Dodaj do ulubionych

Jaki będzie ten 2013 r.?

06.01.13, 20:12
Witam cieplutko i moja gorąca prośba o przybliżenie co spotka mnie w tym roku.Zapowiada sie raczej skomplikowanie w życiu prywatnym...może Pani udzieli mi jakichs wskazówek jak postepować , aby nie popełnic kolejnego,życiowego błędu?
Pozdrawiam serdecznie.
Edytor zaawansowany
  • wyka_ptasia 08.01.13, 05:33
    smile
    Problemem nie są błędy, ale to czy się na nich uczymy smile.
    Pytanie jest ogólne, więc napiszę, że ten rok zapowiada nadejście czegoś nowego w tej sferze. Warto na to czekać, bo to zakończy etap czekania, czy nic nie wnoszących syutacji. Być może, że ta dobra passa będzie odnosić się też do sfery materialnej, jako że pokazał się As Monet. Warto zastanowić się, jak wykorzystać swoje szanse, gdy się pojawią.
  • gosia44114 08.01.13, 21:52
    Witam serdecznie i dziekuję na wstępie za poświęcony czas smile , ogólnie sytuację zawodową mam raczej ustabilizowaną , chociaż nie przelewa mi sie i często musze drapać sie po głowie,żeby zakończyć miesiąc bez debetu na koncie.Głównie chodzi mi o życie osobiste,bo tutaj jest sporo namieszane , zamierzam podjąć kroki prawne w kier.rozwodu /z mężem nic nas od dawna już nie łączy/ , jest ktoś w moim życiu /rozwodzi się aktualnie/ i w tym problem własnie , czy to na pewno ten właściwy facet , nie chciałbym znowu się sparzyć , a on zaczyna coraz cześciej wspominać o wspólnym życiu ....a może jeszcze kto inny jest mi pisany wink , być może to z kart własnie wynika?
    Pozdrawiam cieplutko.
    Małgosia
  • gosia44114 10.01.13, 00:53
    Dobry wieczór raz jeszcze , czy mogłabym poprosic jeszcze o rozwinięcie wróżby pod kątem mojego związku wlasnie? Sytuacja bardzo niejasna , wiele niewiadomych tak naprawdę...
    Pozdrawiam
  • wyka_ptasia 11.01.13, 16:46
    Czyli pytać o nowy związek, w którym jesteś?
  • gosia44114 11.01.13, 21:41
    Witam serdeczniesmile,
    tak, to własnie miałam na myśli.
    Bedę wdzięczna za postawienie kart.
    pozdrawiam cieplutko.
  • wyka_ptasia 12.01.13, 07:57
    On został pokazany, jako człowiek który faktycznie darzy ciebie ciepłym uczuciem. To, co łączy - wyglada, że szczerość intencji, a zakorzenienie w nowym życiu wygląda na długofalowe, przywiązanie. To, co dzieli - niedokończone sprawy.Pokazała się karta Słońca, czyli pokazania się światu, to co ujrzy światło dzienne, czyli nic do ukrycia, otwartość, kreatywność, dzialanie.
    Tak odbieram te karty.
    smile
  • gosia44114 12.01.13, 23:16
    Gorąco Pani dziekuje za poświęcenie mi czasu smile , tak jak wczesniej napisałam , zamierzam na poważnie wziąć się za rozwiązanie swojego małżeństwa ,tego juz absolutnie nie da sie skleić i tkwić w nim nie ma sensu , jeśli pojawia się szansa na stworzenie nowego . lepszego związku, zamierzam ją wykorzystać .Jeśli mogę jeszcze,chciałabym dopytać,czy widac mój rozwód w kartach i kiedy tak naprawdę byłby najlepszy moment za podjecie tych działań ?
  • wyka_ptasia 14.01.13, 12:03
    Widać zmianę, pojawiło się Koło Fortuny na rozkładem, i inne karty które mówią o zakończeniu układu, to nie jest koniec, ale początek zmian.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.