Dodaj do ulubionych

Sprzedam ogródek działkowy w Łodzi

IP: *.olsztyn.vectranet.pl 27.01.12, 12:39
Sprzedam tanio ogród działkowy w Łodzi tanio, działka z drewnianym domkiem, prąd woda cena 4000 szczegóły na ogrodki.oglaszasz.pl zależy mi na czasie chciałabym jak najszybciej pozbyć sie działki :)
Edytor zaawansowany
  • Gość: Ela IP: *.toya.net.pl 15.02.12, 19:55
    dzień dobry czy oferta jest aktualna proszę o trochę danych: gdzie znajduje się ogródek, ile metrów jaki stan domku Ela
  • Gość: marzena IP: *.toya.net.pl 15.03.12, 15:22
    Witam serdecznie,jestem zainteresowana kupnem ogródka działkowego jeśli Pani oferta jest nadal aktualna chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej jaka jest lokalizacja,wielkość itp.

z góry dziękuję
    pozdrawiam Marzena M
  • 03.02.13, 13:43
    WITAM JESTEM ZAITERESOWANY KUPNEM DZIAŁKI CZY OGŁOSZENIE JEST NADAL AKTUALNE PROSZĘ O KONTAKT TELEFONICZNY JEŚLI TO NIE SPRAWI KŁOPOTU MÓJ NUMER TELEFONU TO 605-19-08-48
  • Gość: Aga IP: *.lodz.mm.pl 17.02.13, 15:49
    witam proszę o telefon 665415480
  • Gość: wiletta slowiak IP: *.adslplus.ch 26.03.13, 16:09
    Jestem zainteresowana prosze o przeslanie zdjec terenu wnetrza domku. Pozdrawiam Wioletta Slowiak vki22@interia.pl
  • Gość: beata IP: *.play-internet.pl 21.04.13, 15:51
    witam czy aktualne ogłoszenie jaka cena ogródka,i gdzie to jest?
  • 21.04.13, 17:59
    proszę o kontakt w sprawie działki. jaka lolaizacja?
    jaka wielkośc domku. prosze o zdjecia na email gazetowy
    --
    www.cats.alpha.pl/catdesigns/animations/anim33.gif
  • Gość: Wiedzący IP: *.centertel.pl 16.05.14, 23:12
    Ehh, ciołki, ciołki... Przecież to jest szemrana reklama tego portalu, a nie oferta sprzedaży.... looool

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.