Dodaj do ulubionych

Szukam niani od września

22.06.09, 21:16
Dla rocznego synka (we wrześniu skończy rok) na pełny etat, na Ruczaju.
Opiekunka musi lubić koty, a przynajmniej nie mieć na nie uczulenia;),
niepaląca. Proszę o przesyłanie ofert.

Pozdrawiam,
Edytor zaawansowany
  • danka_nowak 23.06.09, 14:09
    witam:)od paru ladnych lat zajmuje sie opieka nad dziecmi,wczesniej
    pracowalam w przedszkolu oraz jezdzilam na kolonie jako
    opiekun.jezeli jest Pani zainteresowana moja osoba prosze o kontakt
    pod nr 500323555.pozdrawiam.(oczywiscie uczulenia niemam:))
  • europacare24 23.06.09, 14:56
    Szanowni Państwo,

firma EUROPAcare24 Centrum Opieki wychodzi naprzeciw Państwa potrzebom. Świadczy
    usługi opiekuńcze zgodnie z zapotrzebowaniem klienta. Oferujemy opiekę i pomoc
    domową całodobową, doraźnie oraz na godziny.

Panie, z którymi nawiązujemy współpracę, to osoby godne zaufania, z
    doświadczeniem. Wszystkie przeszły pomyślnie kilkuetapowy proces rekrutacji.
    Posiadamy bardzo bogatą bazę danych.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!!!!

EUROPAcare24
    www.europacare24.pl
    kr@europacare24.pl
    012 431 01 88

• vendetta-86 29.06.09, 22:35
    witam serdecznie, mam 52 lata i wprost uwielbiam dzieci, opiekuje sie nimi juz
    prawie od 15 lat, obecnie maluszek ktorym sie zajmuje idzie juz do przedszkola
    wiec szukam pracy, zwierzeta uwielbiam(mam psa i szynszyle) moj nr to 501730866,
    pozdrawiam
    Jolanta
  • manillagorilla 01.07.09, 20:00
    Mam 18,5 roku, własnie skończyłam LO i zdałam maturę. Planuję rozpocząć studia zaoczne w Krakowie na UJ na wydziale prawa bądź dziennikarstwa.
    Mam spore doświadczenie związane z opieką nad dziećmi (doprawdy, w każdym wieku). Przez rok byłam wolonariuszką w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w miejscowości w której się uczyłam, w wakacje (w zeszłym roku i 2 lata temu)zatrudniałam sie jako niania. Mam młodsze rodzeństwo. Posiadam niejakie wrodzone uczucia macierzyńskie, które przejawiałam względem niewiele młodszego brata, a w szczególności młodszej o 10 lat siostry. Już w w wieku 11 lat zajmowałam się nią "pełnoetatowo"- potrafiłam ją ukołysać do snu, przewinąć, opowiedzieć bajkę no i rzecz jasna bawić się z nią.
    Jako zodiakalny strzelec jestem osobą optymistyczną i żywiołową, lubię ludzi i przebywanie z nimi, a w szczególności przepadam za dziećmi. Brzmi to jak banał podkreslany przez każdą aspirującą nianię, jednak w moim przypadku jest to szczera prawda. Uwielbiam (!!!!) kreskówki i filmy Disney'a (Króla lwa), jestem bardzo empatyczna, rozumiem emocjonalność i postrzeganie świata przez dzieci i umiem się do tego bez trudu dostosować.
    Kocham zwierzęta, od 4 lat jestem wegetarianką. Mam szczura Agnes, 4 koty: Pindzię, Trixa, Kermita i Charlottę, 3 psy: Sarę, Muchę i Misia oraz 2 konie Fionę i Gemmę (choć konno jeżdżę b.słabo, to raczej moja mama jest pasjonatką). Wymieniłam wszystkie zwierzaki z imienia, poniewaz traktuję je jak najbardziej personalnie i indywidualnie:)
    Interesuje się filmem, sportem i literaturą, uwielbiam jeżdzić na rolkach.
    Nie palę, nigdy nie paliłam, nie mam żadnych innych uzależnień.
    Zapewne na moją niekorzyść względem ewentualnego zatrudnienia przemawia fakt, że jestem stosunkowo młoda i weekendy będę mieć zajęte wykładami. Proszę mi jednak wierzyć, jestem odpowiedzialna i zawsze zaangażowana, znam świat i zainteresowania najmłodszych, potrafię szybko zdobyć ich zaufanie, "oswoić" jak to określał Mały Książę. Wszystko kwestie merytoryczne poparte są oczywistą umiejętnością zajęcia się dzieciakami ze strony praktycznej:karmieniem, ubieraniem etc.
    Żywię szczerą nadzieję na pozytywne rozpatrzenie mojej oferty,
    Natalia

e-mail:manillagorilla@wp.pl
    telefon na życzenie:D

• culynka 15.08.09, 15:05
    Witam
    Jestem mamą 18-miesięcznej, grzecznej dziewczynki i z chęcią
    zaopiekuję się równocześnie jeszcze jedną pociechą u Państwa w domu.
    Ze swojej strony mogę zagwarantować troskliwą i uczciwą opiekę.
    Uważam, że przy dobrej organizacji i entuzjaźmie można zapewnić
    naprawdę konstruktywną opiekę jednocześnie dwójce dzieci (
    szczególnie rozumieją to rodzice, którzy mają więcej jak jedno
    dziecko).
    Wiem, jak ważna jest obserwacja potrzeb dziecka, nawiązanie z nim
    dialogu poprzez czynną konwersację, poszerzanie wyobraźni, czytając
    książki, śpiewanie i słuchanie piosenek. Wiedzę w tym temacie
    czerpię na podstawie własnych doświadczeń wychowawczych oraz
    publikacji książkowych. Ponadto, dziecko, mające przy sobie
    współtowarzysza, uczy się odpowiednich relacji w grupie.
    Taki rodzaj opieki sprawdza się rewelacyjnie. Posiadam doświadczenie
    i referencje. Przez 11 miesięcy opiekowałam się zarówno
    moją córeczką oraz drugą dziewczynką – w miejscowości Brzyczyna J.
    Jeżeli chodzi o spacery, to dysponuję dwuosobowym
    wózkiem.
    Jestem osobą dyspozycyjną. W przypadku np. choroby dzieci mam
    zagwarantowaną opiekę nad moją pociechą ze strony rodziny.

Pozdrawiam,
    Lucyna W.
    tel. 601-885-636

• izkaa2405 15.08.09, 16:48
    Witam... Jestem niepalącą i dobrze zorganizowaną nianią z powołania :)z koncem
    sierpnia koncze wspolprace z moimi obecnymi podopiecznymi (1,5 roku-blizniaki)i
    od wrzesnia szukam pracy na pelen etat. Do konca sierpnia jestem dyspozycyjna
    przed trzy dni w tygodniu-do uzgodnienia i wekeendy. moj numer kontaktowy 889
    340 023. pozdrawiam
  • konisia00 17.08.09, 07:57
    Dzień dobry! Z miłą chęcią zajmę się Państwa synem. Jestem studentką drugiego
    roku pedagogiki wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego, studiuję zaocznie
    tylko w soboty i niedziele więc od poniedziałku do piątku jestem w pełni
    dyspozycyjna. Mam doświadczenie w opiece nad dziećmi,zajmowałam się już młodszym
    rodzeństwem,dziećmi sąsiadów,kuzynostwem itd. Odbyłam również praktyki w
    przedszkolu grupie dzieci 2 letnich. Kocham dzieci i bardzo lubię się nimi
    zajmować i z nimi bawić. Umiem gotować więc przyrządzenie posiłków dla dziecka
    nie sprawi mi problemów. Nie mam nałogów, jestem cierpliwa, najważniejsze jest
    dla mnie dobro i bezpieczeństwo dziecka. Mój numer telefonu 507639429.
    Pozdrawiam i czekam na odpowiedź
    Karolina Kozioł

P.s. Lubię koty i nie mam na nie uczulenia. Sama mam kota,wabi się Felek i ma 2
    lata. :)
  • joannaroj 17.08.09, 21:32
    :) dzień dobry.zgłaszam się jako chętna osoba do opieki nad Pani
    Synkiem. Mam 20 lat, studiuję pedagogikę animację kultury na Uj, a
    poza tym mieszkam na ul. Słomianej, to okolice Pani zamieszkania, i
    bardzo lubie koty
    czekam na odpowiedź, Joanna RÓj.
  • natalii1000 20.08.09, 18:01
    Dzień dobry ,
    Mam 23 lata i mimo nie posiadania kwalifikacji ( kursu) sądzę ,ze idealnie
    nadaje się do opieki nad dziećmi. Przede wszystkim mam bardzo dobry kontakt z
    dziećmi i jak sądzę również dobre podejście. Potrafię zarówno świetnie się z
    nimi bawić , jak i otoczyć troską i zapewnić bezpieczeństwo . Oczywiście jestem
    osobą niepalącą i bez innych nałogów. Mam 23 lata i mieszkam w centrum
    Krakowa.Jestem dyspozycyjna i dostosuje się do Państwa potrzeb w zakresie opieki
    nad dzieckiem. Jeżeli byłaby Pani zainteresowana moimi usługami bardzo proszę o
    kontakt poprzez e-mail na adres : natalia_____19@wp.pl

P.S. Mile się składa ,że bardzo lubię koty:)
  • otoaneczka 29.08.09, 20:00
    Witam,
    Mam na imię Ania i 25 lat mam wykształcenie wyższe pedagogiczne (licencjat) z zakresu informatyki i techniki,
    od października będę studiowała zaocznie informatykę.
    Mam bardzo dobry kontakt z dziećmi i jak sądzę również dobre podejście.
    Jestem osobą niepalącą i bez innych nałogów.
    Mieszkam w centrum Krakowa.
    Jestem dyspozycyjna i dostosuje się do Państwa potrzeb w zakresie opieki nad dzieckiem.
    Jeżeli byłaby Pani zainteresowana moimi usługami bardzo proszę o kontakt poprzez
    e-mail na adres : otoaneczka@gmail.com
  • netka_bb 11.09.09, 18:31
    Witam,

Zdecydowaliśmy się oddać małego do żłobka i w związku z tym nadal szukam niani,
    natomiast nie na stałe, tylko na czas, gdy nie będzie mógł pójść do żłobka ze
    względu np na przeziębienie (wykluczając oczywiście poważne choroby).
    Możliwość pracy od poniedziałku ponieważ mały właśnie był przeziębiony i jeszcze
    musi posiedzieć w domu.

Pozdrawiam
  • kasiun_88 15.09.09, 14:39
    Witam,
    jestem zainteresowana i moge opiekować się małym w czasie dochodzenia do
    zdrowia, bardzo mi zależy, dlatego proszę o kontakt: katpli@op.pl lub gg: 2555073
  • dzierzanka 20.06.10, 17:40
    Witam,

zapraszam do skorzystania z mojego Klubu Malucha. Od września 2010
    mogę przyjąć dzieciaczki w wieku powyżej 1 roku. Szczegółowe
    informacje na stronie : www.pompon.edu.pl w zakładce "opieka".
    Opieka całodobowa - 7 dni w tygodniu.

pozdrawiam serdecznie
    Anna Dzierża
  • kever77 24.06.10, 10:30
    Witam,

Poszukujemy opieki dla naszego synka od września 2010 (6 m-cy),
    mieszkamy przy Bagrach na ul. Glinianej. Osoby zainteresowane proszę
    o przesłanie danych kontaktowych.
    Dziękuję.
  • zoja.pl 01.07.10, 15:49
    Witam

Napisałam do Państwa na e mail gazetowy. Pozdrawiam.
    --
    [img]http://fotoforum.gazeta.pl/photo/4/ie/ga/1d01/E1ZHKHVv4DgD6oxFEA.jpg[/img]
  • zoja.pl 01.07.10, 15:58
    Niestety mój e mail nie doszedł. Jeśli oferta jest nadal aktualna, to proszę o kontakt: zoja.pl@wp.pl
    --
    [img]http://fotoforum.gazeta.pl/photo/4/ie/ga/1d01/E1ZHKHVv4DgD6oxFEA.jpg[/img]
  • beatkan3 16.07.10, 09:10
    Witam Panią. Moje nazwsko Beata Sikora mam 44 lata i mieszkam w Krakowie
    ( Wola Duchacka ) jestem w pełni dyspozycyjna, bez jakichkolwiek nałogów,
    posiadam samochód. W chwili obecnej niestety tylko do końca sierpnia zajmuje się
    opieką nad 3 letnią dziewczynką, która od września idzie do przedszkola,
    wcześniej opiekowałam się również jej starszą siostrzyczką. Pracowałam w pełnym
    wymiarze godzin u tej rodziny od czterech lat. Nie przeraża mnie poranne
    wstawanie ani również dojazd do Państwa. Ze swej strony zapewniam iż Państwa
    córeczka otrzyma odemnie jak najlepszą opiekę. Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek
    pytania chętnie i wyczerpująco na nie odpowiem. Pozdrawiam.
    Mój telefon 669583339, mój meil beatkan3@o2.pl

Beata Sikora
  • e-paulina88 28.07.10, 12:41
    Witam,
    Obecnie zajmuję się 2,5 letnim Chłopcem, jednakże mój wychowanek od
    września będzie przedszkolakiem :). Posiadam doświadczenie w opiece
    nad dziećmi w wieku od 1 do 3 lat.
    Uwielbiam dzieci, staram się być ich ciocią a nie "sztywną" nianią.
    Mam świetny kontakt z maluchami, myślę, że dowodem na to mogą być
    słowa mojego wychowanka: "Kocham ciocię"
    Mam 22 lata, jestem studentką studiów niestacjonarnych, dlatego
    zależy mi na wolnych piątkach (co 2 tygodnie) i weekendach.

Lubię spędzać aktywnie czas z dzieckiem, nie toleruję nudy i
    siedzenia przed telewizorem od rana do wieczora :)
    Chętnie wyjdę z dzieckiem na spacer, basen oraz rozpocznę z nim
    naukę j. rosyjskiego.
    Oczywiście jestem osobą bez nałogów.
    Koty kocham :) w domu mam jedego, choć wolałabym mieć ich więcej :)
    Bardzo proszę o kontakt,

Mój nr telefonu: 668928108

Pozdrawiam,
    Paulina
  • ewelinapodzorska 08.09.10, 22:00
    Mam 19 lat i jestem studentką 1-szego roku psychologii na Akademii Krakowskiej. Studiuję zaocznie, więc jestem dyspozycyjna od poniedziałku do piątku. Po ukończeniu liceum wyjechałam do USA, gdzie pracowałam jako wolontariuszka na obozach dla dzieci. Jestem miłą, pogodną i uśmiechniętą kobietą. Łatwo nawiązuję kontakty i nie mam problemów z pracą z dziećmi (chętnie się z nimi bawię i staram się zająć je ciekawymi grami).
    kontakt: 507748170
  • krystyna.studnicka 17.09.10, 19:22
    Witam serdecznie! Moja mam jest doświadczoną nianią, z wieloletnim stażem i świetnymi referencjami - niedawno wypuściła ze swych rąk w świat kolejnego wychowanka i szuka następnej pociechy do piastowania. Mamuśka to ciepła i miła osoba, która wychowała już trójkę swoich dzieci, i opiekowała się na przestrzeni ostatnich ok. 8 lat kilkorgiem cudzych, a każda współpraca była długoterminowa, owocna i kończyła się obopólnym zadowoleniem - z niektórymi dziećmi mama utrzymuje stały kontakt i spotyka się do tej pory, gdyż dzieciaki za nią przepadają. A rodzice, jak niedawny pracodawca, nawet po kilku latach powierzają opiekę nad kolejnym dzieckiem. Bądźcie pewni że odda się Waszemu dziecku całym sercem. Mama ma genialne podejście do dzieci - potrafi migiem zaskarbić sobie ich sympatię, jest kreatywna w organizowaniu im czasu, a jednocześnie ma ten rzadki dar wychowywania bez rozpieszczania - jej się po prostu chce, angażuje się. W grę wchodzi również opieka nad domem - sprzątanie, opieka nad ogródkiem i zwierzakami, ew,. gotowaniem pozostałym domownikom (świetna kucharka!:) ) Stawka godzinowa przy opiece nad dzieckiem, to ok.9/10zł, w pozostałych przypadkach do negocjacji zależnie od okoliczności (zakres obowiązków, ilość godzin i odległość od Skawiny). Myślę, że się państwo z mamą dogadacie, bo przede wszystkim to DOBRY, UCZCIWY I PRZESYMPATYCZNY człowiek, który nigdy nikogo nie zawiódł. Mama mieszka w Skawinie,lecz jest w stanie podjąć pracę na osiedlach Ruczaj, Borek Fałęcki, Kliny oraz innych w pobliżu a także tych do których można szybko dojechać komunikacją miejską lub busami ze Skawiny (Łagiewniki, Dębniki, Ludwinów, Kazimierz, Śródmieście, Podgórze) Proszę o kontakt telefoniczny, tel do mamy - Krystyna Studnicka 664450922 referencje (kolejne w drodze): wstudni.nazwa.pl/krysia/img010.jpg zdjęcia z podopieczną Wikusią: wstudni.nazwa.pl/krysia/img011.jpg wstudni.nazwa.pl/krysia/img012.jpg wstudni.nazwa.pl/krysia/img013.jpg
  • siemanh22 05.07.11, 20:58
    Witam serdecznie. Jestem zainteresowana pracą u Państwa w charakterze opiekunki. Opiekowałam się już czwórka dzieci. Jestem emerytowana nauczycielką. Szybko nawiązuje dobry kontakt z dziećmi. Obecnie opiekuję się rocznym chłopcem (opieka do końca sierpnia) dlatego poszukuję juz teraz pracy od września. Posiadam niezbędne referencję. Mieszkam w Nowej Hucie na osiedlu 1000-Lecia. Najlepiej proszę zadzwonić i umówić się na spotkanie. Pozdrawiam Ewa
    Ewa_Sz56@interia.eu

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.