Dodaj do ulubionych

Szukam fotografa na wesele w Bielsku Białej

08.12.15, 10:49
Szukam fotografa na wesele w Bielsku Białej, najlepiej gdyby jedna firma oferowała również obsługę kamerzysty. Planowany termin wesela 23 lipca 2016 r. Proszę o przesłanie propozycji.
Edytor zaawansowany
  • mkonowol13 08.12.15, 10:52
    Szukasz fotografa na wesele w Bielsku Białej?

Proponujemy:

-> kreatywne podejście do zlecenia każdej pary

-> promocja cenowa na kompleksową obsługa foto-video

-> naturalne, pełne emocji fotografie

-> zdjęcia zawsze w pełnych rozdzielczościach, umożliwiających samodzielne powielanie

-> plener zdjęć ślubnych w inny dzień niż wesele bez dopłat

-> dynamiczne i starannie zmontowane filmy

-> klipy, skróty i podsumowania w filmie bez dopłat

-> dojazd do klienta w okolicach Bielska - Białej w cenie

...oraz wiele innych korzyści dla klienta. Sprawdź sam!

Zapraszam na do kontaktu -> Szukam fotografa Bielsko-Biała
    --
    Marcin Konowoł
    Fotograf i kamerzysta Bielsko
  • zatrzymajchwile 08.12.15, 22:47
    Witam, Całość video+foto - łącznie z fotoksiążką i sesją plenerową : 2700 zł.
    Zapraszam do zapoznania się z www.ZatrzymajChwile.com.pl
    oraz na FB: www.facebook.com/foto.zatrzymajchwile
    Jestem z okolic BB, studio w centrum BB - zapraszam na spotkanie
    tel 609426642
  • pawelkubiczek 09.12.15, 22:42
    pawelkubiczek.wix.com/foto
    Zapraszam do zapoznania z ofertą w linku i oczywiście kontaktu .Konkurencyjne ceny
  • dyska21 14.12.15, 12:01
    Zapraszam www.fotki-slubne.eu Usługa fotograficzna w cenie 1600 zł ? obsługa fotograficzna od ceremonii do oczepin włącznie, ? dojazd , ? minimum 250 zdjęć w formacie JPG na płycie ? wszystkie po obróbce, ? cały reportaż wykonywany profesjonalnym sprzętem pełnoklatkowym (Nikon)+jasne stałki. Zdjęcia nie są w żaden sposób zabezpieczone przed kopiowaniem, w pełnym rozmiarze JPG, nie są "obarczone" naszym logo, itp. W umowie określamy minimum zdjęć na DVD, ale oddajemy po prostu wszystkie dobre, bez dopłat - niezależnie od ich ilości. Każde zdjęcie na DVD jest poddane profesjonalnej, indywidualnej obróbce. Wszystkie zlecenia wykonujemy osobiście - jest to gwarancja staranności i jakości ostatecznego efektu. Zapraszam: www.fotki-slubne.eu
  • zetkafoto 27.12.15, 19:40
    1200 zł pełen pakiet ( błogosławieństwo, ceremonia zaślubin, wesele do 1:00 w nocy, sesja )
    Zapraszam na www.zetkafoto.blogspot.com
  • studioefekt2205 28.12.15, 18:17
    www.facebook.com/StudioEfektKreatywnyFilm/?ref=hl
    ZAPRASZAMY do OWOCNEJ WSPÓŁPRACY smile
  • cinderell 01.01.16, 18:34
    Polecam przegląd głównych Trendów Ślubnych na 2016 rok:

mfotografia.pl/trendy-slubne-2016/

oraz przeczytane super artykułu o sukniach ślubnych:

mfotografia.pl/wymarzona-suknia-i-dodatki-slubne-porady-i-ciekawostki/
  • klaudiakotfoto 03.01.16, 12:59
    www.klaudiakot.com
    wspołpracuję z filmowcem
  • marlenafaerber 04.01.16, 23:27
    Zapraszam na www.marlenafaerber.com, chętnie wyślę szczegółową ofertę na maila smile
  • trev77 07.01.16, 11:58
    Jeśli szukacie nieszablonowych fotografów, to polecałbym ncstudio.pl Wykorzystują najnowsze technologie, z dronem włącznie.
  • wabs 07.01.16, 22:19
    Zapraszam serdecznie facebook.com/wabs.studio oraz www.wabs.pl Duet damsko-męski do Państwa dyspozycji. Dojeżdżamy z Krakowa zapraszamy
  • czytelniczka66 10.01.16, 08:36
    Polecam www.soreastudio.pl ,oferta dostosowana do możliwości finansowych, 2 fotografów z pasją smile
  • sabina_d87 10.01.16, 23:00
    Cześć,
    Termin który Państwa interesuje mam wciąż dostępny i chętnie przyjmę zlecenie...Nie będę się "sztucznie" reklamować, bo zdjęcia mają się po prostu podobać a czy Moje przypadną Państwu do gustu? Było by fajniewink poniżej link do funpage gdzie można obejrzeć moje prace
    www.facebook.com/SabinaBobaFotografia/photos_stream?ref=page_internal pozdrawiam Sabina
  • weron.iika 10.01.16, 23:33
    Witajcie Kochani !!! Będzie mi bardzo miło, jeśli to właśnie ja będę mógła uwiecznić fotografiami Wasze najpiękniejsze dni w życiu. Zachęcam do spotkania, na którym poznacie szczegóły oferty. Zobaczycie przykładowe albumy ze zdjęciami, prezentację ? a ja poznam Wasze oczekiwania. Ofertę dostosowuję do indywidualnych potrzeb.www.facebook.com/weronika.kuzaj/
  • www_majcherphotography_pl 12.01.16, 00:13
    Dzień dobry. Polecam się. Więcej informacji znajdziecie na www.majcherstudio.pl
  • lights_on 20.01.16, 14:15
    Zapraszam do kontaktu. Portfolio można znaleźć pod www.lights-on.pl/ a kontakt pod jabuszkofoto@gmail.com
  • wiktoriaj86 20.01.16, 15:14
    Korzystałam z usług fotografa www.blackwolfstudio.pl, robili mi zdjęcia na moim weselu, profesjonalnie to wyszło, jestem zadowolona, miły kontakt. Pan Krzysiek jest bardzo sympatyczną osobą da się z nim dogadać, polecam smile
  • klaudiakotfoto 22.01.16, 17:19
    WWW.KLAUDIAKOT.COM
    vimeo.com/150544226
    klaudiakotfoto@gmail.com
  • speedlite 27.01.16, 02:59
    Jeśli jest Pani zainteresowana czymś wyjątkowym co zapewni uśmiech i radość przy każdym oglądaniu zdjęć z Waszego wyjątkowego dnia, to zapraszam do zapoznania się z portfolio na stronie www.highlight-visual.com jak i również do kontaktu. Odnośnie kamerzysty, bez problemu to również załatwimy! Chętnie odpowiem na wszelkie pytania i przedstawię najlepszą ofertę.
  • aelemce 01.02.16, 14:44
    Duet fotografów, zapraszamy! Proszę o wiadomość, a wyślę przygotowaną ofertę PDF.
    facebook.com/YourPerfectMomentsPhotography/
    Pozdrawiam,
    Emilia
  • adamlipnerfotografia 09.02.16, 18:45
    Witam serdecznie,
    W zależności od wymagań od przygotowań do oczepin z sesją plenerową w inny dzień już za 1700 zł.
    Dodatkowo wyjątkowa promocja na fotoksiążki.

Zapraszam na www.adamlipner.pl i do kontaktu w razie zainteresowania ofertą.
  • j.pradera 11.02.16, 02:00
    www.slubnagaleria.eu/
  • konrad.pakula 18.02.16, 13:10
    Witam serdecznie.
    Oferuję pracę dwóch fotografów. Zapraszam Państwa do kontaktu, by omówić współpracę.
    Portfolio: konradpakula.tumblr.com
    Pozdrawiam
  • zibi1970-1 24.02.16, 13:59
    Polecam
    zebserbanfoto.com
    foto-albumy.eu
  • j.pradera 26.02.16, 01:08
    www.slubnagaleria.eu/
  • fotoremi 04.03.16, 18:10
    Witam, z chęcią uczestniczyłabym z Wami w tak ważnym dniu i uwieczniła te a jakże piękne i ulotne chwile. Aby ułatwić decyzję zapraszam na sesję narzeczeńską podczas, której poznamy się bliżej oraz zobaczycie jak pracuję smile, w cenie 100zł.
    Zapraszam również na stronę na FB www.facebook.com/FotoRemi-1512436732394558/ lub na stronie www.fotoremi.pl (strona aktualnie w przebudowie).
    Pracuje Nikonem d750 + jasne obiektywy ze światłem 2,8. Pakiety od 700zł. Istnieje mozliwość dwóch fotografów. Po więcej informacji zapraszam do kontaktu telefonicznego 607 296 761 lub poprzez e-mail: kontakt@fotoremi.pl
    Serdecznie pozdrawiam,
    Justyna

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka