Dodaj do ulubionych

Pomóżcie zinterpretować wyniki

09.10.17, 14:50
Świeżo odebrane wyniki. Czekam jeszcze na wynik Anty TPO. Objawy to wypadanie włosów, okropne zmęczenie (żelazo w normie), mogłabym spać non stop. Bóle mięśni i stawów. Ogólnie mam problemy ze stawami pt. ból wszystkich stawów co jakiś czas. Bóle głowy. Przesuszona skóra, przesuszone oczy oraz problem ze wzrokiem. Była u okulisty naprawdę dobrego i wada nie pogłębiła się (plusy oraz astygmatyzm), jednak okresowo gorzej widzę uncertain Waga spadła sama, obecnie już stoi. Problem z prolaktyną, jest ciut za wysoka, miesiączki nieregularne z dużym spóźnianiem się.

Tsh mój wynik to 1.970 (norma labo 0.27 - 4.2)
ft4 mój wynik 14.800 (norma labo 12 - 22)
ft3 mój wynik 3.27 (norma 2.0 - 4.4)
Edytor zaawansowany
  • 09.10.17, 14:59
    Wg kalkulatora ft 4 28.00 % a ft 3 52.92% . Rzeczywiście wygląda to jak niedoczynność? Dodam, że totalnie jestem bez sił. Jakby ktoś wypuścił ze mnie powietrze uncertain

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.