Dodaj do ulubionych

dekoracja sali

21.06.16, 14:09
Spójrzcie jak mogą wyglądają dekoracje sali w Warszawie. Może być klasycznie i spokojnie lub wesoło. Które bardziej Wam się podobają

zapraszamy
Edytor zaawansowany
  • pinta_26 28.06.16, 08:45
    Teraz to przy dekorowaniu sali czy nawet kościoła kwiaciarnie dają z siebie wszystko i dobrze smile To w końcu najważniejszy dzień w życiu młodych. Ja od siebie polecić mogę kwiaciarnie amarantkwiaty.pl/
  • paniwiktoria 01.07.16, 15:17
    bardzo dużo fajnych propozycji na dekorację sali znajdziesz na www.gdziewesele.pl/
  • oklamoradora1 04.08.16, 08:42
    Szczerze? Prawie wszystkie big_grin
  • suschareczka 18.01.19, 15:18
    Zapraszam do zapoznania się z ofertą dekoracji ślubny i weselnych naszej pracowni florystycznej: floratoria.pl/ gdzie znajdziecie : śliczne <a href=" floratoria.pl/slub-i-wesele/bukiet-slubny-warszawa/ ">bukiety ślubne</a> , <a href=" floratoria.pl/slub-i-wesele/dekoracja-kosciola-warszawa/ ">dekoracje kościoła na ślub</a> , <a href="floratoria.pl/slub-i-wesele/dekoracje-sali-weselnej-warszawa/" >dekoracje sali weselnej</a> .
  • alina_malinaa 22.03.19, 11:06
    ważne, aby znaleźć kolor przewodni wesela.. wszyscy wszystko białe i białe na jedno kopyto ja postawiłam na kolor miłości czyli czerwonysmile Świetną dekoracją okazała się ścianka kwiatowa z czerwonych róż jako tło za nami wszyscy sie zachwycali. Koleżanki brały białe ścianki i się zlewały w sukni ślubnej na ich tle, a ja miałam piekny żywy kontrastsmile braliśmy ściankę od www.floraleventconcept.pl dopiero rozwijająca się firma, ale przez to bardziej im zależy i są rzetelni. Miło i zwinnie się z nimi współpracowało no i ceny przystępne bardzo.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka