Dodaj do ulubionych

Ocieplenie poddasza

19.04.13, 12:35
Polecam firmę MAGDA z Suwałk (realizuje zamówienia w województwach mazowieckim, podlaskim i warmińsko - mazurskim) www.ocieplaniedomu.com.pl , która ociepla domy i poddasza metodą natryskową wykorzystując miękkie pianki poliuretanowe. Taka izolacja nie tylko świetnie ociepla ale także wygłusza budynek.
Edytor zaawansowany
  • ekoizolacje 01.10.13, 12:40
    Sprawdzona ekipa, fachowa pomoc i doradztwo oraz porządnie wykonana praca - czego chcieć więcej - szczegóły na stronie www.eko-izolacje.pl
  • przemyslalowicz10 27.04.15, 17:08
    Witam! Paru moich znajomych ocieplało z firmą CELS (dawniej nazywali się MAGDA) i są bardzo zadowoleni. Przyjechali z nowoczesnym sprzętem, puścili z samochodu rurą piankę i szybko uszczelnili. Używają jakiejś leciutkiej pianki zatem nie obciąża żadnej konstrukcji. Dodatkowo wyciszyło się pomieszczenie. Widziałem,jak to wygląda u kumpla dlatego sam zdecydowałem się też skorzystać z ich usług i nie żałuję, Super sprawa. A firma godna polecenia - można z nimi bez problemu się dogadać! Ja kontaktowałem się z Panem Jarosławem Wojtas - konkretny facet. Jakby ktoś chciał do nich namiary podaje nr tel do Pana Jarka: 535-535-591; mail: jaroslaw.wojtas@cels.pl POLECAM!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.