Dodaj do ulubionych

Wyjątkowe kursy fotografii dziecięcej dla mam

10.03.11, 16:39
Akademia Fotografii Dziecięcej zaprasza na wyjątkowe internetowe kursy fotografowania dzieci dla Mam w całej Polsce. W prosty sposób podpowiadamy Mamom jak rozpocząć przygodę z fotografią i jak robić unikalne zdjęcia swoim pociechom.

Internetowe kursy fotografii dla mam organizowane przez Akademię Fotografii Dziecięcej, to unikalny projekt, w którym bierze udział już blisko 700 kobiet z całej Polski. Instruktorem i opiekunem Akademii jest Aleksandra de Soleil, jedna z najlepszych fotografów dziecięcych Polsce.

Jakie są efekty?

Wyszkolenie na poziomie profesjonalnym lub półprofesjonalnym fotograficznej amatorki zajmuje w Akademii średnio 4 miesiące. To reguła, którą potwierdzają kolejne Mamy Akademii bez względu na sprzęt, początkowe doświadczenia czy talent. To dlatego, że kursy w Akademii to nie ostatni, ale pierwszy etap nauki. To właśnie przez pracę z innymi Mamami po kursach (m.in. na forum Akademii) , wspólny rozwój i wzajemną motywację fotografia staje się zabawą i pasją. Efekty przychodzą same.

Jak uczymy w Akademii?

Kurs jest multimedialny. Każda z części kursu to osobny materiał składający się z kilku rozdziałów, a także materiałów video, które wzbogacą mamy o nowe pożyteczne umiejętności. Zawarte w kursach treści można od razu wykorzystać w praktyce.

Poszczególne kursy dla mam to:
• Wprowadzenie do fotografii dla Mam
• Zakup sprzętu amatorskiego i półprofesjonalnego
• Fotografia dziecięca dla mam cz. I
• Fotografia dziecięca dla mam cz. II
• Fotografia portretowa w przykładach
• Obróbka i publikowanie zdjęć w Adobe Lightroom

Szczegółowy terminarz i zapisy na kursy pod adresem: www.akademia-fotografii-dzieciecej.pl

Zapisy na kursy prowadzone są na bieżąco.

Dla mam, które podczas rejestracji wpiszą kod: czas nauki, niespodzianka w postaci 5% rabatu.

Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka