Dodaj do ulubionych

Dzień postaci z bajek

04.11.19, 22:27
Ten dzień przypada na 5.11.
Taki dzień, zaraz po święcie taniego wina, znakomicie wpisuje się w klimaty melyny.
Albowiem, budząc się pod stołem na koszmarnym kacu, z dowolną ilością płci odmiennej albo i tejże samej przy i u boku, możemy ujrzeć wszystko.
Dlatego postaci bajkowe, pląsające jutro po melynie nie powinny nikogo dziwić.
Uprasza się więc o nie rzucanie pustymi butelkami w kaczora Donalda, o nie szczucie myszora Miki kotem Bonifacym, nie strzelanie do Smerfów z procy. O nie częstowanie jagodzianką Gumisiów, o nie składanie sierotce Marysi propozycji sponsoringu. O nie zabieranie Kubusiowi Puchatkowi flaszki z miodem pitnym i nie próbowanie upieczenia Prosiaczka w mikrofali.
Zachowujcie się byle jak ale się zachowujcie.
Przypominam że Calineczki nie należy spryskiwać Azotoxem czy innym środkiem na owady. Pies Pluto lubi być wypuszczany po pijaku aby się wyszalał i nie oszczał wyposażenia melyny. Czerwony Kapturek pochlewa razem z wilkiem i jesli juz razem płaczą, to nie po babci, która zresztą ma się dobrze, siedząc na Karaibach jako malwersantka kredytowa, tylko ze współczucia dla leśniczego, który znowu w tajlandzkich burdelach złapał rzeżączkę. Byczek Fernando tradycyjnie nie mieści sie w melynie i moze trzeba by go wystawić na balkon. Inne postaci bajkowe wymagają indywidualnego podejścia. Zalecana jest odrobina ostrożności w postępowaniu z postaciami z opowieści pana Spielberga i traktujących o wyrośniętych jaszczurach. Inne propozycje mile widziane.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka