Dodaj do ulubionych

Szukam Dj/Wodzireja na wesele 21.07.2012

29.12.11, 19:44
Witam,
Szukam dj/wodzireja najlepiej tez śpiewającego z woj. mazowieckiego najchętniej. Wesele w Okuniewie pod Warszawą.
Proszę o oferty anetiz@wp.pl
Edytor zaawansowany
  • kapela-remix 30.12.11, 11:43
    Witam serdecznie.
    Polecam państwu zespół muzyczny REMIX na wasze wesele z Przystajni.
    W skład zespołu wchodzą trzy osoby : dwa wokale męskie i jeden żeński.
    Dodatkowo profesjonalny wodzirej zajmuje się prowadzeniem wesela oraz zabaw i konkursów.
    Bawimy gości rytmiczną muzyką w stylu pop, dance, disco i disco polo oraz biesiadne.
    Gramy przy stołach i prowadzimy biesiadę przy akompaniamencie akordeonu i gitary.
    W przerwach prowadzimy śmieszne zabawy i konkursy.
    Gramy tak że na wyprosinach i błogosławieństwie w domu pani młodej
    i marsza dla gości.
    Nasze wieloletnie doświadczenie w tym zakresie oraz profesjonalizm wodzireja jest gwarancją dobrej i niezapomnianej zabawy.
    Cena za usługę jest uzależniona od czasu trwania wesela ( jeden lub dwa dni ) i kosztami dojazdu.
    Całkowity koszt prowadzenia imprezy jest ustalany indywidualnie.

Zapraszam do skorzystania z naszej oferty.
    Dobra zabawa jest gwarantowana !!!
    Kontakt z zespołem: Tel. 608-559-607.
    e-mail remix.adam@gmail.com
    Strona zespołu : http//remixkluczbork.freehost.pl

• anet.123 29.01.12, 19:12
    nieaktualne
  • kapela-remix 30.12.11, 11:44
    Witam serdecznie.
    Zapraszam państwa do zapoznania się z opisem mojej działalności jako DJ.
    Posiadam duże doświadczenie w prowadzeniu imprez okolicznościowych.
    Na co dzień gram w swoim własnym zespole muzycznym REMIX z Przystajni
    Adres strony zespołu: remixkluczbork.freehost.pl
    Jako DJ prowadzę wesela i zabawy w składzie dwuosobowym z wodzirejem !!! który podczas imprezy bawi gości oraz prowadzi śmieszne zabawy i konkursy.
    Mam nowy profesjonalny sprzęt nagłaśniający oraz oświetlenie i transport.
    Muzyka jaką prezentuję to same przeboje w stylu pop,rock, dance, disco, i disco polo, klasyka i wszystkie hity.
    Dodatkową atrakcją w czasie imprezy jest zabawa karaoke.

Zapraszam zainteresowane osoby do współpracy.
    Dobra zabawa jest gwarantowana !!!
    W celu ustalenia warunków wykonania usługi proszę o kontakt.

KONTAKT z DJ Tel. 608-559-607.

• dawid1989ek 03.01.12, 17:25
    Zespól Muzyczny Chilli band lub -- Dj-- !!!!!!!!!
    Witam jestem z zawodu muzykiem szkole muzycznej. Obsługa
    wesel,studniówek,bankietów,imprez firmowych oraz wszelkich innych imprez
    okolicznościowych zajmuje się o 12lat. Gram z zespołem 2osobowym 3 osobowym i 4
    osobowym oraz sam jako --** DJ**-- (również polecam na każda okazje )
    a tak ze mam do zaoferowania również Trębacza Skrzypka.Saksofon lub Wokal oraz inne
    Instrumenty w kościele i przy błogosławieństwie domowym. Oczywiście to jest
    gratis. Posiadam atrakcyjna ofertę a przede wszystkim tania. Pragnę dodać iz
    współpracuje z najwyższej wagi zawodowymi muzykami będący w stanie spełnić
    wszystkie państwa oczekiwania na każda okazje.Współpracuje również z KAMERZYSTA
    i FOTOGRAFEM którzy również posiadają atrakcyjna ofertę. Dodam iż funkcjonujemy
    na terenie Ślaska,Dolnośląska Małopolski, oraz na życzenie klienta Cala POLSKA.
    Pytania proszę kierować pod nr tel 508501542 LUB dawid.slaga@wp.pl nie odpisuje
    na forum pozdrawiamwink Zapraszam do odwiedzenia mojej strony internetowej. www.dawid-band.pl
  • monikapetryczko 11.01.12, 01:48
    Jestem DJ-ką i radiowcem z Zachodniopomorskiego. Działam i tworzę w Szczecinie, zarówno jako dziennikarka muzyczna, recenzentka płyt, ale także animatorka działań i organizator imprez. Moją pasją jest granie muzyki dla ludzi, którzy cenią sobie dobre brzmienia. Jako DJ-kę i miłośniczkę muzyki nigdy nie ograniczały mnie gatunki, a moimi wyborami rządziły emocje zawarte w muzyce. Na co dzień kocham się w chill-oucie, nu-jazzie, bossa novie, ale nie daleko mi też do melodyjnych house'ów, ponadczasowego swingu, retro brzmień czy „szczerych” gitar. Jeśli chodzi o taniec na weselu sprawdzają się niezmiennie lata 80-te i 90-te...a coś co łączy pokolenia w Zachodniopomorskiem to rock 'n roll, twist czy rytmy latynoamerykańskie. Cenię muzykę i z doświadczenia wiem, że wesele może być wspaniałą okazją do obcowania z jej najlepszymi, tanecznymi odmianami. W W-wie bywam bardzo często,skąd pomysł, aby Państwu odpowiedzieć. Zachęcam do odwiedzenia mojej strony: www.petryczko.plsmile pozdrawiam serdecznie, Monika.
  • arecnowak 09.02.12, 00:17
    Witam serdecznie,

Cena obsługi wesela to koszt od 1500 zł + ewentualny koszt dojazdu.Oprawa muzyczna sćiśle według oczekiwań i ustaleń klienta.Oświetlenie parkietu + dekoracja świetlna sali oświetleniem led oraz ruchomymi głowami. Prowadziłem imprezy różnego rodzaju od bali biznesowych dla Polskiej Rady Biznesu poprzez imprezy klubowe w największych polskich dyskotekach, Twister night-y po klasyczne wesela lub wesela w stlu rnb, house, funky itp. Nie boje sie mikrofonu ale też nie przesadzam jeśli klient sobie nie życzy. Wszystko ściśle według ustaleń z klientem Proszę o kontakt 608-330-869 Dj Arec Nowak
  • urbanwedding.pl 16.03.12, 18:03
    Witam,

Zapraszam do zapoznania się z ofertą profesjonalnej oprawy muzycznej.

WWW: www.imprezyfirmowe.info

tel. 792 51 75 75

Michał

DJ NA WESELE

http://www.imprezyfirmowe.info/wp-content/uploads/2009/04/boat1308-1-300x225.jpg
    --
    dj na wesele warszawa - 792517575
  • dj.adamian2 18.03.12, 21:01
    Witam serdecznie.
    Jako DJ Adam & Damian prowadzimy wesela i zabawy w składzie dwuosobowym
    dodatkowo z możliwością zatrudnienia wokalistki na życzenie klienta.
    Istniejemy na rynku od kilkunastu lat i w związku z tym posiadamy duże doświadczenie
    w prowadzeni różnego rodzaju imprez.
    Posiadamy profesjonalne nagłośnienie a także oświetlenie dyskotekowe.
    DJ Adam zajmuje się oprawą muzyczną imprezy a DJ Damian jako wodzirej prowadzi
    całe wesele i zabawia gości różnego rodzaju zabawami i konkursami z zachowaniem
    wysokiej kultury osobistej.
    Muzyka jaką prezentujemy w czasie imprezy jest dostosowana do sytuacji i okoliczności
    dla dzieci, młodzieży, i osób dorosłych w stylu pop, rock, dance, disco, disco polo, biesiadne oraz klasyka.
    Jesteśmy otwarci na wszystkie sugestie dotyczące repertuaru i prowadzeniu wesela.
    Zapraszamy do korzystania z naszych usług.
    email. remix.adam@gmail.com
    Kontakt z dj. 608-559-607

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka