Dodaj do ulubionych

Kto w nocy dyskotekuje...

08.10.19, 11:12
... ten teraz śpi big_grin Tak to jest, swoje trzeba odespać wink A szczególnie... sowa... ciekawe o której usłyszymy UUUuuuu.... uuuuuuuu..... (czy jakoś tak wink ) A propos dyskoteki... lezio jestem ci winna przeprosiny uncertain Jak wiesz mam spóźniony zapłon i dopiero po czasie (różnym uncertain ) dochodzi do mnie głupota postępowania, wypowiedzi.... Otóż chodzi mi o moje wczorajsze "tłumaczenie ci co masz zrobić przy odsłuchiwaniu albumu" ... Otóż ja, laik całkowity, samouk, "zabrałam głos".. to tak jakbym malarzowi zaczęła mówić o farbach i kolorach suspicious Ale... mam na to wytłumaczenie. Bo widzisz, jak czegoś nie umiem, nie znam, to chciałabym, żeby mi to ktoś wytłumaczył, nauczył, ale żeby zrobił to tak łopatologicznie! krok po kroku - gdzie i co nacisnąć, kliknąć.... i widzę, że tak potraktowałam ciebie uncertain Zaczęłam tobie, malarzowi, robić "wykład" o farbach.... Sorry! To od ciebie mogłabym się wiele nauczyć, a nie odwrotnie. Obiecuję, że więcej taka "mądra" to już nie będę.... Przyjmij przeprosiny http://forum.barcis.pl/images/smilies/kwiat.gif
Edytor zaawansowany
  • coco.franelka 08.10.19, 11:18
    Wracając do dyskoteki... nie chciałam tam robić wpisów, bo to wątek typowo muzyczny smile Ale wczoraj przypomniałeś FALCO!!! Zapomniałam o nim! Pamiętam jakim była szokiem dla mnie (i nie tylko) jego śmierć. Z własnych rąk... zginął w wypadku pilotowanego przez siebie samolotu... Lubiłam go, w tym czasie był na topie i często leciały jego teledyski. To był (jak dla mnie) facet wprost ociekający seksem big_grin i robił to tak naturalnie..... Muszę poszukać innych jego nagrań smile
  • leziox 08.10.19, 19:31
    Dziękuję za miły wpis.
    Jednocześnie, w związku z tym, że wątki nie są jakieś tam tematyczne, można na dyskotece pisać, a na wątkach do pisania grać. Mnie chodziło o co innego-o to, iż przesluchanie jakiejś długiej CD wymaga czasu, a jeśli jestem w szale odsłuchiwania tych nagrań, które mnie aktualnie napadają, no to nie będę stał godzinę albo dwie w jednym miejscu, mimo ładnych nagranek, tylko lecę i tak dalej. A jak odsluchiwać, no dzięki za zauważenie że też to wiem, hehehe.
    Odpisuję późno, bo dopiero teraz zauważyłem ten wątek.
    Tak tak, trza się chyba napić.
    PS.Falco nie zginął w katastrofie samolotu, tylko będąc w Dominikanie, zderzył się z autobusem, wyjeżdżając z parkingu jakiejś dyskoteki. Był wtedy napompowany alkoholem i narkotykami. Ale i tak umarł o wiele za wcześnie.
    Tak tak, to już 21 lat, jak go nie ma sad
  • coco.franelka 08.10.19, 19:46
    Pamiętam jak dziś, że taka wersja (o wypadku samolotowym) wtedy była wszędzie - w gazetach, radiu. No ale w takich wypadkach, to wiadomo jak działają plotki. I racja - za wcześnie odszedł sad
    Na drugi raz to od razu sprowadzaj mnie na ziemię wink A co do napicia się.... ja tak czekam i czekam i zanim się doczekam to wyschnę na wiór! suspicious
  • leziox 08.10.19, 19:58
    Najpierw to, co się stało, chciano zatuszować - stąd ta wersja samolotowa.
    Ale za dużo było świadków zdarzenia, porobiono też fotki, które potem wypłynęły na światło dzienne i wersję o samolocie trzeba było odłożyć do lamusa.
    A co do picia, to nie trza czelkać, kiedy rura smali, tylko "haratać w gałę", jak to któryś z naszych niewątpliwie sympatycznych polityków raczyl ująć.
  • coco.franelka 08.10.19, 20:07
    Bo każdy czeka, że może kierownictwo co dobrego postawi ze swoich zapasów winkbig_grin bo na stole to tylko ten fioletowy... znaczy kolorowa wódeczka uncertain
  • coco.franelka 08.10.19, 20:10
    Potem już Falco popadł w zapomnienie, przynajmniej u mnie i nie wiem czy były jakieś sprostowania. Teraz kiedy internet jest prawie w każdym domu, "prawda" szybciej się ujawnia...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka