Dodaj do ulubionych

NIANIA do 8 miesiecznego chłopca - Armii Krajowej

30.04.07, 11:55
Szukam niani dla mojego osmiomiesięcznego synka. Praca w pełnym wymiarze. 8
h/ dziennie od 8.00 - 16.00 od poniedziałku do piatku. Poszukuje pani z
doświadczeniem w opiece nad dziećmi. Młodsze dziewczyny też są brane pod
uwage np. studentki zaoczne ale powinny mieć juz doświadczenie w opiece nad
maluszkami.
Oferuje bardzo dobre warunki pracy.
Obserwuj wątek
    • justyna2514 Re: NIANIA do 8 miesiecznego chłopca - Armii Kraj 05.05.07, 14:24
      DZIEN DOBRY MAM NA IMIE JUSTYNA MAM 25 LAT PRZECZYTALAM PANI OFERTE BYLABYM
      ZAINETERSOWANA PANSTWA OFERTA TYM BARDZIEJ ZE JUZ OPIEKOWALAM SIE 5 MIESIECZNYM
      CHLOPCZYKEM PRZEZ OKRES 10 MIESIECY A ZRESZTA MAM DOSWIADCZENIE Z WLASNEGO DOMU
      BO OPIEKOWALAM SIE MLODSZYM BRATEM.NIE WIEM CZY TYLKO CZY PANSTWA OFERTA JEST
      NADAL AKTULANA .BYLABYM WDZIECZNA NA ODPOWIEDZ NA MOJEGO EMAILA Z GORY
      DZIEKUJE .
      JUSTYNA.
    • deliszys2008 Re: NIANIA do 8 miesiecznego chłopca - Armii Kraj 16.05.07, 19:31
      Witam..od tego roku zaczynam studia pedagogiczne w Krakowie(zaoczne) i
      poszukuję pracy jako niania do dziecka.pomimo swojego młodego wieku(19lat) mam
      spore doświadczenie z dziećmi- opiekowalam się młodszym rodzeństwem oraz byłam
      opiekunką u 4letniego dziecka..Ponadto w czasie wakacji byłam zagranicą gdzie
      opiekowałam się 5letnim chłopcem.Myślę, że moja cena za pracę również nie była
      by wygórowana..nie mam żadnych nałogów..jestem spokojną dziewczyną..mogę zacząć
      pracę od czerwca..proszę o odpowiedz na maila potworekan@o2.pl, gg 2495542 lub
      tel kom. 886633484.pozdrawiam Anna Nowak
    • justyna2514 Re: NIANIA do 8 miesiecznego chłopca - Armii Kraj 21.05.07, 09:13
      dzien dobry mam na imie justyna mam 25 lat posiadam doswiadczenie w opiece nad
      dziecmi opiekowalam sie 5 miesiecznym chlopczykiem a po za tym opiekowalam sie
      mlodszym bratem chcialabym dowiedziec sie czy panstwa oferta jest nadal
      aktualna bardzo prosze o dpowiedziec bo jesi to nie aktulane nie chcialabym
      czekac tylko szukac dalej.dowidzenia
    • tajgusia2 Re: NIANIA do 8 miesiecznego chłopca - Armii Kraj 21.05.07, 13:54
      Witam, Czy Pani ogłoszenie jest nadal aktualne?Poszukuje takiej własnie pracy.
      Jestem studentka III roku KSW, kierunek: praca socjalna, Specjalnosc:
      pedagogika wczesnoszkolna.
      W razie jakichkolwiek pytan, prosze o kontakt mailowy lub telefoniczny - 514
      210 327
      Pozdrawiam,
      Barbara Różycka
    • beatte5 Re: NIANIA do 8 miesiecznego chłopca - Armii Kraj 05.06.07, 16:35
      Mam na imię Beata,19lat i bardzo lubię maluchy!Zajmowałam się już dwoma
      szkrabami dorywczo oraz prowadziłam własną gromadę
      zuchową(dzieciaki6-10lat).Znam więc mnóstwo zabaw.Jestem dyspozycyjna również w
      weekendy.Pracę mogę zacząć od zaraz!Mój tel 668 286 606 mail:
      beatte5@poczta.onet.pl pozdrawiam Beata

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka