Dodaj do ulubionych

Suplementacja Witamin, Ile i kiedy?

11.01.18, 18:39
Witam. Zamierzam rozpocząć suplementację chelatu magnezu Swansona, kąpieli w soli epsom, witaminy D i complexu witamin. Możecie mi powiedzieć w jakich godzinach najlepiej je stosować? Dokładnie co i ile o jakiej porze dnia smile Będę bardzo wdzięczna.
Mam podniesiony lekko wapń we krwi i nie wiem czy wapń też dostarczać.
Edytor zaawansowany
  • djpa 14.01.18, 16:21
    Jeśli wapń masz powyżej normy, to nie bierz wapnia, uważaj na wodę mineralną. Najlepiej pij wodę zwykłą przegotowaną, związki wapnia osiądą wtedy w postaci kamienia na czajniku.
    Coś jeszcze bierzesz? Jakieś witaminy itp?
  • djpa 14.01.18, 16:23
    I jeszcze delikatnie z wit D3. Masz niedobór? Jeśli tak, myślę, że przy wysokim wapniu powinnaś brać nie więcej niż 2000 jednostek D3.
  • laura.phys 14.01.18, 21:26
    Przede wszystkim zbadaj poziom wapnia zjonizowanego, wapn całkowity nie koreluje zupełnie z tezyczka- to zupełnie inny problem. Zbadaj nerki.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.