Dodaj do ulubionych

Jak znaleźć dobrego fotografa na ślub i wesele?

16.07.11, 14:38
Polecam artykuł - alezdjecie.pl/jak-znalezc-dobrego-fotografa-na-slub-wesele.html
Edytor zaawansowany
  • twojewymarzonewesele 16.04.12, 19:01
    W ofercie:
    -fotografia ślubna
    -sesje zdjęciowe do portfolio lub na prezent dla bliskiej osoby
    -fotografia produktowa i reklamowa
    -aukcje allegro
    -retusz.

Zapraszam do obejrzenia galerii. Mamy jeszcze wolne terminy na 2012r. Napisz do nas, a my odeślemy Ci szczegółowy cennik. Profesjonalizm i zadowolenie klienta to nasz priorytet!
    --
    --
    wesele Kraków
    fotografia ślubna Kraków
    organizacja wesel Kraków
  • ulubionyfotograf 19.07.13, 10:47
    www.ulubionyfotograf.pl
    ZAPRASZAM
  • carol_85 27.04.12, 17:06
    Zapraszam na naszą stronę: www.StudioFotografiiArtystycznej.pl

Oferuję:

- fotoreportaż ślubny, który obejmuje:

zdjęcia od przygotowań Pani Młodej, uroczystości ślub, przyjęcie weselne do oczepin;

sesja plenerowa w dowolnym terminie;

- indywidualne sesje zdjęciowe;

- portfolio dla modelek;

- obsługa fotograficzna imprez firmowych;

- fotografia mody, reklamowa i produktowa.
    --
    wedding in Poland
    agencja reklamowa Kraków
    wedding planners in Poland
  • cojoty1967 25.03.15, 09:27
    Polecamy Państwu niepowtarzalne auto NESTOR BARON do ślubu i na inne okazje. Samochód jest 5 osobowy, posiada skórzaną tapicerkę, felgi szprychowe oraz liczne elementy chromowane. Składany dach i ogrzewanie umożliwiają komfortową przejażdżkę również w czasie niepogody. Przejazd tym samochodem sprawi, że Państwa uroczystość pozostanie na długo w pamięci uczestników. Zajmuję się też Fotografią Ślubną za połączenie usługi fotograficznej z usługą wynajęciem samochodu RABAT 200 złotych moje zdjęcia można zobaczyć na fotografdurlik.kielce.pl/
    www.youtube.com/watch?v=L9O3z96dzuI
  • 2julka11111 06.07.12, 12:08
    Ja polecam serdecznie blog.foto-eve.pl/
  • 2kassia22 09.07.12, 13:01
    Ciężko było mi zdecydować się na odpowiedniego fotografa, tym którzy tą ważną decyzję mają jeszcze przed sobą mogę poradzić odwiedzanie jak najliczniejszych stron internetowych stworzonych z myślą o przyszłej parze młodej. Przeszukiwałam wiele stron internetowych na których mogłabym nie tylko przeczytać co oferują poszczególni fotografowie, ale również zobaczyć efekty ich pracy. Przyznam, że w tak bogatym gąszczu oferujących się utalentowanych, młodych ludzi, trudno dokonać jednoznacznego wyboru, czasem o podjęciu ostatecznej decyzji biorą wagę niuanse, myślę że warto odwiedzać takie strony, na których możemy zapoznać się z opiniami osób, które danego fotografa zatrudniły, ja korzystałam ze strony www.fotograf-wesele.pl/
  • anka9343 14.12.14, 22:41
    fotograf-wesele.pl bardzo polecamy. Również warto korzystać z googla, pierwsza dziesiątka bywa godna uwagismile

--
    [url=http://www.studio-progresiv.pl]fotografia ślubna Białystok[/url]
  • jw.videostudio 19.01.15, 12:53
    Witam zapraszam serdecznie na stronę: jw.videostudio.xaa.pl
  • akakai 10.07.12, 08:58
    Polecam fot. Beatę
    nie wiem czy mozna podawac strone wiec podaje kontakt - bezar@op.pl
    Robi zdjecia we Wro i w Rzymie.
  • kamil1803 28.10.12, 13:01
    najlepiej z polecenia, sprawdzonego, ja ja korzystałem z usług www.marcinrozak.pl i zadowolony jestem w 100% rewelacyjnie wykonał swoją robotę konkretny człowiek z pasja Pozdrawiam
  • aniasze77 19.12.12, 11:53
    Jeśli szukacie fotografa polecam Wam Pana Wojciecha ( www.wojciechmoskwa.pl )

Ja osobiście korzystałam z jego usług jedynie w zakresie pleneru w inny dzień .... polecam w 100% byliśmy nad morzem, może daleka wyprawa ale naprawdę warto !!

Kilka naszych zdjęć jest na jego blogu - www.facebook.com/wojciech.moskwa.fotografia
  • badura_123 16.01.13, 00:22
    Fakt, znaleźć dobrego fotografa na wesele jest baardzo ciężko. Nam znajomi polecili tego fotografa: fotografnaslub.org/

Generalnie całość zlecenia odbywała się szybko, terminowo i profesjonalnie. Jakość zdjęć jest naprawdę rewelacyjna. Ceny także są znośne i do zaakceptowania!
  • kornela_mis 18.01.13, 12:25
    najlepiej popytać wsród znajomych i .... OBEJRZEĆ ICH ZDJĘCIA. To jest bezapelacyjnie najlepsza metoda. Poza tym dobry fotograf nie będzie się ograniczał, więc można szukać po całej PL. On przyjedzie wszędzie.
  • r.emik 14.02.13, 12:08
    Jak? Najlepiej poczytać opinie tych, którzy korzystali.
    Nam zdjęcia ślubne robił pan z fotochwili - to zespół fotografów z Wrocławia, chociaż z tego co wiem jeżdżą po całej Polsce. Dla zainteresowanych podaję ich stronę: fotochwila.pl
    Z kolei brat brał ślub koło Warszawy. Im zdjęcia robił tamtejszy fotograf, pan Zbigniew. Jego strona to: www.zbigniewswiderski.pl Też wyszły pięknie, zwłaszcza, że pogoda im wyjątkowo dopisała podczas sesji
  • lilusia_1980 20.02.13, 03:05
    polecam fotografów ślubnych - www.parzuchowscy.com, w zeszłym roku wykonali dla nas przepiękne fotografie ślubne. Link do strony na FB - www.facebook.com/parzuchowscy

polecam
  • slimcharles 28.02.13, 11:41
    Ja polecam tego fotografa - fotografia ślubna opole
  • piotr_sio 15.04.13, 07:26
    Szkoda, że artykuł już nie jest dostępny, bo byłem ciekaw porad.

--
    Piotr Siodło
    Wesela Zielona Góra
  • mkonowol13 13.07.13, 23:23
    Jak znaleźć dobrego fotografa na ślub i wesele?
    Proponuję obejrzeć dużo zdjęć ślubnych fotografów, żeby znaleźć styl, który nam odpowiada
    i posłuchać opinii innych osób, które miały do czynienia z konkretnym fotografem
    --
    Marcin Konowoł
    Fotograf Bielsko
  • m_rowka 29.08.13, 09:16
    przede wszystkim pytaj realnych znajomychwink, którzy zaprezentują Ci namacalny efekt pracy danego fotografa. Na forach owszem, dobrze popytać jednak gwarancji brak, że nie odpisuje Ci sam fotografwink niemniej jednak to tez jakaś wskazówka i kierunkowskaz w stronę kolejnego portfoliosmile. Szukaj w okolicy, nie porywaj się na człowieka z drugiego końca Polski, którego zobaczysz w dniu ślubu, o ile go w ogóle zobaczyszwink - oj słyszało się dużo "ciekawych" historii... My poszliśmy na gotowe i wynajęliśmy fotografa, który rok wcześniej robił zdjęcia na ślubie i weselu mojej siostry, mieliśmy więc możliwości poznać jego możliwości pod względem warsztatu oraz terminowość w realizacji zleceniawinkJeśli więc ktoś szuka dobrego profesjonalisty w Łodzi i okolicach to polecam Tomka Rutkowskiego fotografa ślubnego z Bełchatowa. Oczywiście służę próbką jego możliwości na maila, jak ktoś ma życzeniesmile
  • emilia226 03.01.15, 21:39
    Fotografia ślubna dla wymagających. POLECAM!!!
    www.fotobinek.pl

--
    www.fotobinek.pl
  • aniafaldowski 16.05.14, 17:18
    Chetnie pomoge w tym wyborzesmile Bardzo bardzo polecam prace Marka Podolczynskiego marekpodolczynski.com/
    Marek jest super fachowcem, fajny w kontakcie i zawsze z pomyslem. Jego prace to nie typowe slubne "ustawianki" tylko fantastycznie utrwalenie chwili.. Nasze zdjecia z wesela i z sesji sa po prostu "zywe"smile Sesje zrobily furrore wsrod naszej Rodziny i znajomych, Marek jest zdecydowanie wart kazdej zlotowkismile
  • igaczerwiec 20.05.14, 12:02
    Moje kochane ja mam swojego fotografa www.fotoslominski.pl/opinie/ i tu jest idealny dowód na to czy jest dobry czy nie smile Nasze zdjęcie ślubne też przyczyniło się to tego wyniku. Polecam zobaczcie galerię.
  • alicjafuks 01.07.14, 17:40
    Najlepiej z polecenia. Jeśli ktoś szuka fotografa na 2014 w kujawsko-pomorskim polecam fotografie ślubne www.silver-art.com.pl
  • star_24 15.07.14, 15:08

Polecam - www.oneperfectmoment.pl

• anula9210 19.07.14, 13:31
    Polecam Pana Marcina, www.whitedressphoto.pl/

Pozdrawiam
  • cojoty1967 25.03.15, 09:29
    Polecamy Państwu niepowtarzalne auto NESTOR BARON do ślubu i na inne okazje. Samochód jest 5 osobowy, posiada skórzaną tapicerkę, felgi szprychowe oraz liczne elementy chromowane. Składany dach i ogrzewanie umożliwiają komfortową przejażdżkę również w czasie niepogody. Przejazd tym samochodem sprawi, że Państwa uroczystość pozostanie na długo w pamięci uczestników. Zajmuję się też Fotografią Ślubną za połączenie usługi fotograficznej z usługą wynajęciem samochodu RABAT 200 złotych

moje zdjęcia można zobaczyć na fotografdurlik.kielce.pl

/www.youtube.com/watch?v=L9O3z96dzuI
  • kubakepinski 06.08.14, 15:56
    Opinie? - czy ktoś jeszcze wierzy w "dobre opinie" rzekomych zadowolonych klientów? Nie sądzę.

Przede wszystkim jakość (nie mylić z ilością) zdjęć w portfolio. W tej chwili jest całe mnóstwo fotografów robiących "przekombinowane" zdjęcia -nadużywają fotoedycji, przekrzywionych kadrów, obiektywów typu 'rybie oko', cudacznych pseudo rekwizytów... A zdjęcia ślubne to pamiątka na całe życie. Czy aby na pewno chcemy przez resztę życia oglądać się na wycudaczonych, pokrzywionych, zniekształconych zdjęciach?

No a druga rzecz to kontakt bezpośredni z fotografem -jak "zaiskrzy" to będzie sukces smile
    --
    Kuba Kępiński
    www.kepinscy.com
  • darkon67 04.02.15, 11:39
    Zdjęcia ze ślubu to najlepsza pamiątka, jaka pozostaje Nowożeńcom z uroczystości w kościele oraz z wesela. [url=http://www.fotokielce.eu]fotografia ślubna Kielce[/url] w niecodziennym wydaniu. Subtelne i estetyczne [url=http://www.fotokielce.eu]zdjęcia ślubna Kielce[/url] , które potrafią wzruszyć. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zdjęć ślubnych i portfolio.
  • cojoty1967 25.03.15, 09:26
    Polecamy Państwu niepowtarzalne auto NESTOR BARON do ślubu i na inne okazje. Samochód jest 5 osobowy, posiada skórzaną tapicerkę, felgi szprychowe oraz liczne elementy chromowane. Składany dach i ogrzewanie umożliwiają komfortową przejażdżkę również w czasie niepogody. Przejazd tym samochodem sprawi, że Państwa uroczystość pozostanie na długo w pamięci uczestników. Zajmuję się też Fotografią Ślubną za połączenie usługi fotograficznej z usługą wynajęciem samochodu RABAT 200 złotych moje zdjęcia można zobaczyć na fotografdurlik.kielce.pl/

• pitfotoart 15.09.14, 20:50
    Zapraszamy do współpracy przyszłe Pary Młode. Z radością uwiecznimy na fotografiach ślubnych Waszą wyjątkową Uroczystość i towarzyszące jej emocje. Jesteśmy Duetem Fotografów Ślubnych, a dokładniej... małżeństwem smile

Fotografia to dla nas nie tylko pasja, ale już sposób na życie. A dzięki Wam możemy o nim opowiadać światu... smile

Gorąco zapraszamy!
    Paulina i Tomasz - pitfotoart.pl

• simkamen 14.10.14, 20:13
    A czy ktoś z Państwa słyszał bądź korzystał z Pana danielchrzaszcz.com/o-mnie-2/ ?? Jestem ciekaw opinii
  • azb-ik 16.10.14, 23:04
    Najlepszym sposobem na znalezienie dobrego fotografa będzie po prostu opinia wcześniejszy Klientów, warto zapytać fotografa również o portfolio.

--
    wideofilmowanie - Piotr Bojanowski
  • anka9343 14.12.14, 22:44
    Polecam fotografa Kamila Rumińskiego.
    --
    fotografia ślubna Białystok
  • dawand84 06.01.15, 16:46
    www.sensualstudio.pl polecamy, fantastyczna atmosfera i super efekty!
  • cojoty1967 25.03.15, 09:28
    Polecamy Państwu niepowtarzalne auto NESTOR BARON do ślubu i na inne okazje. Samochód jest 5 osobowy, posiada skórzaną tapicerkę, felgi szprychowe oraz liczne elementy chromowane. Składany dach i ogrzewanie umożliwiają komfortową przejażdżkę również w czasie niepogody. Przejazd tym samochodem sprawi, że Państwa uroczystość pozostanie na długo w pamięci uczestników. Zajmuję się też Fotografią Ślubną za połączenie usługi fotograficznej z usługą wynajęciem samochodu RABAT 200 złotych moje zdjęcia można zobaczyć na

fotografdurlik.kielce.pl/
  • djbialek 08.04.15, 13:02
    Najlepiej w google wink
    Jak by co to polecam [url=http://www.kbfoto.com.pl][b]fotograf ślubny Białystok[/b][/url]

--
    Fotografia ślubna - www.kbfoto.com.pl
  • viki91 16.09.15, 15:13
    Znajomi na fb podpowiadają www.facebook.com/fotowiszniewski
  • r.emik 05.11.15, 09:52
    To zależy gdzie szukasz. Jeśli chodzi o centrum Polski to polecam pana Świderskiego: <a href='http://www.zbigniewswiderski.pl'>zdjęcia ślubne warszawa</a>
    a jeśli na południowym zachodzie to polecam panów z Fotochwili:
    <a href='http://www.fotochwila.pl'>fotograf ślubny wrocław</a>
    Nie mam doświadczeń z innymi fotografami, więc poza tym trudno mi kogoś polecić.
  • r.emik 05.11.15, 10:02
    Chciałem Ci podać linki do tych fotografów, ale coś nie wyszło. Spróbuję jeszcze raz:

To zależy gdzie szukasz. Jeśli chodzi o centrum Polski to polecam pana Świderskiego: zdjęcia ślubne warszawa
    a jeśli na południowym zachodzie to polecam panów z Fotochwili:
    fotograf ślubny wrocław
    Nie mam doświadczeń z innymi fotografami, więc poza tym trudno mi kogoś polecić.
  • maja8899 19.11.15, 13:43
    Na taki wyjątkowy dzień to warto się postarać i znaleźć naprawdę dobrego fotografa. Najlepiej wziąć kogoś z polecenia smile
  • czez8 15.12.15, 16:10
    Najlepiej postawić na dwóch fotografów którzy niestandardowo podchodzą do sprawy, tacy z bogatym portfolio. Moja koleżanka korzystała z ncstudio.pl i sobie chwaliła, chłopaki wykorzystywali nawet drona smile Serio.
  • grace35 09.03.16, 17:42
    Trzeba oglądać jak innym zrobił zdjęcia iporównac
  • studiobezgranic 13.09.16, 13:02
    Polecam StudioBezGranic studiobezgranic.com/
    - fotografia
    - video
    - fotobudka
    - dron
    - SameDayEdit
    - teledyski
    - fotofilmy

Jesteśmy bardzo elastyczni i dostosujemy się do Twoich potrzeb. Mamy zróżnicowane ceny i pakiety ofertowe. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Działamy szybko i profesjonalnie w branży ślubnej już od wielu lat.
    Napisz do nas: studiobezgranic@gmail.com lub zadzwoń: 604-191-141
    Powołaj się na Gazeta.pl - otrzymasz specjalną promocyjną ofertę

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka