Dodaj do ulubionych

pomocy :)) Winiarnia Nad Jeziorem Józefów

04.01.13, 21:31
Hej, wydawało mi się że sama sobie poradzę wink a tu wychodzi że nie bardzo wink Na sierpień zaplanowaliśmy ślub, marzy nam się wesele w niezobowiązującym stylu, najchetniej garden party (ale ta nasza polska pogoda...) w każdym razie po wstępnym rozpoznaniu tematu mamy kandydatow na miejsce wesela

winiarnia nad jeziorem w Józefowie
www.nadjeziorem.pl

i oczyszczalnia Stodoła Wszystkich Świetych
o ile o oczyszczalni znalazłam jakieś opinie, sama też byłam u nich na weselu (i np wiem że słabą stroną są słodkości oraz gzy ;D)
to o winiarni znalazłam tylko to co na gastronautach, a wiadomo że inaczej jest jak się idzie na obiad a inaczej jak restauracja ma do obsłużenia 70 osób. W każdym razie boję się opinii że jedzenia dają mało...

Ktos był na przyjęciu w winiarni?
a może macie inne namiary na miejsce na ok 70-80 osób, bardziej niezobowiązujące przyjęcie (w stylu garden party bez garden party wink niż wesele, w Warszawie i okolicach

zeby nie byłao bez forum znalazłam już florystkę, suknię i Fotografa ! wink
Edytor zaawansowany
  • przemosax 08.01.13, 22:52
    witam

Polecam to miejsce z czystym sumieniem. Znam właścicieli to kulturalni i słowni ludzie. Nie jest to miejsce do masówek ale 70 osób wejdzie chyba. Jeśli traficie w pogodę to lepszego miejsca o takim klimacie chyba nie ma. Byłem tam dwa razy. Raz z racji zawodu pracowałem, a raz bawiłem się jako gość. Ewa Stankiewicz właścicielka jest na Facebook i ma sporo zdjęć z prywatnych imprez w winiarni. Jest klimat. Pozdrawiam
  • stockkitty 11.01.13, 16:40
    Przemosax - dziękuję za wypowiedźsmile
  • kfigara 18.07.13, 16:39
    Cześćsmile Szukam właściwie tych samych informacji o Winiarnismile My również planujemy tam spotkanie w sierpniu i obawiamy się o wielkość porcji i jakość serwowanego jedzenia. Może byśmy się skontaktowały i wymieniły informacjami? Daj proszę znać to podam maila/tel.
    z niecierpliwością czekam na odpowiedź smile
    pozdrawiam
    figa
  • kasial86 16.09.13, 19:39
    cześć, mam pytanie ponieważ również poszukuję informacji o organizacji wesela w Winiarni Nad Jeziorem, czy udało się Wam w końcu zrobić tam imprezę? czy może zrezygnowaliscie i wybraliscie inne miejsce? Martwią mnie opinie nt małej ilości jedzenia... Wesele planujemy za rok i jestem w trakcie robienia małego research'u smile
    Będę bardzo wdzieczna za odpowiedź i ewentualne sugestie smile
    Pozdrawiam,
    Kasia

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka