Dodaj do ulubionych

prosba o interpretacje wynikow

19.10.17, 12:42
FT4 10.89% [ wynik 0.85, norma (0.35 - 4.94)]

FT3 9.00% [ wynik 1.89, norma (1.71 - 3.71)]

lekarz za pierwszym razem stwierdzil mala niedozynnosc ( rowniez po usg)
lecz nie przepisal zadnych lekow, gdzyz podobno wyniki byly na granicy ...
ja natomiast ogromnie przytylam, jest b zmeczona, wlosy leca garsciami, wieczna deprecha i brak motywacji do zycia. bede ogromnie wdzieczna za komentarze
Edytor zaawansowany
  • 22.11.17, 05:09
    Masz bardzo dużą niedoczynność. Idź do innego lekarza.
  • 22.11.17, 18:11
    W czasie, kiedy zdiagnozowano u mnie niedoczynność, poziomy hormonów miałam jeszcze w dolnej granicy normy. Jedynie TSH było podwyższone. Jednak czułam się FATALNIE. Miałam tak olbrzymie problemy z pamięcią i funkcjonowaniem, że przypominało to niepełnosprawność. Pamiętam, jak 20 min. wypełniałam przekaz na przelew bankowy... nie byłam w stanie przypomnieć sobie treści dość istotnej rozmowy, która miała miejsce dzień wcześniej, mało tego, twierdziłam, że taka rozmowa nie miała miejsca... itd. Endokrynolog zalecił Euthyrox i tym samym twierdzę, że uratował mi życie... Gdyby tak dalej, padłabym któregoś dnia, jak osiemdziesięciolatka.... Pewne objawy niedoczynności utrzymują się niestety nadal, ale jest znacznie lepiej niż było. Na Twoim miejscu nie rezygnowałabym tak łatwo. Może warto wybrać się do innego lekarza, oczywiście najlepiej endokrynologa.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.