Re: Interpretacja wyników Dodaj do ulubionych

No zdublowałam ,bo zapomniałam wpisać ze prosze o interpretacje, bo myslalam ze jak napisze sama interpretację to nikt nie odpiszesmile

A powiedz mi jak sie liczy tą objętość? jaki jest wzór? I mam jeszcze jedno pytanie, czy jak sie okaze że mam hashimoto ,to ta choroba moze powodowac rowniez inne problemy hormonalne, jak np. podwyzszone hormony nadnerczy, prolaktyna? Jezeli chodzi o reszte hormonow to mam ciut ponad norme, ale objawy bardzo nieciekawe. Prolaktyne mam na poziomie 35 jednostek (nie pamietam jakie) przy normie do chyba 25 jednostek. Szukam przyczyny moich problemow. Na wypisie ze szpitala na ligocie w katowicach mam napisane podejrzenie złej pracy nadnerczy. Mam sie ponownie polozyc na test z deksametazonem 8 mg. Profesorka ze szpitala diagnostycznego w bytomiu podejrzewa PCO i niepodoba jej sie moja prolaktyna. Natomiast endokrynolog, ktory pracuje na ceglanej w katowicach, na oddziale edno - rowniez podejrzewa PCO i ostatnio zwrocil uwagę na tarczycę. Dopiero za drugim razem patrząc na te same wyniki wylapal ze cos mu sie tarczyca niepodoba.

I jeszcze jedno pytanie? Skad teza ze jak ft4 i ft3 są ponizej 60% zgodnie z obliczeniem z kalkulatora. czemu lekarze na to nie zwracaja uwagi. Od kwietni mialam ft4 na poziomie max 30% i zaden lekarz, a odwiedzilam: profesora oddzialu endo-gin , gin nr1, gin nr2, gin nr 3, edno nr 1, endo nr2, gin-edno nr1, proferoska oddzialu edno -nikt nie widzial w tych wynikach nic zlego?

Mam zajebiste objawy ze mi tam wszystko szaleje: tradzik, lecące włosy .,. tulu lekarzy odiwedzonych prywatnie, mase badan- i co lekarz to inna opinia. Głupieje juz ;/
Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.