15.01.12, 16:55

Witam smile Mam pytanie odnośnie sfery partnerskiej: czy mam jeszcze szanse na nowy, staly związek uczuciowy? Dzięki z góry i...
wszystkiego dobrego w Nowym roku życzęsmile
--
Są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu...
Obserwuj wątek
    • wyka_ptasia Re: związek 16.01.12, 10:14
      Witam,
      ogólnie rzecz biorąc - jest taka możliwość.
      Aktualnie pokazał się związek, który potencjalnie zaspokaja potrzebę miłości, z drugiej strony emocjonalny spokój, zrównoważenie emocjonalne pochodzi z racjonalnej decyzji, że od czegoś się odcinasz i świadomie podejmujesz decyzję,aby kontynuować znajomość.
      Pozdrawiam i również wszystkiego dobrego na ten Nowy Rok.
        • felutka Re: związek 17.01.12, 15:22
          Jeszcze raz ja, mam nadzieję, ze się nie pogniewasz smile Napisałaś, ze AKTUALNIE widzisz związek, obecnie jestem jednak sama, świeżo po rozwodzie. Czyżby coś mialo się wydarzyć bardzo szybko? W związku z tym, nawiazując do Twojej odpowiedzi chciałam jeszcze zapytać, czy mężczyzna o którym piszesz to ktoś nowo poznany czy też ktoś z przeszłości?
          dzięki z góry smile
          pozdr
          --
          Są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu...
          • wyka_ptasia Re: związek 18.01.12, 12:26
            Z reguły, gdy piszę 'aktualnie', oznacza to, że na teraźniejszości ktoś taki się pokazał. Przy pytaniach ogólnych, czyli np. sprawy uczuciowe w tym roku, nie wiem , czy ten partner jest, czy nie.
            Nie pamiętam już co prawda tego rozkładu, ale myślę, że to właśnie ten przypadek.
            Dlatego nie umiem na to pytanie odpowiedzieć-czy to ktoś z przeszłości, czy nie, bo nie pamiętam kart.
            Wyciągnęłam więc kartę-
            czy to ktoś z przeszłości - pokazał się XX WA, więc tak być może.
            Sama jestem ciekawa, jak to się zrealizuje, jeśli zechcesz możesz za jakiś czas , dać znać.
            Pozdrawiam smile.
            • felutka Re: związek 18.01.12, 22:29
              Dziękuję, jak coś się zadzieje z przyjemnością dam znać, jak się sprawy mają smile
              pozdr

--
                • felutka Re: związek 16.06.13, 15:54
                  Witam serdecznie po długiej przerwiesmile Ponieważ obiecałam poinformować, jeśli coś się zadzieje w związku z wróżbą, jestem...W listopadzie 2012r pojawił się ktoś...Dziwne to trochę, znajomość z forum astro, rozpoczęta podczas zaćmienia...ktoś dużo młodszy ode mnie i mieszkający na stałe zagranicą więc kontakt jak na razie typowo korespondencyjny, aczkolwiek intensywny, codzienny od kilku miesięcy. Planujemy spotkanie, jednak sytuacja jest bardzo skomplikowana, nietypowa. W związku z tym mam ogromną prośbę/pytanie: czy mogę zaufać temu człowiekowi i czego mogę się spodziewać po tej znajomości? Nadmieniam, że WA XX który wyciągnęłaś rzeczywiście pasuje do opisu tego mężczyzny, jednak każda karta ma swoje dobre i złe strony, stąd moje wątpliwości.
                  Z góry serdecznie dziękuję i życzę miłego, niedzielnego popołudniasmile
                  --
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka