Dodaj do ulubionych

Wniosek do Rady Miasta o referendum

IP: 66.85.148.* 09.01.16, 15:01
Jest szansa na to zeby Rada Miasta oglosila referendum odwolujace Frankiewicza z urzedu! Wystarczy 3/4 glosow. Dzieki temu nie trzeba by zbierac podpisow. Teraz jest duza szansa na odwolanie Frankiewicza (rzadzi juz 23 lata i Gliwice staly sie miastem zacofanym - zlikwidowal co tylko sie dalo, lacznie z tramwajami), a kandydatow na jego miejsce jest sporo.
Edytor zaawansowany
  • Gość: Met IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 10.02.16, 13:35
    1. A - co ? - już przebierasz nóżkami - aby zostać Prezydentem ?. Wygraj wybory.
    2. Podpisów nie zbierzesz - i stąd Twoja frustracja ?. Zatrudnij całą rodzinę - może Ci pomogą.
    3. 23 lata powiadasz - to w takim razie Prezydent działa dobrze - skoro Go wybierają MIESZKAŃCY.
    4. Likwidacja linii tramwajowych - to akurat doskonałe posunięcie.
    5. Podaj co jeszcze zlikwidował Prezydent (bo "co tylko się dało" - czyli NIC).
    6. Kandydaci - po prostu MUSZĄ wygrać wybory (chyba że masz ochotę na zamach stanu).
  • uczula 17.02.16, 12:39
    ad1.
    no wlasnie problem jest z kandydatem, wiele osob glosuje na zasadzie " lepsze znane zlo od nieznanego"
    ad2. patrz ad 1.
    ad3.
    tu mi przychodzi tylko jedno slowo, nie dwa, "ale...si..twa..."
    albo "rodzina to najlepsze co mam"
    ad4.
    jedni likwiduja, inni rozbudowuja i modernizuja... - co jest lepsze? czas pokaze.
    A tak naprawde to mielismy AZ 2 numery krazace po miescie.. - tyle co nic.
    ad4.
    zlikwidowal? nieee - realizuje piekna Hale z naszych pieniedzy bo nie udalo sie wylonic firmy zarzadzajace i beda Hala rzadzily wodociagi! - a widziales jak pieknie odnowili sobie budynek (wille Neumana)? - nie ma to jak publiczne pieniadze....w srodku szklane schody... mialybyc rowniez rybki w podlodze, ale nie wiem czy to zrealizowali...
    ad6.
    i tu masz racje.
    Jedynie.

--
    Michalek
    12.07.07 godz.10.15
    4,04 kg i 61 cm
    "Nie ma większej krzywdy niż marnowanie czasu" - Michal Aniol

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się