Dodaj do ulubionych

Nowy wątek na nowy Rok:)

03.01.12, 19:20
Witam serdecznie w Nowym Roku. Jestem ciekawa co dla mnie kryją karty ? czy wróci ten którego kocham czy też życie ma dla mnie inne plany ? Dziękuje z góryi pozdrawiam smile
Edytor zaawansowany
  • wyka_ptasia 04.01.12, 11:41
    Witam, czy powróci - niestety, w kartach pokazał się , jako osoba realizująca już jakieś swoje plany, niewykluczone, że również w stosunku do innej osoby. Pokazane to zostało w formie trwania czasu rozliczeń z przeszłością. Jest takie powiedzenie 'uciec spod uderzenia' i w kartach tak się on zachowuje.
    Czy zaczniesz się z kimś spotykać w tym roku - karty pokazały pana, z którym będzie taka możliwość, lecz najprawdopodobniej kontynuacji dłuższej nie będzie, może w grę wchodzić inna osoba.
    Pozdrawiam
  • smul_live 04.01.12, 12:17
    Dziekuję serdecznie za odpowiedz. Nie mi jedynie odda pieniądze, bo trzeba mieć klasę i honor do końca, atu ciężki temat smile Serdeczności w nowym Roku smile
  • wyka_ptasia 05.01.12, 09:41
    Co prawda, to prawda smile. Pozdrawiam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.