Dodaj do ulubionych

niedoczynnosc tarczycy wahania wynikow

28.08.17, 08:50
Witam, pisze tutaj bo jestem juz zalamana cala sytuacja. W pierwszej ciazy nialam zdiagnozowana niedoczynnosc tarczycy. Bralam letrox 100. Po ciazy endo mowil ze wszystko wrocilo do normy, wiec nie musze juz brac lekow. Staralismy sie Z mezem o drugie dziecko. Nieskutecznie wiec po wizycie u Gina dostalam skierowanie na badania. Wyniki niby w normie ale forms granica, wiec endo dal mi letrox 50, ze wzgledu na to ze przy staraniu najlepsze tsh 1-2. Kontrola po 6 tyg tsh3.4. Wiec letrox 75. Wyznaczyl mi kontrole za pol roku. Sama po 2 mies sprawdzilam tsh1.02. Mam niec robione badanie niedroznosci jajowodow wiec przed bad kolejne badania, w tym tsh. Po mies od poprzedniego tsh 2.3 a letrox nadal 75. Nie wiem dlaczego tak mi skacze tsh... Moze wy mi pomozecie. Endo mam dopiro za miesiac
Edytor zaawansowany
  • 29.08.17, 16:03
    Może idź do rodzinnego? Może uzna za stosowne przepisać Ci dawkę 88? Jest taka. przy staraniu się o ciążę rzeczywiście najlepsze tsh jest poniżej 2.
    Witaminę D3 masz w normie? A ferrytynę?
    Warto z tsh badać fT4.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.