Dodaj do ulubionych

Miasto stawia na sport. Powstaną następne obiekty

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.12, 15:25
Czekamy na obiekty sportowe, z których będą mogli korzystać młodzi gliwiczanie. Oby nie okazało się, że powstałe sale stoją puste, bo dzieci nie stać na wykupienie biletów wstępu lub nie ma pieniędzy na opłacenie nauczycieli/trenerów.
Edytor zaawansowany
 • Gość: rodzic IP: *.eimperium.pl 08.03.12, 20:05
  Już mamy podobną sytuację z Gliwickim SIKRETEM - sekcją pływacką. Pewnie będzie zlikwidowana ponieważ nasze - dbające o rozwój sportowy dzieci i młodzieży - władze ustaliły zaporowe stawki za wynajem basenu. Basen będzie świecił pustkami a dzieci nie będą trenować...
 • Gość: marian IP: *.net.brewet.pl 09.03.12, 11:25
  Umarła kultura !! Niech żyje sport !!
 • Gość: qropatew IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.03.12, 12:07
  Jak patrzę na ten budynek ze zdjęcia, to mi aż żal się robi, że większość takich budynków już unicestwiono na terenie Gliwic.
  Czego pożoga wojenna nie pochłonęła, "małe polaczki" dały temu radę, aby z tego co poniemickie, nie pozostał kamień na kamieniu.
  A tak nas oni sami namawiali do wstąpienia w szeregi UE, zapominając że kultura i to co ludzkości zostaje nie posiada narodowości.
 • Gość: laband IP: *.hellnet.pl 11.03.12, 15:15
  zieleń miejska zabrała w łabędach jedyne ogólno dostępne boiska w tej części dzielnicy pod swoje parkingi. dzieciaki nie mają gdzie w piłke pograć. a radni maja to w nosie. taka dbałość o sport...
 • Gość: fersztand IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.03.12, 23:31
  Proszę w imieniu: swoim własnym, moich bliskich, krewnych, sąsiadów, oraz podobnie myślących, aby zgodnie ze stanem faktycznym pisano precyzyjnie, kto lub co stoi za podejmowaną decyzją, tym bardziej gdy decyzja ta (czy zajęte stanowisko w jakiejś sprawie) jest delikatnie mówiąc kontrowersyjna.

  W kwestii sportu i stawiania na niego jako obywatel i podatnik tego miasta właśnie nie miałbym nic, gdyby nie pewna drobnostka a mianowicie, gdyby jego rozwój nie odbywał się i kosztem kultury i opieki zdrowotnej.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka