Dodaj do ulubionych

Profesor kazimierczak kpi z głodnych dzieci

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.08.15, 22:18
www.fakt.pl/polityka/jan-kazmierczak-z-po-robi-sobie-zarty-z-glodnych-dzieci,artykuly,567778.html
Edytor zaawansowany
 • Gość: homos IP: 67.213.218.* 27.08.15, 21:00
  Czy on ma zone?
 • Gość: mentor IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.15, 09:36
  Gość portalu: homos napisał(a):

  > Czy on ma zone?


  bardziej zasadnym byloby wiedziec - czy ma dzieci?
 • angrusz1 04.09.15, 20:24
  W masie 36 mln zawsze pewna część odczuwa braki w jedzeniu .
  Część tej grupy tak ma z własnej winy - menel , ćpuny , pijacy , utracjusze, hazardziści i inne dewianty .
  Dzieci - oprócz małych - mogą sami już zadbać o żywność . Nawet iść do jakiejś restauracji i poprosić o resztki , tak o resztki .
  Przed wojną jedli i obierki z głodu .
  A powodem głodnych dzieci w szkole jest także zwykłe lenistwo , bo sami nie zrobią sobie kanapki , chociaż w domu jest w lodówce co trzeba .
  Są i o wiele bogatsze kraje a i tam także są dzieci niedojadające .
  I w ewangelii Jezus powiedział : biednych zawsze mieć będziecie .
  Tym niemniej trzeba działać , żeby to zjawisko ograniczać .
 • Gość: Antoni IP: *.mmpnet213.tnp.pl 10.09.15, 14:16
  Może głód - czy jego problem - trudniej udowodnić, ale podam Ci przyjacielu (drogą dedukcji) na to zjawisko, inny namacalny dowód.
  Ale dla takiego wyczerpujacego zrozumienia problemu, proponuje w formie forpoczty, oglądnać koniecznie kilka programów Elżbiety Jaworowicz, zatytułowanych "SPRAWA DLA REPORTERA".

  Otóż w programie tym pokazywane są tylko niektóre przypadki, gdzie małe dzieci od urodzenia (nie mające na to absolutnie wpływu) posiadają wrodzone choroby, ale na ich leczenie nie ma pieniędzy w budżecie Państwa. Biedni rodzice i ich najbliższa rodzina oraz najbliższe otoczenie, odejmują sobie od ust (często głodują) - i dosłownie żebrzą, aby zdobyc konieczne pieniądze na leczenie dzieciaka za granicą.

  Często szlag mnie trafia, kiedy słyszę o ratowaniu narkomanów i innych "dopalających" dopalacze - za wielkie pieniądze, i mimo że narkomani świadomie eksperymentuja na sobie (a biedne dzieci w/w nie), na leczenie zdegenerowanych narkomanów pieniądze się znajdują w budżecie!!!!!!

  Co waść na to rzekniesz?????
 • Gość: ferdydurke IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.09.15, 22:23
  najedzony (by nie rzec nażarty) nigdy nie zrozumie głodnego, ale skoro Jezus Chrystus dał się ukrzyżować - nie korzystając z przysługujących mu profitów, to łatwiej przejść wielbłądowi przez ucho igielne niż się samemu zbawić.

  Jeśli naprawdę istnieje życie po życiu (tego tak w 100 procentach nikt nie jest pewien), to ci którzy opływają dzisiaj w luksusach, będą mieć co najmniej "pod górkę".
  Natomiast ci którzy kosztem tej biedoty (której nie brakuje na tym łez padole) pociągają "kołderkę" w swoim kierunku - kosztem biedoty, będą się mieli bardzo nieswojo - krótko rzecz ujmujac.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka