Dodaj do ulubionych

Most na 'starej autostradzie' wreszcie do remontu!

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.05.12, 13:55
"Prace przy nowej konstrukcji dobiegają końca. Gdy przeprawa zostanie oddana do użytku, robotnicy przeniosą na leciwy wiadukt."

oferty można składać do 20 czerwca

hehehehehehhe

Edytor zaawansowany
  • Gość: Leszek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.05.12, 14:28
    No to na Koperniku będzie niezła masakra komunikacyjna... Nie piszę że to źle że robią most ale masakra będzie...
  • Gość: Maciek IP: *.emea.ibm.com 30.05.12, 15:29
    Wiadukt nie most!!
  • Gość: Gość IP: *.kopnet.pl 30.05.12, 15:42
    Wiadukt!!
  • Gość: Gliwiczanin IP: *.gl.digi.pl 30.05.12, 16:00
    Och pewnie tak dobrze zrobią ten most jak ten przy zjeździe na portową tak, że po miesiącu trzeba będzie na nowo remontować ale czegóż się nie robi, że koledzy Frankiewicza mogli zgarnąć kasę w końcu byczo jest nieprawdaż.
  • Gość: Gliwiczanin IP: *.eimperium.pl 30.05.12, 17:14
    jestem typowym polaczkiem i sobie pozrzędzę mimo to ze sa zmiany na pozytyw

nie powstrzymacie mnie! piana na ustach i widly! frankiewicz musi odejsc!!!!!!!!!
  • Gość: łabędziak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.05.12, 18:04
    wiecie co jest dobre stare ??
    wino i skrzypce !!
    A tu qrwa chcą reanimować tego starego trupa konstrukcyjnego !
    Przecież tu żaden nawet najlepszy remont nie pomoże przy tym ruchu i tonażu jaki przez ten most się przewala codziennie.
    TO JEST DEBILNA DECYZJA !!
    Tam powinien powstać nowy..całkiem nowy wiadukt o całkiem innych parametrach wytrzymałościowych. !!
    Za kilka lat ten wyremontowany trup zacznie znowu się sypać.. !!!
  • Gość: jasio IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.05.12, 18:15
    powiedz to konserwatorowi , który łape kładzie na wszystkim .... powodzenia !! Chory kraj w niemczech stare się wypier.... nowe buduje i git :D a nie jakieś gó... !!
  • Gość: pyskowiczanin IP: *.adsl.inetia.pl 30.05.12, 18:20
    no coz, jak poloki przez 60 lat nie remontowali starego niemieckiego mostu to nie dziwne, że on nadaje się praktycznie do rozbiorki
  • Gość: GOSC IP: *.kwsa.pl 30.05.12, 21:50
    "Prace przy nowej konstrukcji dobiegają końca. Gdy przeprawa zostanie oddana do użytku, robotnicy przeniosą na leciwy wiadukt."

- przetarg ustawiony ?
    przeniosą SIĘ ??
  • Gość: gosc IP: *.eimperium.pl 30.05.12, 22:07
    A Stroppenciulik znowu sobie rwie włosy-przecież w Gliwicach miało się nic nie robić!!!!!! A tu nowy ciąg kumunikacyjny a tu remont
  • Gość: !? IP: *.gl.digi.pl 30.05.12, 23:50
    Oj biedactwa, każdy dzień przynosi informacje o sukcesach. I o czym wy będziecie nudzić. Już nawet zbieracze podpisów stracili rezon. Od stolika nie chce im się wstać.
  • Gość: Gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.05.12, 18:55
    To jest mostowiadukt :)
  • Gość: Gliwiczanin IP: *.gl.digi.pl 31.05.12, 19:49
    Czyżby urzędasy w ratuszu otrzymały polecenia wzmożenia działalności na forach, czyżby Frankiewiczowi nagle przypomnieli się wyborcy, widać referendum musi być organizowane częściej gdyż tylko wtedy ten arogant przypomina sobie po co znalazł się w ratuszu. A sukcesy ten nagły napływ wiadomości o sukcesach przypomina mi wydarzenia tuż przed wyborami samorządowymi kiedy nagle zaczęto kłaść nową kostkę na rynku. A co do nudzenia to "biedactwa" z komitetu referendalnego znajdą coś nowego.
  • Gość: cierpliwy IP: *.net.brewet.pl 31.05.12, 21:54
    Czekałem i się doczekałem. "Gliwiczanin" nie wytrzymał .Podaj adres wyślę pogotowie.
    To co mądry "gliwiczaninie" to ten wiadukt powstaje dzięki referendum?
    Informacja o ty że most będzie remontowany była podana jeszcze zanim przystąpiono do budowy wiaduktu -ale ktoś ci dokopał że jestes taki upierdliwy.
    Pomyśl gdyby nie wiadukt to gdzie by te auta jeżdziły podczas remontu mostu ?
  • Gość: Gliwiczanin IP: *.gl.digi.pl 31.05.12, 23:28
    Boże kolejny urzędas się odezwał to co kiedy urząd miasta wyśle przez kuratorium gliwickie nakaz do szkół, żeby zorganizowano wierno poddańcze uroczystości i kiedy Frankiewicz wyda pieniądze z urzędu miasta pismakom żeby napisali mu kolejną biografię "Jak Zygmunt Frankiewiczy zwyciężył krzyżaków referendystów pod Grunwaldem", lub "Szlak bojowy Zygmunta Frankiewicza od bitwy pod Mokrą 1939 po....". A uwierzę, że informacja o budowie referendum została poddana kiedy podasz mi link do niej . Nie zastanawia cię zbieżność tych wszystkich sukcesów i obietnic z pojawieniem się informacji, że zbiera się podpisy o referendum i że pomimo całej wiernopoddańczej propagandy akcja trwa. Ale po co ja się wypowiadam polecenie wydano trzeba dać wierno poddańczy głos. A adresu ci nie poddam, gdyż mierzi mnie towarzystwo bydełka mającego w dupie interes rodzimego miasta którzy sprzedadzą się każdemu byle taka osoba dała odpowiedni bakszysz
  • Gość: Gliwiczanin IP: *.gl.digi.pl 31.05.12, 23:30
    przepraszam pomyliłem się powinno być przebudowa mostu

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka