Dodaj do ulubionych

meble leksvik

09.06.12, 22:21
Witam,
mam do sprzedania dziecięce meble leksvik:
komodę z przewijakiem, łóżeczko niemowlęce, oraz szafę dwudrzwiową. Mebelki są w idealnym stanie, nie mają jeszcze 10 miesięcy.
Edytor zaawansowany
  • Gość: kiniaska IP: *.cheeloo.pl 14.06.12, 23:51
    Witam,czy oferta dotycząca mebli leksvik jest jeszcze aktualna? Jeśli tak bardzo proszę o numer kontaktowy i ewentualną cenę zestawu. Pozdrawiam
  • Gość: Ewa W-G IP: *.dynamic.chello.pl 17.06.12, 21:59
    Witam, czy byłaby możliwość zakupu samej szafy?
  • Gość: Anika IP: *.adsl.inetia.pl 27.06.12, 11:13
    Witam!
    Interesuje mnie komoda lesvik z przewijakiem. Czy byłaby możliwość zakupienia osobno i jaki koszt?
  • Gość: ania IP: *.dynamic.chello.pl 16.07.12, 13:47
    Witam,
    kupię łóżeczko niemowlęce leksvik. Czy to jeszcze aktualne? Proszę o inf. zombiepl@yahoo.com
  • Gość: Agawa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.07.12, 14:58
    Czy ogłoszenie jest aktualne, poszukuję komody z przewijakiem.
  • anna_c1 21.07.12, 11:41
    Kupię szafę Leksvik, najlepiej tą wersję z szufladą na dole, czy Ktoś może jest zainteresowany sprzedazą?
  • Gość: joanna IP: *.play-internet.pl 04.08.12, 10:33
    kupię łóżeczko i przewijak
    joanna.spyra@interia.pl
  • Gość: beata reinholz IP: *.siedlce.domtel.com.pl 06.08.12, 22:17
    interesuje mnie szafa 2 drzwiowa lesvik-czy aktualne??
  • Gość: Archi776 IP: *.play-internet.pl 16.08.12, 23:45
    Witam !!
    Mam do sprzedania komodę, szafę dziecięcą oraz regał na książki LEKSVIK. Zainteresowanych proszę o kontakt: artur.grzeskowiak@gmail.com
  • Gość: barbara IP: *.dynamic.chello.pl 19.09.12, 22:40
    Witam, czy to jest jeszcze aktualne? Jeżeli tak to prosze o kontakt: basia.grabowska@gmail.com dziękuję

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.