Dodaj do ulubionych

Fotograf na ślub *** WOLNE TERMINY 2011 / 2012

26.03.11, 09:53
Witam serdecznie

zapraszam na blog
tomaszkuca.blogspot.com
oraz
anfito.pl
Pozdrawiam
Tomasz Kuca
tel.793 601 003
Edytor zaawansowany
  • foto78 21.05.11, 11:41
    Posiadam nadali kilka wolny terminów na 2011 oraz 2012
    Zapraszam

anfito.pl
  • wielbicielfotografii 04.01.12, 22:38
    a to co reklamy już można zamieszczać na forum?
  • kotowskiads 03.02.12, 23:45
    adamkotowski.com - fotografia ślubna Warszawa

Chcesz mieć takie zdjęcia ślubne?
    Fotografia ślubna Warszawa
    Blog - fotografia ślubna

Witam. Moja specjalizacja to fotografia ślubna: przygotowania, ceremonia ślubna: ślub, wesele i plener ślubny, który jest zawsze wspólnym dziełem z Parą Młodą. Wykonuję też fotografie rodzinne i zdjęcia dzieci. Uwieczniam wszystkie piękne chwile i momenty, które chcecie wspominać w przyszłości i dzielić się nimi z bliskimi. Reportaż ślubny wykonywany jest bez mojej ingerencji, nie ma pozowania, ustawiania, ukazuję waszą naturalność i najprawdziwsze emocje.

Ciekawym pomysłem jest sesja narzeczeńska, dzięki której poznajemy się i otrzymujecie jeszcze więcej świetnych zdjęć.

Zapraszam do obejrzenia portfolio. Fotografia ślubna Warszawa, Kraków, Łódź, Gdańsk, Płock, Ciechanów, Mława, Ostrołęka. Wykonuję zdjęcia w całej Polsce, dojazd nie stanowi problemu.

• emilia226 05.07.12, 23:08
    Zapraszam na stronę www.fotobinek.pl
    --
    *PEŁNY ZESTAW

1. Przygotowania (fryzjer,makijaż,ubieranie, błogosławieństwo)
    2. Ceremonia (Kościół/USC)
    3. Wesele do tortu/oczepin (do godz. 1:00)
    4. Plener (w innym dniu niż ślub)

Minimum 350 zdjęć obrobionych i przygotowanych do zrobienia odbitek, zdjęcia na DVD oraz zdjęcia pomniejszone do wygodnego przeglądania na komputerze, album tradycyjny (80 zdjęć format 15x21) lub fotoksiążka, galeria na stronie WWW dla rodziny i znajomych,

*PAKIET PODSTAWOWY

1. Przygotowania/Błogosławieństwo
    2. Ceremonia (Kościół/USC)
    3. Wesele do tortu/oczepin (do 1:00)

Minimum 200 zdjęć przygotowanych do zrobienia odbitek, zdjęcia nagrane na DVD oraz zdjęcia pomniejszone do wygodnego przeglądania na komputerze, fotoksiążka albo album tradycyjny (60 zdjęć format 15x21), galeria na stronie WWW dla rodziny i znajomych

*PAKIET MAŁY

1. Ceremonia (Kościół/USC)
    2. Wesele (tylko pierwszy taniec)

Około 70-150 zdjęć przygotowanych do zrobienia odbitek, odbitki w ilości 40 sztuk formatu 15/21, zdjęcia nagrane na DVD oraz zdjęcia pomniejszone do wygodnego przeglądania na komputerze,

*ZESTAW PLENER SESJA Z WIZAŻYSTAKĄ

1. Sesja plenerowa (w innym dniu niż ślub)

15 odbitek formatu 15x21, wszystkie zdjęcia na CD/DVD przygotowane do odbitek oraz wszystkie zdjęcia pomniejszone do wygodnego przeglądania na komputerze)

www.fotobinek.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka