Dodaj do ulubionych

Debilizm wtórny

09.12.18, 01:00
Chodziłem po stronach internetowych. Różnych, tych niegrzecznych jak najbardziej.
Zagnało mnie na strony motocyklowe. Jak zwyyyykle!
Patrzę na motocykl na fotce i mowię sobie:
-Nooo, takie cos chcialbym mieć!
Chwila przerwy.
Chwila namysłu.
Kurwa mać!
Przecież mam takie cos w garażu.
Teraz mi jakos glupio.
Edytor zaawansowany
  • cambria1.2 09.12.18, 14:28
    :big_grin
    Lezio i jego "nowe" zachcianki wink

--
    Take care, Ninoczka!
  • dunajec1 09.12.18, 15:19
    Zmien fotke na zimowa, nie bedziesz mial ciagot zagladac na motorki.
  • leziox 09.12.18, 16:39
    Ale jak zmienię fotkę na zimową, to patrząc na fotkę, będzie mi ciągle zimno.
    Jak będzie zimno to będę musiał cały czas czymś się rozgrzewać, np. koniakiem.
    I mam tak całą zimę przechlać?
    W sumie to i tak dobrze że nie mieszkam w Norwegii. Tam to tylko białe misie, trolle i abstynencja. Trząsłbym się, niczego nie pijąc.
  • cambria1.2 09.12.18, 22:12
    Mógłbyś podskakiwać i wydawać rozgrzewające okrzyki.

--
    Take care, Ninoczka!
  • rybka.11 11.12.18, 09:09
    leziox napisał:

> Ale jak zmienię fotkę na zimową, to patrząc na fotkę, będzie mi ciągle zimno.
    > Jak będzie zimno to będę musiał cały czas czymś się rozgrzewać, np. koniakiem.
    > I mam tak całą zimę przechlać?
    Leziu Kochany smile Ja bym proponowała inne formy rozgrzewki smile O wiele przyjemniejsze... Może bardzie wymagające big_grin no ale jednak większą przyjemność dające wink

--
    Mężczyzna zakochuje się tak, jakby spadał ze schodów: to po prostu wypadek.
    — Oscar Wilde
    forum.gazeta.pl/forum/f,188512,Akwarium_rybki_jedenastej.html
  • iga1 09.12.18, 23:42
    Oj Lezio sobie grabi, grabi...Drażni lwa...A tak wracając do wątku - Mam problem odwrotny. Tak już mam, wszystko inaczej. Patrzę w lustro, co za gęba, patrzę z nadzieją, że zniknie czy się zmieni a tu nic, dalej trwa...I jak tu można wierzyć w wizualizacje?
  • cambria1.2 10.12.18, 06:38
    Afirmuj, Iga. Afirmuj wink

--
    Take care, Ninoczka!
  • leziox 10.12.18, 10:50
    No tak, zawsze sobie nagrabię, prawdę pisząc big_grin
    A lustro podobno nie kłamie tak w ogóle.
    Tylko - kobieta nałoży rano tapetę na buziulkę, kreski, kropki porobi, zamaskuje co złe, uwydatni co dobre. I już wygląda zupełnie inaczej.
    A facet musi całe życie ze swoją mordą żyć.
  • dunajec1 10.12.18, 12:30
    Ktora co dzien robi sie starsza, ech.
  • leziox 10.12.18, 15:50
    Trza może ją częściej smarować spirytusem. Podobno whisky również pomaga, wstrzymując proces starzenia się...
  • dunajec1 10.12.18, 18:33
    Kobietki, moze odpowiecie czy to prawda? Czym sie smarujecie? A moze by tak te "lyski" wypic a butelka sie smarowac?
  • cambria1.2 10.12.18, 20:53
    Zimną butelkę można położyć na spuchnięte oko. Gorącą - na spuchniętą wątrobę.

--
    Take care, Ninoczka!
  • iga1 10.12.18, 21:00
    leziox napisał
    > Tylko - kobieta nałoży rano tapetę na buziulkę, kreski, kropki porobi, zamaskuj
    > e co złe, uwydatni co dobre. I już wygląda zupełnie inaczej.
    > A facet musi całe życie ze swoją mordą żyć.
    Lepiej ze swoją mordą, niż z czyjąś obmierzłą, hi hi
    Z tą tapetą, to lepiej nie przesadzać, bo lubi odłazić a wtedy facjata wygląda jeszcze gorzej, niż przed renowacją.
  • iga1 10.12.18, 21:03
    cambria1.2 napisała:

> Afirmuj, Iga. Afirmuj wink
    >
    A staram żesz się, nie wychodzi...A może czasu brak na skuteczność i cierpliwości także wszakże
  • leziox 11.12.18, 12:56
    Już tak Idze nie dokuczajta. U niej zaraz będzie powtórka z ery lodowcowej.
    A w naszej części Jewropki cieplutko, że ludziska prawie nago chodzą.
  • iga1 11.12.18, 14:46
    To prawie nago, brzmi ciekawie, od góry, czy od dołu?
  • leziox 11.12.18, 16:31
    Mogą być tylko lekko ubrani i to też będzie już "prawie".
  • iga1 11.12.18, 17:42
    Wszelką radość człowiekowi odbierasz, nawet wyobraźnię...Popraw się, chłopie!
  • leziox 11.12.18, 19:51
    Nie mam zamiaru się poprawiać. Jeśli to zrobię, wszystkie kochanki pogonią mnie na szczaw, poszczują psami, przestaną wpuszczać do domu i pozostanie mnie tylko smętna masturbacja.
  • iga1 11.12.18, 20:30
    Czemu zaraz tam smętna...Modły do Onana i jedziesz z koksemsmile
  • leziox 11.12.18, 20:36
    Do kotłowni chcesz mnie wysłać czy co?
    A ten drugi koks to podobno biały i niekoniecznie można go kupić w aptekach.
    Zresztą takie co nawet w miłości własnej przeszkadza.
  • iga1 11.12.18, 20:52
    Co do miłości własnej, to czytałam kiedyś taką mądrą myśl, że gdyby pozbawić miłość, miłości własnej, to zostanie bardzo niewiele...hmmm
  • leziox 11.12.18, 21:16
    No i w tym miejscu historia zatoczyła koło i powróciliśmy do masturbacji w modusie smętnym...
  • iga1 11.12.18, 21:30
    No, ale te wszystkie kochanki nie mogą tak nagle i bez uprzedzenia zniknąć, obrazić się i przestać wpuszczać do domu...toż to nieludzkie zachowanie byłoby. Szanuję mężczyzn, choć traktuję ich bardziej jako ciekawostkę zoologiczną...A co!
  • leziox 12.12.18, 12:31
    Ciekawostka czy nie, do tej pory kobietom nie udało się wymyślić sposobu na to, jakby tu się rozmnażać np. przez pączkowanie albo podział i w ten sposób pozbyć się wreszcie tych dziwnych facecich zwierzaków i żyć w szczęściu oraz spokoju.
    A może tak naprawdę wcale tego spokoju nie chcą?
  • dunajec1 12.12.18, 12:34
    "Jaki taki bylejaki byle by byl"
    "O jednym oku ale w tym roku"
    No bo jak bez niego zyc?
  • iga1 12.12.18, 14:23
    Może to kwestia czasu, by wyeliminować czynnik męski z życia. I będziemy miały seksmisję, hi hi. Wszystko da się zrobić. Sama bym się za to wzięła, ale na razie daruje Wam życie... smile
    Świat bez faceta byłby mniej szkodliwy dla zdrowia. Może nudniejszy, ale za to bezpieczny. Do rezerwatów! I jeszcze tabliczki przed ogrodzeniem - nie dokarmiać zwierząt. Podoba się Wam taka wizja?
  • leziox 12.12.18, 21:56
    Z każdego rezerwatu spieprzymy a potem będziemy palić, gwałcić i rabować. Towaru będzie pod dostatkiem.
  • leziox 12.12.18, 22:00
    A co do spokojnego życia kobiet...Najpierw nauczcie się czytać mapy. To może się w życiu przydać.
    big_grin
    Ucieczka kobiet
  • dunajec1 12.12.18, 22:03
    Kiedys w wojne jak ruskie mieli przyjsc , poszla pogloska ze "ruskie beda krasc , gwalcic....." itp.
    Po przejsciu frontu jedna babcia do drugiej, "...a mieli gwalcic..."
  • iga1 12.12.18, 23:02
    Z tymi gwałtami, to rzeczywiście przereklamowane. Taki facet pogada, pogada a później co? Kapcie i telewizor. Zgadza się, bywa niekiedy użyteczny, do czarnej roboty na przykład się nadaje...Jednakowoż bilans nieubłaganie wychodzi na minus.
    Dołujące to. Trzeba by nową rewolucję zrobić, może jaka praca u podstaw...
  • dunajec1 13.12.18, 02:01
    "Na to swiat nastal aby sie chlastal"
    "Taka mysz a chce tyz"
    "No i mucha a sie rucha'
  • leziox 13.12.18, 12:31
    Igusia, skoro faceci tak mało są warci, to ja się tylko zastanawiam, dlaczego kobiety się z nimi w ogóle zadają. A gdy są czasem samotne, to piszczą za chłopem, jak myszy za ziarnem.
    Nie widzisz tu jakiejś sprzeczności?
    Zaś kapcie i telewizor to w rzeczywistości już dawno przereklamowana forma dokuczania komuś.
    Ja nie wiem, skąd Ty czerpiesz swoje przykłady, ale jeśli z własnej realności, to bardzo mi przykro.
  • iga1 13.12.18, 14:57
    Widzę sprzeczności, nie da się ukryć, ale widać jakoś pechowo trafiałam dotychczas, może na nieodpowiednie sztuki...Do tego zbliżają się te cholerne święta, które mój ex potrafił mi już odpowiednio wcześniej zepsuć, udupiając mnie tutaj, więc nie dziw się, Lezio mojej frustracji, bom usprawiedliwiona jest okolicznościami.
  • dunajec1 13.12.18, 18:32
    No to przytulamy ige lezio.Na pewno pomoze.
  • iga1 13.12.18, 21:23
    Albo chodz, przytul mnie, albo odejdz i przebacz...Tak to lecialo😁
  • leziox 13.12.18, 22:43
    Naturalnie że przytulamy Igusię, a ja to podejrzewałem nawet że jakieś tego rodzaju problemy ją dręczą.
    Buziaczek na łez otarcie. W razie co, mam na GaduGadu konfesjonał. Można się wygadać. Nr stoi na melynce.
    Cierpliwy jestem i zawsze znajdę jakiś rękawek do wysmarkania się.

• iga1 13.12.18, 22:55
    Potrzebuję duży rękaw, nie rękawek, bo smarków całkiem dużo byłobysmile
    A cierpliwość, cecha bardzo szlachetna i żałuję, że sama jej nie posiadam.
  • leziox 13.12.18, 23:16
    No to zajrzyj kiedyś. Będzie mi miło. To nie próba podrywu tylko zwykła propozycja pogadania o kłopotach. W końcu dorosłe my chłopczyki i dziewczynki jesteśmy.
  • iga1 13.12.18, 23:25
    sto lat nie używałam gg i nie wiem jak reanimować tego trupa
  • iga1 13.12.18, 23:37
    Alem zdolna bestia, jużem odkryła. Jutro się odezwę
  • leziox 13.12.18, 23:38
    Wszyscy mają GG tylko niektórzy o tym zapomnieli, hehe-oczywiscie poza Dunajcem smile
  • cambria1.2 14.12.18, 09:35
    Może sobie przypomną? I jedni, i drudzy wink

--
    Take care, Ninoczka!
  • cambria1.2 14.12.18, 09:37
    W niedzielę Wigilia miejska na Brzeskiej. Ok, pójdę i sfocię. I wrzucę smile

--
    Take care, Ninoczka!
  • leziox 14.12.18, 11:58
    Każda nowa focia na wagę złota. A ulica Brzeska brzmi dosyć interesująco. smile
  • cambria1.2 14.12.18, 13:10
    No ba! Dla Konesera wink

--
    Take care, Ninoczka!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka