Re: żywa kropla krwi

Re: żywa kropla krwi

Byłam na Żoliborzu, więc to inne miejsce. Może Ty będziesz bardziej zadowolona.
Co do moich wyników - znalazłam tak jak Ty informację o tym, że rulonizacja może oznaczać 2 różne rzeczy. U mnie jest to zlepianie się w takie łańcuchy - "stosy monet". Doczytałam też, że ludzie którzy robią badanie na grupę krwi czasem mają opis zawierający informację o rulonizacji. Myślę, że na spokojnie zrobię sobie to standardowe badanie. Może też mi wyjdzie? Bo pani u której robiłam badanie robiła mi problemy z wydaniem filmikusad Mam tylko opis i moim zdaniem to się nie nadaje do pokazania komukolwiek. Zresztą, wątpię aby np. hematolog był zainteresowany "żywą krwią".
Z pleśniami nic nie zamierzam robić. Kiedyś juz byłam u takiego lekarza od leczenia naturalnego co mi wciskał te grzyby i pleśnie. Byłam wiele miesięcy na diecie i było mi tylko gorzej. Kombinuję sobie, że problemy jakie mam z jelitami powodują większą ich przepuszczalność i stąd pleśń się przedostaje. Narazie zrobię test na nietolerancje i zobaczymy co powinnam przestać jeść. Może to pomoże.
Ostatnio czuję się bardzo, bardzo zmęczona - mam wory pod oczami i co u mnie rzadkie zaczęły mi puchnąć nogi. Jest mi ciągle duszno. Ale to może być wszystko - tarczyca, za mało hormonów płciowych, prolaktyna, rulonizacja. W czerwcu mam wizytę u endo i muszę znów zrobić badania tarczycowe. I to DHEA sobie sprawdzę.
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
Pokaż wszystkie (101-200)
(1-100)
przejdź do: 1-100 101-200 201-300 301-377
(201-300)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.