10.11.19, 00:18
Tytuł z Focus.de, poprawka z mypolacy.de
Uchodźmy wsiądą do niemieckich pociągów.
Będą maszynistami.
Ja nawet nie chcę pisać, co mi się teraz wyobraziło.
big_grin
Obserwuj wątek
   • leziox Re: Satyra 10.11.19, 13:11
    Przypuszczam że prędzej zaufałbym maszyniście - robotowi.
    To nie jest nagonka na uchodźcow tak poza tym, chociaż nie jestem w żadnym calu politycznie poprawny, ale jakieś tam myśli się posiada, gdy się widziało w nie tak odległych miesiącach, co taki uchodźca z nudów albo ku chwale Allacha może zrobić ze zwykłą ciężarówką.
    I może tylko tytuł wątku powinien brzmieć - tragikomedia.
    • coco.franelka Re: Satyra 10.11.19, 13:20
     Robot jest bardziej "bezpieczny". Nie posiada uczuć, poglądów, przynależności do organizacji... oczywiście do czasu, bo nie wiadomo co człowiek wymyśli jeszcze. Oczywiście człowiek o określonych poglądach... a przecież to łatwe, pod tym względem naukowców się raczej nie sprawdza... uncertain Ale oczywiście nie można wszystkich generalizować. Uchodźca, to głównie człowiek uciekający przed wojną, biedą.. i jak my wszyscy chce żyć. Godnie. I jest uczciwy, pracowity.
     • leziox Re: Satyra 10.11.19, 14:01
      W Polsce mało jest uchodźców z krajów afrykańskich lub arabskich, więc nawet trudno sobie wyobrazić, jak bardzo oni "ubogacają" Europę i jak skłonni są do nauki, pracy lub integracji. Duże wypasione chłopy zsiadający z okrętów z nowoczesnymi komórkami w rękach i markowych ciuchach. Wśród nich kobiety z dziećmi stanowią jakiś maleńki promil populacji. To nie są zabiedzeni uciekinierzy z regionów, gdzie aktualnie trwa wojna, to są uchodźcy ekonomiczni.
      Gdyby tylko jeszcze na tym poprzestali, niech sobie wierzą w co chcą i niech idą do pracy, nich będą uczciwi. Są takie strony w necie obrazujące liczbę przestępstw popełnianych przez azylantów, z opisem, co jak, gdzie i kiedy. Tego nie ma w oficjalnych statystykach rządu Makreli ani EU, bo już się Soros o to stara aby wyglądać bardzo etycznie wraz z pozostałymi pasożytami utrzymywanymi z podatków.
      Miałem tu niby o polityce nie gadać, ale czasami i u mnie wyłażą demony z krypty, kiedy niedokładnie założę na niej łańcuchy z grubą kłódką.
      • coco.franelka Re: Satyra 10.11.19, 14:06
       Nie dziw się, bo tym żyjemy na co dzień... A wiadomości, jakie do nas docierają, są dopasowane do stanowiska rządu... Człowiek jest ogłupiany ze wszystkich stron i albo budzi się w nim litość, albo złość.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka