Dodaj do ulubionych

Połykanie leku euthoryx

10.08.18, 10:26
Witam. Dostałam lek euthoryx 25, ale niestety mam problem z polykaniem wszelkich tabletek. Pani mówiła ze tabletka jest malutka wiec powinnam dac rade ale jednak nie. Czy jest jakiś inny sposób? Mogę rozkruszyc lub rozpuscic w wodzie? Czy to będzie miało takie samo działanie? ..
Edytor zaawansowany
  • djpa 13.08.18, 09:06
    Możesz rozkruszyć Euthyrox, okruszki wymieszać na łyżeczce z wodą i połknąć. Euthyrox raczej ciężko się rozpuszcza, szybciej jest rozkruszyć i wymieszać z wodą. Tak się podaje Euthyrox niemowlętom, na pewno będzie OK smile

Możesz też poprosić o receptę na Euthyrox 100 i brać po ćwierć tabletki. Wielkość tabletki 25 i 100 jest identyczna, ale miałabyś 4 razy mniej do połknięcia lub rozkruszenia na łyżeczce.

Robiłaś usg tarczycy? Nie masz jej powiększonej?
  • flanelka.5 03.09.18, 11:25
    Ja wkładam pod język i czekam aż się rozpuści. odkąd tak robię lepiej też te leki na mnie działają.
  • hosta_73 15.09.18, 16:28
    A to ciekawe. Bardzo gorzka?

--
    Zwierzę z meblem? Waran z komodo.
  • flanelka.5 15.09.18, 22:00
    gorzka?
    jeśli piłaś kiedykolwiek gorzkie zioła lub siarczan magnezu (tzw. gorzka sól) to w skali do tych rzeczy te pigułki smakują jak cukierek (albo jak bezsmakowa mąka)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.