Dodaj do ulubionych

Szukam dobrego endokrynologa w Warszawie.

31.05.14, 23:51
Pilnie.Czytałam coś o przeszczepie przytarczyc że robią takie zabiegi na Banacha.Do jakiego lekarza się zapisać?Nie jestem z warszawy,może jest jakaś inna klinika.Bardzo proszę o pomoc.
Edytor zaawansowany
  • chloe-chloe 01.06.14, 01:38
    Czy masz usuniętą tarczycę wraz z przytarczycami, czy dializowane nerki?

Możesz dać linka, gdzie czytałaś, że robią te zabiegi na Banacha?

Jeżeli faktycznie te zabiegi tam są wykonywane, to przypuszczam, że robią to 2 chirurdzy, o których pisałam tutaj:
    forum.gazeta.pl/forum/w,94641,142071566,,Operacja_gruczolaka_przytarczyc.html?v=2
    Czytałam, że jeszcze w Warszawie w innej klinice robią te zabiegi. Jeżeli uda mi się znaleźć to jutro napiszę.

• 2kobietka 04.06.14, 11:02
    Tak mam usuniętą tarczycę i przytarczycę,a nerki nic nie badałam,ale czasami rano wstać nie mogę bo bolą mnie(tzw schaby).Nie wiem na jakiej str to znalazłam.Pytałam się swojej dr to powiedziała mi że żadne przeczszepy się nie przyjmują.Czy ktoś słyszał o tym,jeśli tak to bardzo proszę napisać mi jak to załatwić i czy się przyjmują.Ta choroba jest baaaardzo uciążliwa.
  • chloe-chloe 03.06.14, 23:54
    Zabieg przeszczepu przytarczyc można wykonać w:

Katedra i Klinika Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Transplantacyjnej
    Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny
    ul. Banacha 1a
    02-097 Warszawa
    spcsk.amwaw.edu.pl/node/21
    Chirurdzy, którzy się w tym specjalizują to:
    dr hab. med. Ireneusz Nawrot
    dr med. Witold Chudziński

chirurgia-naczyniowa.wum.edu.pl/content/sklad-osobowy
  • 2kobietka 04.06.14, 11:08
    Czy ja mam zadzw tu spcsk.amwaw.edu.pl/node/21 czy do rejestracji
  • chloe-chloe 04.06.14, 12:11
    Najpierw zadzwonić do rejestracji poradnii chirurgicznej przychodni przyszpitalnej:
    spcsk.amwaw.edu.pl/przychodnia-specjalistyczna
    i zapytać, czy w ogóle Ci lekarze, których podałam tam przyjmują.
    Może być tak, że jednak w przychodni nie przyjmują, więc wtedy warto powiedzieć rejestratorce, że chodzi Ci o przeszczep przytarczyc i niech ona powie do kogo się zapisać.
    Ostatecznie pozostaje wizyta prywatna, jeżeli Ci lekarze nie przyjmują na NFZ, tylko pracują wyłącznie w klinice, a będzie Ci zależało, aby akurat do nich iść.

Niestety nic więcej nie wiem na temat przeszczepów przytarczyc.
    Na różnych forach różnie pisze i to są głównie informacje sprzed kilku lat.
    Myślę, że jednak warto się skonsultować z samymi lekarzami, którzy wykonują te zabiegi.

Jeżeli uda Ci się dotrzeć do tych lekarzy, to proszę opisz to w tym wątku. Sama jestem ciekawa jak to na chwilę obecną wygląda z tymi przeszczepami, jakie są szanse by przeszczep się przyjął.
  • pies_z_laki_2 06.06.14, 09:01
    Niedawno gdzieś czytałam, że wszczepia się przytarczyce własne tylko w czasie operacji usuwania tarczycy, ale teraz nie mogę znaleźć źródła... hm... ciekawa jestem, jak jest naprawdę i od czego to zależy...
  • kura_domowa_35 17.06.14, 08:33
    prof. Szmidt jest szefem tej katedry. Moją mamę operował 3 razy choć była tzw. z góry przegranym pacjentem, ale profesor wyznawał zasadę że chociaż może dzięki tym operacjom będzie mogła godnie umierać a nie w męczarniach.... nie wiem konkretnie jak wygląda sytuacja z tarczycą bo moja mama miała po prostu rozległe przerzuty praktycznie w całym organizmie ale wszyscy lekarze bez wyjątku na tej katedrze są twardą ręka trzymani przez profesora smile wiec wierzę, że są świetnymi specjalistami. Ja osobiście mogę podpowiedzieć jak się dostać do profesora.
    Wiem, że nie o Niego pytałaś ale jak przeczytałam że to lekarze z jego katedry to chciałam Ci powiedzieć, że prof otacza się świetnymi chirurgami więc muszą być dobrzy smile
  • stapka17 28.09.18, 13:39
    Na Banacha przyjmuje moja pani doktor - Małgorzata Wyszyńska, endokrynolog, do której chodze od wielu lat. Można się do niej zapisać również w Babka Medica.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.