Dodaj do ulubionych

Osłabienie, problemy ze snem, bole glowy

28.01.18, 18:27
Miesiac temu rozpoczely sie u mnie problemy ze snem, przerazilam sie bo rok temu rowniez wpadlam w bezsennosc z dnia na dzien I mialam problemy ze spaniem przez 4 miesiace. Na wiosne sie wszystko powoli unormowalo. Bralam Lerivon, Hydroxyzyne I Pramolan. Ale nie codziennie. Zazwyczaj staralam sie zasnac sama a jak juz zasnelam to budzilam sie po godzinie/dwoch sad Po kilku dniach bez snu pojechalam do szpitala I prosilam zeby mi pomogli bo nie dawalam rady. Porobili mi badania ktore wedlug lekarzy wyszly bardzo dobrze, mimo ze morfologia byla na dolnej granicy. Ale tak podobno jest, ze lekarze.zwracaja uwage na pacjeta dopiero wtedy kiedy wyniki sa maksymalnie obnizone. Wyslali mnie do domu z wypisem ze jestem oslabiona I zalecana wizyta u psychiatry. Poszlam zdesperowana do tego psychiatry, bo pomyslalam ze naprawde jestem chora psychicznie. Przepisal mi leki na spanie, ale w ostatecznosci nie zawsze udalo mi sie zasnac albo przespac cala noc. Zaczelam brac wtedy witaminy B, magnez, witamine D I zelazo. I przyznam ze po jakims czasie zaczelam sie czuc coraz lepiej psychicznie, potem zaczely sie lepsze pogody I zaczelam spedzac wiecej czasu na slonce co o dziwo bardzo dobrze na mnie dzialalo. Zaczelam po 3 miesiacach schodzic z lekow na spanie I spalam normalnie. Az do grudnia. W grudniu znow zaczely sie problemy. Pewnego dnia w pracy poczulam silne oslabienie, mocne kolotanie serca I uczucie nastepujacego zaraz omdlenia. Wzielam urlop na tydzien, zeby odpoczac. Od tego czasu zaczely mi okropne bole glowy, nastepujace zaraz po przebudzeniu I nawet kilka tabletek przeciwbolowych nie pomagalo. Codziennie musialam je brac bo codziennie bolala mnie glowa, nawet przy schylaniu czulam silny ucisk w glowie. Po tym tygodniu kladac sie do lozka odczulam dziwny lek, zrobilo mi sie goraco I nie moglam spac. Cala noc lezalam I nic, zasnelam dopiero po 6 rano. I takim sposobem zaczela sie moja bezsennosc. Z kazdym dniem nie moglam zasnac, zasypialam na godzine I reszte czuwalam. Trwalo to 3 tygodnie, w tym czasie rowniez wspomagalam sie hydroxyzyna I pramolanem I dzialalo. Pozniej przestalam brac te tabletki I chcialam spac sama. Zasypialam ale nad ranem. Doszlo do tego ze zasypiam ale dopiero o 6 rano czuje zmeczenie, spie wtedy nawet do 16. Potem znow do 6 moge chodzic I dopiero o 6 bierze mnie zmeczenie. Rozregulowalam sie zupelnie I nawet jak nie spie np cala noc I caly dzien to wieczorem nie moge I tak zasnac. Sen mi wrocil ale nie o.tych godzinach o ktorych bym chciala. Co mam zrobic? Jak go przywrocic z powrotem? Zastanawiam sie nad melatonina ale nie wiem czy bylaby skuteczna. Ja wieczorem po prostu odzywam, w ciagu dnia czuje sie zmeczona a na wieczor kiedy powinnam czuc sie senna to dopiero dostaje przyplywu energi. Dziwne to jest. Zauwazylam tez pogorszenie cery, podluzne rowki na paznokciach I jasna skore pod plytka. Wypadaja mi nadmiernie rzesy I brwi a wlosy zrobily sie sianowate. Zmniejszyl mi sie apetyt. Mam biegunki na zmianie z zaparciami. Pomocy. Co to moze byc? Anemia? Niedobory jakis witamin? Tarczyca? No na pewno nie nerwica, bo nie czuje lekow ani nic. Psychicznie czuje sie dobrze tylko martwi mnie moj stan zdrowia.
Edytor zaawansowany
  • djpa 28.01.18, 18:39
    Bierzesz witaminę D3 i magnez?
    Jeśli rok temu pomogło, to próbuj i tym razem, ale zrób najpierw badania witaminy D3 i ferrytyny.
  • malaczarna1998 28.01.18, 19:52
    Kupilam sobie magnez Swansona. Diglycynian magnezu. Podobno mial nie powodowac biegunek a ja mam ciagle. Witamine D badalam byla na poziomie 34 ale nie przerwalam suplementacji wczesniej. Wiec na pewno troche zawyzyl sie wynik. Biore te witaminy ale mam wrazenie.jakby.w ogole sie nie wchlanialy.
  • malaczarna1998 28.01.18, 19:57
    Mozliwe jest miec od anemi problemy ze snem? Jak to wszystko sie zaczelo to doszly rowniez mrowienia stop, przewaznie wieczorami podczas lezenia badz siedzenia. Czasem uniemozliwialo mi to zasniecie, czulam rowniez ogromne uczucie goraca w stopach. Przechodzilo podczas chodzenia. Magnez I witamine D biore nieregularnie, ale uzywam tez soli epsom do kapieli. Witamine D biore w dawce 4000 jednostek. D-Vitum. Jak robilam badanie na elektrolity mialam ciut podwyzszone wapno, pewnie od Witaminy D co?
  • laura.phys 29.01.18, 09:52
    Jaki masz poziom b12 przy tych mrowieniach i paleniach stop?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.