Dodaj do ulubionych

niedoczynnosc tarczycy a zajscie w ciaze

28.04.17, 21:27
Witam .lecze się letroxem już dawno( 2 lata) od niedawna tj.od tygodnia przeszłam już na letrox 125. F t3 i f t4 mam idealne ale tsh jest 5,41 .od jutra ciagne już dietę dalej( musiałam przerwać na 1,5 mies) od dietetyka ( już 6 kg schudłam) i pyt .czy jest możliwa wogle ciąża i czy w ciągu 2 mies uda mi się dojść do upragnionego wyniku.ginekologicznie jest ok nawet mam lepszą owulke. proszę o odpowiedź bo się już zastanawiam czy będzie mi dane.i wcześniej brałam bromergon też ale mam odstawiony.wysoka prolaktyna też się trafia niestety nie mam wynikow przy sobie by to opisac.
Edytor zaawansowany
  • 29.04.17, 22:42
    masz TSH 5,4 i idealne wyniki ft3 i ft4? a możesz podać jakie one są?
  • 05.05.17, 00:16
    Przepraszam ze tak pozno. dopiero je dostalam.
    Z 28 lutego 2017 : prolaktyna 26.01; tsh 3.940 ; ft4 1.11 . Z 13.04.2017 tsh 5.240 ; ft3 3.36 ; ft4 0.99
  • 05.05.17, 10:09
    Podaj normy do ft3 i ft4
  • 05.05.17, 12:46
    przy niedoczynnosci lub nawet wowczas gdy wg doktor wyniki tarczycy jeszcze w normie ,ma sie czesto niedobor hormonu cialka zoltego - progesteronu, a wtedy z ciazy nici, a nawet jak sie uda to nie skonczy dobrze
    U mnie jest tak wlasnie, doktor uwaza , ze tarczyca jesze ok, ale progesteron slaby.

--
    Znasz mnie
    Spałam gdy się kończył świat
    www.youtube.com/watch?v=LFB2PI_cW4w
  • 13.05.17, 02:36
    Sama niedoczynność tarczycy (o ile nie jest poważna) nie powoduje problemów z zajściem w ciążę.
    Jeśli już, to raczej z jej utrzymaniem.
    Więc odpowiadając na twoje pytanie-, przy takim tsh jest możliwa.
    Pytanie, czy reszta hormonów jest na tyle w normie, by nie było problemów.
    Samo tsh to za mało.
  • 13.05.17, 08:17
    konsta niedoczynnosc tarczycy jest przyczyna problemow z zajsciem w ciaze. to jest elementarna wiedza.
  • 13.05.17, 11:14
    Laura-wlasnie to napisałam...
  • 13.05.17, 14:08
    napisalas cytuje "Sama niedoczynność tarczycy (o ile nie jest poważna) nie powoduje problemów z zajściem w ciążę."
    skracajac .".niedoczynność tarczycy ... nie powoduje problemów z zajściem w ciążę..."

a niedoczynnosc powoduje wlasnie problemy z zajsciem w ciaze, to jest elementarna wiedza.

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.