierdoły, by nagle poszybować jak balon porwany wiatrem, bo wyobraźcie sobie, ten facet chciałby w Gliwicach tandety w rodzaju sopockiego festiwalu! :))) nie powiedział tylko, który z odbywających się tam festiwali ma na myśli, ale to szczegół, bo wszystkie są równie beznadziejne, ale widać, że prezio i jego ekipa, to ludożerka chłonąca "kulturę" z telewizora.
  preziowi wydaje się, że kultura, to festyny i telewizyjne festiwale pokazujące szmirowatych artystów, które od lat są powszechnie krytykowane, ale on uważa, że to wzmacnia wizerunek. :)
  zapewnia też, że to właśnie hala Podium przyciągnie wykonawców z "górnej półki"... :D

  no to teraz lekcja poglądowa, dla wszystkich naiwnych baranków, myślących, że Frankiewicz będzie rozdawać darmowe bilety na imprezy w hali:
  Lady Gaga Gdańsk - 26 listopad 2010
  Ceny biletów: 209 zł, 275 zł, 358 zł, 425 zł (Early Entrance) oraz 650 (VIP)

  zacznijcie już oszczędzać, bo wiecie, co prawda teraz nie chodzicie na miejskie imprezy, ale przecież kiedy już będzie Podium, to zaczniecie uczęszczać regularnie. :)

  --
  "Jest to zapewne jakiś pomysł, który trzeba dokładnie rozeznać, bo nie zawsze to, co wygląda atrakcyjnie jest do końca pomyślane"
  – Zygmunt Frankiewicz
 • Gość: kibic IP: *.dip.t-dialin.net 29.11.10, 19:41

  > Frankiewicz robi z siebie ofiarę niezasłużonych ataków i niemal łka do sitka i
  > razem z prowadzącym debatę ciągną jakieś bzdurne sprawy, które są dla słuchaczy
  > kompletnie nieczytelne.

  Właśnie, podobało mi sie jak prezio i red. Kosiński okrzyknęli wspólnie, ze na tym forum panuje chamstwo:-)
  Wyzywanie opozycji hucpą, wzywanie do bojkotu referendum stronniczość podporządkowanych sobie mediów, zabawne sondaże, które sugerują o poparciu w 90% pomysłów prezia, to nie jest chamstwo;-) Skąd, to na pewno nie jest chamstwo:-)))
 • sss9 29.11.10, 21:37
  nie no, nie mówi tak, przecież Kosiński, to pracownik katolickiej radiostacji i trzeba wierzyć, że nigdy nie widział, żeby Wygodę nieprzystojnie epitetowano. :)

  --
  "Jest to zapewne jakiś pomysł, który trzeba dokładnie rozeznać, bo nie zawsze to, co wygląda atrakcyjnie jest do końca pomyślane"
  – Zygmunt Frankiewicz
 • Gość: kibic IP: *.dip.t-dialin.net 29.11.10, 20:17
  Przerażające. Prezio, który wali z tupetem kamienice pod dtś , która nie jest jeszcze tak pewna, troszczy sie o wyburzenie paru budynków pod tramwaje, które maja służyć wygodnictwu mieszkańców . Czyli tranzyt TAK, wygodna komunikacja miejska NIE:-)
 • Gość: słuchaczradiowy IP: 93.95.94.* 29.11.10, 20:44
  No proszę. Debata chyli się ku końcowi w Radiu Plus. Czas na pytania radiosłuchaczy. I kto dzwoni do studia Radia Plus? Nina Drzewiecka, Tomasz Beller, Andrzej Karasiński. Wszyscy znajomi Frankiewicza i atakują Wygodę. Wyreżyseroane? Niezłe jaja..
 • Gość: ja IP: *.net.brewet.pl 29.11.10, 20:56
  I to miały być te straszne ataki.Które z pytań było atakiem?
 • Gość: gosc IP: 195.205.21.* 29.11.10, 21:33
  Dalej coś mędzą o fejsbuku... zieeeewww
 • sss9 29.11.10, 21:56
  Gość portalu: słuchaczradiowy napisał(a):

  > No proszę. Debata chyli się ku końcowi w Radiu Plus. Czas na pytania radiosłuch
  > aczy. I kto dzwoni do studia Radia Plus? Nina Drzewiecka, Tomasz Beller, Andrze
  > j Karasiński. Wszyscy znajomi Frankiewicza i atakują Wygodę. Wyreżyseroane? Nie
  > złe jaja..

  no przecież, dziwnym trafem dzwoniła cała plejada bałwochwalców. ciekawa prawidłowość - zwolennicy prezia mieli kłopot ze zrozumieniem dlaczego uruchomiono połączenie telefoniczne, wielu zamiast po prostu zadać pytanie, próbowało wystawiać kwieciste laurki Frankiewiczowi.
  pozostali słuchacze wyraźnie lepiej rozumieli zasady. :)

  --
  "Jest to zapewne jakiś pomysł, który trzeba dokładnie rozeznać, bo nie zawsze to, co wygląda atrakcyjnie jest do końca pomyślane"
  – Zygmunt Frankiewicz

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka