Dodaj do ulubionych

Fotograf ślubny Warszawa

27.05.16, 13:27
Cześć,

Jestem na etapie poszukiwania fotografa ślubnego z Warszawy bądź okolic. No i powiem Wam szczerze, że te poszukiwania już mnie przerastają tongue_out

Dlatego proszę Was o pomoc.

Czy możecie mi kogoś polecić? Będę bardzo wdzięczna smile
Edytor zaawansowany
  • snobista 30.05.16, 12:22
    www.snobista.eu

profesjonalne zdjęcia ślubne
  • michalina55555 07.06.16, 22:52
    Polecam Pana Robertasmile Odpisuje na wszystkie zapytania i wyczerpująco odpowie na wszelkie wątpliwości www.twojfotografslubny.pl/kontakt/
    Każdy ma inny gust więc po prostu należy przejrzeć na stronce czy styl zdjęć nam odpowiada a potem dogadać możliwie jak najwięcej szczegółów z fotografem
  • kasia_mama_stasia 03.07.16, 16:54
    Zobacz sobie tutaj - duży wybór i w jednym miejscu masz od razu sporo ofert. Ze swojej strony bardzo polecam ten portal.
  • sejl 17.07.16, 12:29
    Polecam serdecznie Panią Magdę! Młoda, kontaktowa osoba z dużym stażem. Niech Pani zobaczy jej dzieła na Facebooku, tam również można znaleźć kontakt smile
    web.facebook.com/hanik.photography/
  • studiobezgranic 13.09.16, 13:01
    Polecam StudioBezGranic studiobezgranic.com/
    - fotografia
    - video
    - fotobudka
    - dron
    - SameDayEdit
    - teledyski
    - fotofilmy

Jesteśmy bardzo elastyczni i dostosujemy się do Twoich potrzeb. Mamy zróżnicowane ceny i pakiety ofertowe. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Działamy szybko i profesjonalnie w branży ślubnej już od wielu lat.
    Napisz do nas: studiobezgranic@gmail.com lub zadzwoń: 604-191-141
    Powołaj się na Gazeta.pl - otrzymasz specjalną promocyjną ofertę
  • stracone_chwile 26.09.16, 09:54
    Odradzam ŚLUBNE-STUDIO www.slubne-studio.pl p. Albert Stefański !!! Korzystałam w b.r. z usługi foto i video na ślubie.
    Film tak słabej jakości, że lepszy można by nakręcić smartfonem. O ile w kościele jeszcze jakoś ujdzie to na sali weselnej jest tragicznie. Zdjęcia kiepskie. Pani (koleżanka/żona/dziewczyna fotografa - nie wiem) była miła, ale zdjęć robić nie umiała. W kościele nie mam żadnego dobrego zdjęcia, albo ja mrużę oczy albo mój mąż patrzy gdzie indziej itp. Mając możliwość robienia kilkunastu zdjęć naraz chyba można zrobić normalne zdjęcie? Sesja - bez pomysłu, bez żadnych dodatków, nawet bez folii odbijającej światło. Przyszedł taki z aparacikiem i kliknął parę zdjęć. W ofercie mieliśmy foto-obraz, wywołane zdjęcia oraz spersonalizowane komplety płyt dla gości. Fotograf nawet nie zapytał jakie chcemy zdjęcia wybrać na okładki płyt, obraz itp. Wszystko sam zrobił wg własnego widzimisię. Miały być 3 ujęcia z drona jest tylko jedno. Jeśli nie chcecie być tak rozczarowani jak ja to szczerze odradzam. Ślubu się niestety nie powtórzy.
  • wrona@g.pl 26.09.16, 12:24
    Fotografia ślubna
    --
    Fotografia ślubna
  • alldonnah 03.01.17, 16:49
    Polecam serdecznie: www.bellarte.pl/ . Sprawdzona firma, zdjęcia piękne.
  • slubnieorg 11.01.18, 08:50
    Zapraszam smile

www.skopekfotografia.pl
    www.facebook.com/SebastianSkopekFotografia/
  • michalbarq 16.01.18, 15:07
    Polecam D.O Photography. Bardzo miła młoda i znająca się na rzeczy Pani Dominika. Portfolio można zobaczyć na :
    dofotografia.wixsite.com/photos
    www.facebook.com/D.O.FOTOGRAFIA
  • karolinkamika77 25.03.18, 21:02
    ZdjeciaNaSlubie.pl to nowa marka działającej od 15 lat na rynku firmy fotograficznej specjalizującej się w reportażach ślubnych.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej ZdjeciaNaSlubie.pl.

Zdjęcia ślubne przez nas wykonywane cechują się świeżym spojrzeniem, oryginalnością i kreatywnością w podejściu do tematu ślubów.
    Proponujemy również sesje narzeczeńskie, dziecięce, ciążowe...

Zachęcamy do współpracy firmy na sesję modowe i produktowe.

ZDJECIA NA ŚLUBIE. PL kreatywna fotografia ślubna TO NAJLEPSZY WYBÓR!!!!

ZAPRASZAMY NA STRONĘ WWW.ZDJECIANASLUBIE.PL

Tel. 505 095 088

email: info(AT)zdjecianaslubie.pl
  • majowe_konwalie 17.05.18, 14:33
    Jeśli fotografia ślubna to tylko www.idmultimedia.pl
    Zdecydowanie polecam, my z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni smile
  • abdel7 08.06.18, 20:38
    Witam,
    zapraszam na mają stronę sotowiczfoto.pl do zapoznania się z moim portfolio. Chętnie wykonam pełen reportaż wraz z sesją plenerową.
    Pozdrawiam smile
  • id_multimedia 02.07.18, 14:02
    www.idmultimedia.pl

Polecam zapoznać się z portfolio oraz ofertą smile
  • mmi7 02.07.18, 15:15
    Polecam!!!

www.mienko.pl

Pani Magda robi klimat i nietuzinkowe fotkismile Zupełnie coś innego.
    Z czystym sumieniem polecam!

• arkadia1982 03.07.18, 20:06
    www.arkadiuszkubiak.pl bajkowe plenery!
  • nisiekstudio 17.07.18, 14:45
    Zapraszamy na nisiekstudio.pl smile
  • olesinski.photo 09.08.18, 10:17
    zapraszam do kontaktu olesinski.photo@gmail.com
  • agatafoto 14.08.18, 14:38
    Bardzo polecam studio fotograficzne Tomasz Pawlak Fotograf Łódź

więcej informacji na stronie: tomaszpawlakfotograf.pl/
  • szczepanskimarek 09.01.19, 17:05
    Polecam Agnieszkę Kłosińska, robi przepiekne zdjęcia, jest w pełni zaangazowana i doradziła nam wiele rzeczy, zresztą zobaczcie sami www.agnieszkaklosinska.pl
  • troszczyk 02.02.19, 10:55
    zapraszam
    www.tro.com.pl
    trostudio2017@gmail.com
    kamerzysta na wesele

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka