Dodaj do ulubionych

Sok z pokrzywy

10.05.11, 15:03
Witam!
W zeszlym roku bardzo skutecznie podniosłam sobie poziom ferrytyny
Sokiem z pokrzywy
Przed kuracją mój poziom ferrytyny wynosił ok 27-37 Wypiłam niecałe dwie butelki w maju/czerwcu i jedną w sierpniu. Poziom ferrytyny szybko wzrósł do 90 i utrzymywał się na dobrym poziomie przez cały rok. Teraz mam zamiar powtórzyć kurację - już kupiłam Sok - bo wiadomo, majowa pokrzywa jest najlepsza smile
Niestety, znaczne podniesienie poziomu ferrytyny nie spowodowało u mnie poprawy morfologii ani poprawy przemiany ft4 - hormonki nadal mi szaleją a samopoczucie bardzo kiepskie.Ale to nie znaczy,że innym nie pomoże.
Pozdrawiam

--
Hashimoto VIII/2008
Niedoczynność sad od zawsze
Edytor zaawansowany
  • 13.03.12, 13:35
    Wiosna idzie smile

Up /\
  • 13.03.12, 15:34
    Dzięki za cynk wink
    Niesamowite! Naturalnie i jeśli skutecznie, to rewelacja smile
    --
    www.inteligentny-projekt.pl/
  • 27.06.17, 19:30
    U mnie pomogły napary z suszu z pokrzywy. W ciąży ferrytyna spadła z 37 do 12, piłam herbatkę z pokrzywy przez prawie całą ciążę (cyklami po 2 tygodnie) pod koniec ciąży ferrytyna była już 16, pomimo iż młody "pasożyt" dużo zabiera żelaza, a w 6 tygodni po porodzie gdzie pokrzywę piłam sporadycznie (co kilka dni, czasem kilka dni pod rząd) mam ferrytynę 90!
    Dodam, że wcześniej przez 2 lata jadłam duże ilości wątróbki i przez te dwa lata z poziomu 10 doszłam do poziomu 37.
    Pokrzywy parzyłam po ok 6 łyżek dziennie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.