Dodaj do ulubionych

Ptasiu, gorąca prosba

04.01.12, 21:35
Mam koleżankę,teraz to znajomą, dla któej byłam szczera i oddana, ale sie zawiodłam. zraziłam się, bo poznałam ja z innej strony. Doznałam szoku.teraz dystansuje się od niej, w ramach kultury. Ale tak do końca nie wiem jak się do niej odnosić, bo mam naturę dośc szczerą i jestem chętna do pomocy.

mam pytanie: czy ta dziewczyna uzyskała pewne że tak powiem pytania i zagdnienia- od drugiej kolezanki ,którą mam na myśli -czy nie?
a moze ma, ale z innych żródeł?

Pozdrawiam
i życzę spełnienia wszystkich marzeń i pragnień w Nowym Roku.
Edytor zaawansowany
  • wyka_ptasia 05.01.12, 09:46
    Czyli, jedno pytanie ma brzmieć - czy zyskała jakieś informacje i drugie - od kogo - od koleżanki czy też nie?
  • pinia1214 05.01.12, 09:51
    -czy uzyskała informacje od innej kolezanki nazwijmy A(jakby za moimi plecami) czy jednak nie?
    - i czy wogóle ma je, (już od kogoś innego)?

Wiem ze zamotałam, ale to dlatego ze nie chcę publicznie wielu rzecy ujawniac.
    smile)
  • wyka_ptasia 05.01.12, 13:10
    Witam,
    bardziej wygląda, że za plecami. Czyli opcja pierwsza.

• pinia1214 05.01.12, 13:36
    Dziękuję Ci Wrózko.
    A mogłabyś powiedzieć tylko czy ona widzi że nie chcę mieć z nią kontaktów i że ją "przejrzałam"?
  • wyka_ptasia 05.01.12, 17:26
    Sytuacje obrazuje karta przemiany, dokonującej się pod przymusem-odnosząc to do pytania myślę, że ona to widzi.
  • pinia1214 05.01.12, 19:51
    Dziekuję Ci bardzo Wrózko.smile) Jestem pod dużym wrażeniem, Twojego talentu, zwłaszcza ze sie sprawdzają (i przeciez nie chcesz pieniedzy).
    Juz raz mi pomogłas, ale tak z 2,5 roku temu.pisałam wtedy pod innym nickiem. A teraz mi go usunęli, bo długo nie byłam aktywna. Dziękuję raz jeszcze za pomoc!
  • wyka_ptasia 06.01.12, 08:12
    I ja dziękuję za miłe słowa. One zawsze pomagają, są znakiem, że idziemy we właściwym kierunku. Bo trzeba przyznać, że droga wróżki lub tarocistki bywa 'wyboista'. Oczywiście, mam na myśli te osoby, które są z Tarotem na poważnie.
    smile
  • pinia1214 16.01.12, 11:15
    Wróżko, sprawdziło się,bo wyszło na jaw. Trochę to przykra sprawa dla mnie, bo nie mogę zrozumieć takich rzeczy
  • pinia1214 17.01.12, 07:08
    wobec powyższego, jaką postawę przyjmie ta dziewczyna wzgledem mnie?
    czy dalej bedzie za mną chodzić? co to za charkter?

Nie daję mi to spokoju i dośc mocno sie nią denerwuje.Bo chciałabym zeby mi dała już spokój, zreszta już jej to mówiłam. Ale jej zachowanie jest inne. Przeprszama że znowu zawracam głowe.smile)
  • wyka_ptasia 18.01.12, 09:27
    Witam,
    wg kart jej postawa to zapomnieć co było , stojąc na gruncie tego , co jest - czyli bez robienia kroku do przodu, jako nieumiejętność odnalezienia się w sytuacji, podjęcia decyzji o jakiejś zmianie. Jakby zapętliła się w sobie, jej zachowanie jest , jak walka z wiatrakami, tak się pokazało - być może na skutek twojej reakcji, co oznacza, że chce wywrzeć na ciebie jakiś wpływ.
    pozdrawiam
  • pinia1214 18.01.12, 11:42
    Dziekuję serdecznie za cierpliwośc. Jak o wiele łatwiej byłoby wszystkim w zyciu, gdyby były uporzadkowane relacje.

Wrózko, czyli jak rozumiem Twoją wypowiedz:
    ona dalej bedzie za mną "chodzić"-bo nie potrafi odnależc sie w nowej sytuacji, (po tym jak jej parę słów prawdy powiedziałam)?
    Nie wiem już co mam robić, bo nie chcę miec z nia juz nic do czynienia.
    Dla mnie takie zachowanie jest bez honoru i klasy.
  • wyka_ptasia 18.01.12, 12:13
    Może po prostu lubi plotki, lubi zbierać informacje o znajomych, czyli taka osobowość.
    Trzeba się nauczyć zachowywać obojętność wobec takich osób, w ten sposób trzymać je na dystans.
    Osoby wrażliwe mogą mieć z tym problem, bo nie chcą kogoś urazić, albo same czują się zażenowane taką sytuacją. Myślę, że niepotrzebnie.
    Pozdrawiam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka