Dodaj do ulubionych

Plany wykorzystania Podium.

23.02.11, 12:53
http://www.nowiny.gliwice.pl/index.php/video/8667-o-podium-na-komisji
Prawdopodobne podpisanie umowy na realizacje będzie już 20 czerwca, z czasem realizacji 27 miesięcy.

Jedna z koncepcji na przykładnie innych, zakłada zatrudnieniu pracowników w urzędzie, aby mogli obserwować budowę oraz zbierali doświadczenia, które będą istotne dla zarządzania obiektem.

Odnośnie powstania spółki wniosek będzie jeszcze modyfikowany zależnie od głosów z UE.

Czy będą organizowane mistrzostwa Polski będzie zależeć od konkretnych warunków jakie będą wymagane. (ostatnio trzeba płacić wielomilionowe łapówki, aby impreza była przydzielona)
Obserwuj wątek
    • sss9 Re: Plany wykorzystania Podium. 23.02.11, 15:02
      kto ciebie uczył pisać? jak ty, ciołku, budujesz zdania? twoja edukacja odbywała się w leśnej ziemiance?
      Podium - idealny Miś na gliwickie targi budownictwa, a właściwie roślin doniczkowych i miodu.
      no i jeszcze bardzo prestiżową giełdę minerałów - ot, i cały potencjał zadupiastych Gliwic dzięki badziewiakom skupionym wokół Frankiewicza, których ideałem jest paździerz. :)

--
      "Jest to zapewne jakiś pomysł, który trzeba dokładnie rozeznać, bo nie zawsze to, co wygląda atrakcyjnie jest do końca pomyślane"
      – Zygmunt Frankiewicz o uldze podatkowej dla właścicieli (wspólnot) remontujących elewacje kamienic. 03.03.2009
      • strazn1k Re: Plany wykorzystania Podium. 23.02.11, 15:31
        Kilka literówek a niestety edycji ni ma. Zmieniłem wcześniejsze swoje zdanie i zapomniałem też wykasować ;).

Mało brzmieć tak:
        www.nowiny.gliwice.pl/index.php/video/8667-o-podium-na-komisji
        Prawdopodobne podpisanie umowy będzie już 20 czerwca, z czasem realizacji 27 miesięcy.

Jedna z koncepcji na przykładzie innych, zakłada zatrudnieniu pracowników w urzędzie, aby mogli obserwować budowę oraz zbierali doświadczenia, które będą istotne dla zarządzania obiektem.

Odnośnie powstania spółki wniosek będzie jeszcze modyfikowany zależnie od głosów z UE.

Czy będą organizowane mistrzostwa Polski będzie zależeć od konkretnych warunków jakie będą wymagane. (ostatnio trzeba płacić wielomilionowe łapówki, aby impreza była przydzielona)
          • Gość: obserwator Re: Plany wykorzystania Podium. IP: *.clubnet.pl 25.02.11, 19:49
            Mam propozycję by w hali Podium odbywały się obrady Rady Miejskiej, radni na parkiecie a dookoła na trybunach mieszkańcy....coś w rodzaju areny i gladiatorów;) jak będą kiepscy będzi emozna ich obrzucać pomidorami, obierkami itp gadżetami....to dopiero będzie impreza....:)) i to cykliczna...jak się będa starać to jeszcze będzie mozna na nich zarobić sprzedając bilety na ten cyrk:)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka