Dodaj do ulubionych

prośba o interpretacje i polecenie lekarza

19.03.18, 16:18
Witam, mam 28lat i w listopadzie zeszłego roku zrobiłam pierwsze badania: THS 5,107; FT3 4,38; FT4 10,65. Dostałam skierowanie do endokrynologa. Grudzień TSH 2,350. Styczeń 5,52 FT4 12,31. Aktualny wynik TSH 3,410. Usg w normie.
Lekarka do której chodziłam w ogóle mnie nie słuchała, twierdziła, że to jak się czuje jest nieważne! (?)... Inni mają wyższe. A czuje się fatalnie. Z moją skórą dzieją się niestworzone rzeczy, spać to bym mogła non stop... Zaczynam powoli wątpić w każdego lekarza i nie wiem co robić. Błagam pomocy, co robić, gdzie iść?

Z góry dziękuje!
Edytor zaawansowany
  • laura.phys 19.03.18, 19:19
    Masz niedoczynnosc szukaj dobrego endokrynologa. Usg u młodych osób powinno być znacznie niższe.Podaj normy do wyników i opis tarczycy, jaka masz diagnozę?
  • ruda_wanda 20.03.18, 18:08
    Właśnie chodzi o to, że żadnej diagnozy Pani doktor nie postawiła... 3 miesiące wizyt i badan i nic. Normy TSH 0,27 - 4,20. Jestem na etapie szukania lekarza, ale po wszystkich złych doświadczeniach boję się iść do jakiegokolwiek, że tylko wyrzucę pieniądze w błoto i stracę czas... Może ktoś tutaj poleci sprawdzonego w Krakowie?
  • flanelka.5 23.03.18, 11:01
    Niestety nie jestem z krakowa, ale nie sadze zebys w tak dużym miescie nie znalazła jakiegoś dobrego. tak skaczace tsh sugeruje że coś niepokojącego zaczyna ise dziac.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.